» »

enaa

enaa

korenje_ver2 ::

a kdo ve če se da preklicati naročilo blaga pri spletni trgovini enaa, potem ko je naročilo že v izvedbi? ti kej težijo če hočeš preklicati? namreč sem dobil 30% cenejšo ponudbo drugje za nek predmet, pa nočem kupiti pri enaa.

CCfly ::

Če je naročilo že v izvedbi potem ne. Saj mislim da imaš pravila spisana na njihovi strani.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

BaRtMaN ::

Mislim, da imaš okoli 8 al 12 ur od časa naročila.

OZZY ::

Sej ti ni treba kupit....tako ali tako imaš zakonsko pravico vračila blaga, ki je 15 dni...Pač dobiš denar povrnjen....Če še nisi plačal potem nimaš kaj skrbeti...pač zavrneš pošiljko...
Go with the flow.

korenje_ver2 ::

jz sm se tm odlocu da placam na obroke pa da pridem iskat na njihov sedez... tko da ce ne pridem iskat, bo vredu?

mirkuma ::

Na spletni strani enaa najdi telefonsko in jih zjutraj poklici ter preklici narocilo, povej da imas ugodnejso ponudbo, po moje ne bo problemov...ce nocejo upostevati preklica se vedno lahko po 15 dneh vrnes robo in zahtevas denar nazaj.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

rene100 ::

Ma saj te nebodo prišli na dom iskat in te nabutali ker nisi vzel to kar si naročil!!!Nea delaj panike glede tega!!!Pojasni jim da ni dnara,povej jim da je ti je božiček spraznil žepe:D :D :D!!!
Athlon2400+2200Mhz,1024RamDDR400Mhz,AbitNF7-S,Radeon9800Pro,19˝SyncMaster959NF

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rene100 ()

nodes ::

pošteno je, da jih čim hitreje pokličeš in se sporazumno dogovoriš.
ker verjetno vodijo mal statistike

qwertyy ::

Oprostite, ker sem obudil staro temo, ampak čisto enaka pri meni.

Včeraj sem na enaa naročil iPhone 6s, ker se mi je tastar uničil in izbral sem opcijo osebni prevzem. Upal sem, da ga bom lahko šel iskat že danes. Nato pa so mi danes zjutraj poslali mail, da je predvidena dobava 2 dni, čeprav je včeraj pisalo, da je na zalogi.

Vglavnem, jutri grem na morje in nujno rabim telefon, tako da sem se odločil vzeti ga na naročnino. Na mailu piše, da naročila nemorem preklicati, čeprav še nič nisem plačal.

Ali mi lahko kaj naredijo, če ga ne pridem iskat? Ga bodo kar sami poslali po pošti, namesto osebnega prevzema?

kixs ::

Poklici jih!

shadeX ::

Če je pisalo da je na zalogi ko si naročil, sedaj pa ne, je to njihov zajeb. Isto povej kot tukaj in bojo razumel, sej ne grizejo.

Beta2 ::

Če ga nisi plačal ti ga ne bodo poslali, misliš da jih kar delijo okoli brez plačila? Če pa bo po povzetju pa zmeraj lahko zavrneš :).

Mare2 ::

Beta2, a si z lune padu?

Poglej, kaj je napisal.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Beta2 ::

A ti si prebral???

qwertyy je izjavil:

Ali mi lahko kaj naredijo, če ga ne pridem iskat? Ga bodo kar sami poslali po pošti, namesto osebnega prevzema?

negot ::

Pri enaa ne vidim iphona v ponudbi, :|

qwertyy ::

negot je izjavil:

Pri enaa ne vidim iphona v ponudbi, :|

https://www.enaa.com/oddelki/telefonija...

Sem klical, niso koplicirali.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4452853823 (2330) srus
»

Pregled pošiljke pred plačilom

Oddelek: Loža
454147 (2288) N0t0ri0us
»

EnaA - Zakaj dvojna poštnina? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217925 (16096) bauci
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170533 (155363) zoot

Več podobnih tem