» »

zvok...nova plata problem...?

zvok...nova plata problem...?

odklop99 ::

Uglavnem nabavu sm si novo plato in proc...prej sm mel Abit NF7-s in tm je bla soundstorm zvocna integrirana!
Zdej sm pa presaltu na P4 in sm si ubodu Asus P5GD1PRO in ma 8ch zvocno int. doma pa mam Logitech Z650 zvocnike 4.1...

in problem je sledec...delata mi samo sprednjedva + woofer...zadnjedva sta tiho (ta problem sm mel tud prej pr abitki...sam si mogu odkljukat surround system pa je vse lepo spilal...) tuki pa te opcije ne najdem...ko dam speaker test mi vse lepo dela(vsi + sprednji + zadnji+ woofer)...moti me edin to ker ko poslusam oz gledam kaksn divx oz mp3 mi delata sam sprednjedva...kako se sprosti kanal (zvok) po vseh zvocnikih?? ma kdo ze kaksne izkusnje s tem?Ker mam pa namrec glih zadnjedva zvocnika pri postli in gledam film se nic ne slis oz morm dat bl naglas...sma ce gledam ponoc ni glih fino :)

In se nasledn problem... :P
Ker sm menju plato sm mogu na novo win instalirat...
ok nalozim win. in morm pol se 1x nalozit Half Life 2 in ko vse to sm ze nalozo...mi v spilu ne igra zvok, ne pr counter strike s. ne pri HL2 8pa mam original spil)... kuga bi to loh blo?!?


Fala lepa ;)




Lp odklop


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376710 (4419) Mikec17
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018194 (10530) sash69
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016082 (10021) FlamE#7
»

Vista in nedelovanje 5.1 zvočnikov ...

Oddelek: Operacijski sistemi
111489 (1489) mihax00
»

zadnji zvocniki tiho!

Oddelek: Zvok in slika
171708 (1596) odklop99

Več podobnih tem