» »

Serious Sam II

Serious Sam II

«
1
2

sinko999 ::

V tej temi pa se lahko razpišete samo o tej igri, mnenja itd...

Tr0n: Vsaj naslov bi lahko pravilno napisal. :)
Ni? ni ve?no !
  • spremenilo: Tr0n ()

Dr Evil ::

DEMO je bil zanič.

Sami ::

DEMO je tudi mene razočaral, jutri sprobam original.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

OldSkul ::

Demo je res slab in kr neki. Mi je bil prejšni Samo velik boljši. Seveda pa moram sprobat celotno različico.

fahrenGONE ::

Thanks za info, sem cisto pozabil na to igro. Imam SS 1 om SS:SE, na drugi del pa sem cisto pozabil zaradi pricakovanja Quake 4, hehe. Me prav zanima ce je se vedno tak utrgan stil igranja - ce je, potem me ostalo ne zanima. :D ]

fahrenGONE ::

Zunaj je tudi v2.064b patch, za Demo in Retail:

http://www.3dgamers.com/games/serioussam2/downloads/

Edit:
Demo ima SiN atmosfero, vsaj na zacetku. Engine je zelo zahteven in AA raje izklopite. Morda bi se lahko se kaj optimiziralo, ampak igra ima ogromno detajlov in je kar za pricakovat da rabi dober hardware. Pri prvi stopnji mi niso prevec vsec tisti leteci robotki, nekako me spominjajo na tiste komarje iz Daikatane. Drugace pa igra zgleda dobro narejena in mape so kar kompleksne. Zaenkrat se ne morem rect ampak se mi zdi kar cool.

Zgodovina sprememb…

krho ::

SS2 preprosto ni isto, kot SS 1 om SS:SE.
Po domače povedano je zanič
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

fahrenGONE ::

Hm, demo ima podobne fore kot SS1 ampak ni tak kot SS1... Moram dobit full verzijo in potem lahko povem, ampak sem zasledil da veliko ljudi ni zadovoljnih s Serious Sam 2. Morda je to tudi zaradi strojnih zahtev, saj vcasih folk niti noce igrat igre ki dela pocasi.

fahrenGONE ::

Ahhaha! Sem se ze bal, da SS II ni vec Serious, ampak sem se globoko motil. Demo je zgresen, ne ocenjevat igre glede na demo. Res, pokaze engine ampak ne prikaze igre kot jo original. Sam je spet nazaj, cheesy humor tudi in se vec ga je kot prej, res sem se prav nasmejal ko sem igral prvo stopnjo. Potem so tukaj se live Netricsa, zavezniki ki ti pomagajo in cut scene z veliko humorja. Res, ce je kdo igral samo demo naj si omisli se original, se res splaca!

Matej_K ::

Strojne zahteve???
... .. .

fahrenGONE ::

Nekaj screenshotov.....

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Edit: za strojne zahteve ne vem, meni dela ok in lahko se igra sama nastavi za dano konfiguracijo, tako da ni problema. Se mi zdi, da dela bolj hitro kot demo. btw.. Shoti so jpg in ko kliknete na thumbnail kliknite se enkrat na sliko, da se pokaze v naravni velikosti.

Zgodovina sprememb…

EvilDare ::

Dolgo je trajalo ampak z bratom sva ga s skupnimi močmi obrnila. Moram reči da je zelo dobra igra. Igral sem Serious Sam SE in tukaj je veliko več akcije. Zadnjni leveli so še posebej mučni, bolj kot enka. Sicer je obrnjeno na normal ampak pri nama je vedno tako da se prvič špil obrne na normal, potem pa kot hočeš.

P.S. edino kar me pa res moti je pa to, da recimo v 3/3 igre začnejo na veliko oglaševati Croteam, Serious Sam II, Zagreb.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

fahrenGONE ::

Meni se tudi zelo dopade, igram sem tudi prvi del + SE in v SS II vidim veliko novega. Saj na zacetku tudi Netricsa rece da lahko govori, ker imajo vecji budget, hehe. Igre se nisem obrnil, ker sem imel opravke ampak jo bom v kratkem. Tisti ogromni robopajki so res super, upam da je se vec takih situacij! :)

Za oglasevanje pa sem videl v demotu tiste panoje s croteam na stolpnicah, ampak me niti ne tako moti, edino skoda da se jih ne da razstrelit. >:D Saj niso edini, tudi druge igre imajo veliko podobnih for z oglasevanjem. Ne vem kaj jih tako veseli ampak mene ne moti, ce ni prevec.

CaqKa ::

SS2 mi dela na celeron m 1,3ghz in 512 rama pri R9600M (1400x1050) kar solidno.. čeprav mi ni jasno zakaj pri določenih nasprotnikih zašteka kr naenkrat.. zgleda so kaki čudni poligoni vmes.
sicer mi na 800x600 tudi šteka zato sem tam neke particle pa tiste advanced funkcije izklopo.


humor je kr kul.. sexy bush je bil dober..sem se nasmejal ko sem prišel blizu :)

sinko999 ::

Sicer so not omenjene vse bolj znane igre, samo morate znati malo prebrati med vrsticami.
Npr na STOPNJA 2 ko si v močvirju v eni mentalovi bazi pa najdeš okostnjaka ki visi na drevesu pa gre sledeči dialog
How is hanging Duke i see you hang here Forever take care ; okostnjak pa ima še v riti raketo pa gor je v zrcalni pisavi še napisano ...

