» »

XP si ne zapomni nastavitev grafične kartice...

XP si ne zapomni nastavitev grafične kartice...

JBR ::

Živjo,

mam en problem: Ko zaženem katerokoli igro, nastavitve grafične kartice (brightness, gamma...) nikoli ne ostanejo take kakršne sem naštimal. Ko igro ugasnem, mi nastavitve za desktop da na default...problem je ta, da je monitor že precej bogi in ga posvetlim softwaresko (grem pod 'display properties/advanced/nastavitve grafične/color...'). Na monitorju mam vse do konca...
Računalnik je čist ok (p4 1.8, 512ram, radeon 9500pro/9700, 17"monitor), samo zaradi ful temnega monitorja ne morem igrati sploh (predvsem igre, ki nimajo nekih blaznih nastavitev; sicer grem pogledat ponavadi kak .cfg ali.ini in tam najdem kaj uporabnega, a včasih ne sploh)...

Ve kdo kako to odpravit? Kakršnokoli software podporo za monitor pa ne najdem, oz je ni več...

ps: kaj je 9700 v radeon 9500pro/9700?

Muchas gracias!!
Ni vsaka školjka školjka...

CaqKa ::

verjetno nisi pomislil da gre monitor h koncu?

JBR ::

Brihta...:)

Ja, vem da gre proti koncu, sem napisal, je že bolj bogi, ampak zaenkrat sem ga vedno softwaresko posvetlil, pa si je komp (ne vedno) zapomnu nastavitve in sem imel sliko čist ok, zdaj pa kar noče in noče...

Ideje?
Ni vsaka školjka školjka...

CaqKa ::

mogoče je pa monitor zdaj še bolj crknil? (spominkso vezje je šlo rakom žvižgat verjetno)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9500 in čudna slika (črtna koda)

Oddelek: Strojna oprema
422024 (1375) mi_c_ho
»

r9500 --> r9700 Utvara ali realnost? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Navijanje
89041599 (23997) sharp
»

Radeon 9700 ne pro

Oddelek: Navijanje
301791 (1514) Caligula
»

razlika v hitrosti med 9500 pro in 9700 (ne pro)na amd XP 2100+

Oddelek: Strojna oprema
151058 (890) Klemenn

Več podobnih tem