» »

Evil Genius

Evil Genius

BOCo. ::

imam en problem... v tej igri ne morem priti preko ene izmed misij... na otok pride en ruski kriminalec in tam mi piše, da mu moram na nek način spremeniti njegovo mišljenje... ampak ne vam na kak način... za odgovor se zahvaljujem!!!;(

PRST ::

Ujemeš, zapreš in ga pošlješ na zaslišanje v menzo (klikneš na mikser).

roli ::

Jp tako je!
Sicer pa je igra dobra.
Lp!
http://www.r00li.com

0verlord ::

živjo, jst mam pa en problem in ker se ne spoznam na računalnike ga ne znam rešt. Sm gledou na netu če bi kje najdu rešitev, sam za tole ni blo. Pridem normalno v glavni meni, ko pa štartam tutorial al pa new game mi zmer na istem mestu pokaže tist modri zaslon in je treba resetirat. Sm probavou omega driverje nasnet, kompatibilnost nastavljat in patch 1.01 sm nasneu pa nč... če je kdu k bi vedu kko, bi lpo prosu da mi pove pa opiše postopek.

hvala

Bor H ::

BSOD fašeš, fajn, samo v tej igri al še kje? Jst bi sicer stavil na pregrevanje mašine ali pa okvarjen RAM.

0verlord ::

trenutno nimam glih velik špilov k mam nov disk, ampak sm jih igrou že velik pa se mi to še ni naredl tko da ja, sam v tej igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 0verlord ()

Bor H ::

a poveš ker sistem maš? če se prav spomnim ima ta igra manjše probleme z visto/sedmico, vsaj 64 bitno

0verlord ::

xp professional. dva dni nazaj mi je igra še delala normalno. zdej ko imam pa nov disk pa ne morem spravt da bi delalo. prej sm imel omega driverje tako da mislm da bi lahko bilo to, sam jih nikakor ne morem nasnet. seb zabil cel dan ampak mi ni ratalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdoms of Amalur: Reckoning (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12023018 (6693) Twixz
»

Grafična kartica se segreva, računalnik se resetira

Oddelek: Strojna oprema
242165 (1645) Han
»

Assassin's Creed (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16714125 (4410) Berserker
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744945 (18868) X-Hair
»

Serious Sam II (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
585368 (3619) 1duke

Več podobnih tem