Meni je bil zeeeeeeeelo všeč, še kako opazko od lycrise več bi lahko posneli :)

LP
Ni? ni ve?no !

CaqKa ::

ja ali pa ko kliče iz govorilnice. bosses r us.. one end_level_boss please :)
pol pa ga pokonča pa... there will bi no bughs in this game
lol

sinko999 ::

naslednji hec je ko vstopiš v govorilnico pa ga pokliče serius sam iz SE verzije pa imata pogovor :D
Ni? ni ve?no !

R33D3M33R ::

Mene je tudi razočaral demo, pa ne zaradi grafike ali gameplaya - čeprav so mi bila orožja v enki boljša ampak ker mi sem imel težave z zvokom, čeprav sem namestil popravek. Moram dobiti celo verzijo, da bom povedal kaj več.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

gumby ::

spil je kar zabaven... mozgane das na off in gremo :D

btw a se se komu zdi, da je klodovik grdo skopiran iz alan forda?

fahrenGONE ::

Cheesy humorja je ogromno, hehe. Papiga z bombo se klice Klodovik, ki je ime papige v Alan Ford stripih. :D

V zaporu imas eno sobo kjer je slika celotnega tima, ampak nisem uspel priti noter (cheatov nocem rabiti).

Dr Evil ::

Pri demotu v sobi neandertal navijačev je slika teama na levem zidu obešena.

JE pa mal moteče to croatanje.Slika teama je ok,ampak stalno to ZOVI:\

Sami ::

Igra seka8-)

Imam pa eno težavo, pred parimi urami mi je med igranjem zaštekala in pokazal se je blue screen, prej pa sem igral kakšno uro in, ko sem dal exit mi je zaštekala. Kaj bi bilo narobe, vsi driverji so najnovejši?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

CaqKa ::

predvčerajšnim je bla polna luna. kak ti je takrat delalo?
imaš orginal proizvajalčeve driverje al kr ene referenčne?

Sami ::

imaš orginal proizvajalčeve driverje al kr ene referenčne?

Driverji so vsi najnovejši in uradni. Zdele sem igral 1h in je vse OK.

Spomnil sem se, da mi je to delalo tudi pri Mafii, ko sem imel voltažo proca 1.725V, potem pa sem jo povečal na 1.75V in comp je delal tako normalno še 2 leti, med tem pa sem obrnil že na desetine iger (Doom 3, FlatOut, NFS,....). Ali je mogoče spet kaj takega vzrok?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

fahrenGONE ::

Serious Sam II je kar zahtevna igra, ker ima nov engine in nobena druga igra se ni narejena z njihovim pogonom, tako da lahko bolj obremeni CPU. Ne poganjat drugih zadev, naredi reboot in malo sprosti o/c.

OZZY ::

A mi lahko en pove, ki je že odigral kako pridem čez naslednja vrata...

gre za drugi del, ko pač pramagaš uno gorilo in dobiš prvi del medaljona in potem se začne drugi del ki se dogaja v močvirju..

prideš čez prva vrata ko najdeš tisto ročko....nato pa kasneje čez druga ista nikakor ne morem, saj ne najdem ročke al pa nimam pojma kaj iskat...Iskal sem povsod ampak nimam pojma kaj še lahko nardim...

kak hint bi bil ok..
Go with the flow.

CaqKa ::

pomojem si še kake sovražnike pozabil pobit

Sami ::

fahrenheit: Povišal sem voltažo na 1.775V in je še zmeraj isto, blue screen mi je vrglo ven po 5 min igranja. Ali ga probam odviti? Ampak ne razumem zakaj ne deluje, sistem je 100% stabilen...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Sami ::

Zdele bom probal igrati v Safe Mode od igre. Ali je igra v Safe Mode kaj slabša ali je vse isto (grafika, performance,...)?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Sami ::

Safe Mode tudi ni pomagal, re-instaleral sem igro in 1h dela že normalno, upam da bo tako tudi ostalo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

fahrenGONE ::

Ja, ce bo se kaj metalo ven, odvij sistem in testiraj se enkrat. Lahko so cisto neki levi razlogi, na primer programi v ozadju, driverji, ipd...

Zgodovina sprememb…

Sami ::

Preden sem ponovno inštaliral igro sem odvil sistem pa ni pomagalo. Prijatelj ima s podobnim sistemom tudi nekaj težav, trenutno pa deluje bp.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

megy ::

Tudi jaz imam en problem s to igro. In sicer je v igri vse okrog mene ena taka modra meglica. Sploh ne vidim nič pred sabo. Pogledal sem minimalne zahteve in bi moralo delati. Imam pa radeon 9100. Imam vse na low pa še kar vse megleno. Kaj bi moral izklopiti oz. narediti, da si razjasnim pogled?????
Vse sem že probal izklopiti pa nič ne pomaga. Poskusil sem posodobiti gonilnike in mi je javilo, da so podosobljeni, vendar pri grafični, kjer piše o gonilniku, pa je še vedno naveden star gonilnik.

Ja in sedaj sem v slepi ulici. Pojma nimam, kaj še lahko storim, da bi to delalo.....

Primoz78 ::

Imam sledeci problem pri tej igri...sem ze na novo nalozil sistem in tudi igro instaliral pa je vedno isto...po dolocenem casu igranja se miski kar zmesa, kot bi mi sensitivity in pa mouse accel kar na celem full povecal in sploh ne morem igrat...sem probal tudi save narediti v tem trenutnku in ko zazenem save pri ponovnem zagonu igre se v save-u isto pojavi!...ce pa zacnem na novo igrat je vse ok neki casa, potem se spet zacne. To se pojavlja nakljucno in zaenkrat mi se ni uspelo resit zadeve...:\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Sami ::

Igro sem že zdavnej obrni in seka8-)

Prijetelj je zbrisal vse update za win XP in problemov z igro ni več imel, mogoče je to vzrok.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

kiFni ::

Probal igro, nič posebnega. Pravzaprav se mi zdi prav podn. Prejšnje so ble boljše.

Jaffa ::

Ne vem, kaj eni tolk pričakujete od vsega ? Meni je igra ful vrei. Grafika je lepa. Kot je en napisal, za sprostit. Jaz si dam na Turist, pa na juriš. :)) Še malo pa bom obrno.

Primoz, to je zarad procesorja, boma mogla menjat. :D
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Sami ::

Meni je igra ful vrei. Grafika je lepa. Kot je en napisal, za sprostit. Jaz si dam na Turist, pa na juriš.

Itaq, prideš zmatran domov, se vsedeš pred comp in prerešetaš vse kar leze in gre.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Primoz78 ::

Jaffa ja verjetno da res ;) ...a se res nikomu ne pojavlja tale napaka? :\

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

muljec ::

ja res je sam ta original je pa dobr
number one

muljec ::

ja sam to je pa res fukneš torbo v kot da te nič ne briga in začneš klati
number one

Saladin ::

Meni se je profile skoruptal in sem izgubil savegame ;(

Mi lahko kdo pošlje profil vsaj do Chans Palace na extreme difficulty?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

R33D3M33R ::

Hm, tudi v celotni verziji imam težave z zvokom. Zdi se kot da se zatika ali pa celo kot da zvoki manjkajo 8-O . Namestil sem Patch.Ver.2.064b. pa težava še ni rešena. Šaril sem po audio nastavitvah brez uspeha. Gonilnikov za audio ne morem nadgraditi, ker novejših ni. Vse igre ki sem jih igral doslej niso imele težav z zvokom. Ma kdo kako idejo kako to rešiti?

/edit: zadevo sem rešil tako da sem dal pospeševanja zvoka na basic. Drugače pa kaj naj rečem, pogon je odličen. Moti me edinole pomanjkljiva Netcrisa. Kje pa so kake informacije, ki so bile v enici tako leppo napisane. Vsak sovražnik je imel opisane šibke točke, tu pa tega najti ni :(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…

Crazy Frog ::

Meni se zdi mal preveč pisana!!! :D

macgajver ::

samo je car igra pa je za čas krajšat uredu
engin od naših kolegou malo niže ima potencial za kšno resno igro poganjat .
tenstan krompir je pa zakon

tommek ::

Meni je igra odlicna!

A veste da so jo ustvarili hrvati - Croteam?

R33D3M33R ::

Seveda so imeli hrvati prste vmes, če že ne iz imena razvijalcev se to vidi iz nekaterih internih for: recimo njihove zastave v špilu itd.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

macgajver ::

evo kle sm vm dau naslov če kdo hoče pogledat mal za tale HDR ki ga resni samo podpira najdete ga v advance video options čist na dnu žal kartice ranga radeon x850xt pe in slabše ne podpirajo te funkcije klikn kle

http://graphics.tomshardware.com/graphi...;)
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

Codename_47 ::

Audio problemi... :\

Orožja sploh nimajo zvoka. Ostale zvoke se sliši kot je treba (glasba, okolje...)

:\

R33D3M33R ::

No sem že jaz zgoraj opisal isti problem in tudi njegovo rešitev. Daš audio pospeševanje (Audio Acceleration) na Basic in zadeva normalno deluje.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serious Sam 4: Planet Badass (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
688377 (2239) Horas
»

F.E.A.R. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11810033 (6047) RC14
»

V razvoju je igra ki jo razvija slovenski razvijalec, vendar to ni Arxel Tribe! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504400 (3074) Vesoljc
»

Grafični pogoni iger

Oddelek: Strojna oprema
81372 (1194) Jinxy

Več podobnih tem