» »

Seti paketi

Seti paketi

Tomi ::

Zadnjič sem si dal Seti gata dol, tako da imam sedaj malo boljšo statistiko nad paketi.
Najbolj me zanima to, kako lahko pride do takšne razlike v CPU času, kot se mi dogaja sedaj. Povprečje imam nekje nekaj pod 18 ur, medtem ko mi je danes enega naredil v 15 urah, pa enega prej v malo več kot 15, sedaj pa mi napoveduje 22 ur, glede na teh 47%. Pa nisem nič spreminjal nastavitev ali pa obremenjeval procesorja.
Kje je tu logika, in kako je z variacijami pri vas?
metrodusa.blogspot.com

BigFoot ::

je men kdaj dela slabih šest ur, včasih pa tud preko sedem. je pa tko, boš vidu na koncu če bo res trajalo 22ur.
ker recimo men je enkrat nekje na sredini tud reku da bo delu skor 9 ur, na koncu je bil pa fertik v dobrih sedmih.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Loki ::

Recimo:
1. mas Win 9x/ ME: ce igras igre in mas seti zalavfan, se ti cas vseeno steje, tudi ce program ne dela nic - Windows 9x/ME bug, odpravt se ga da sam z 2000/XP.

2. eni paketki vsebujejo vec uporabnega materiala za program, zato jih pregleduje dalj, nekateri pa so cisto neuporabni in jih zato pregleda v nekaj minutah.

3. nastiman mas seti ohranjevalnik zaslona - spremen ga v blank screen, ker je en bug, povezan s temu screensaverjem - vcasih, ko se zalavfa, odpre se eno kopijo programa - posledice niso ravno blagodejne.

4. cas obdelave paketkov je v veliki meri odvisen od ene spremenljivke, ki je zapisana v paketku - angle_range.
Izpise se tut v SG.
Cimmanjsi je, tem vec casa bo program potreboval in obratno.
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Potem le ni bilo tako krizno in mi je naredil v 18 urah in 30 minutah, tako da je le malo nad povprečjem.
Sicer je pa res, da moji W98 težijo, glede screensaverja pa ni problema, ker vedno dela pomanjšan..
Sedaj pa novim paketom naproti:D
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

V temu ni fore.
Screensaver se ti zalavfa, ce pustic racunalnik xxx min na mir.
Pejt gledat v screensaver nastavitve, ce mas blank screen on in ce je nastavljen na 0 min (ce ni, nastav).

Si ze kdaj pomislil, da bi uporabljal text klienta - program v DOS oknu, ki je kar dost hitrejsi, ampak ga je treba rocno koncati v Win 98?

Recimo vsi, k jih jest poznam, da lavfajo seti, lavfajo text klient.
I left my wallet in El Segundo

Tomi ::

Ja, delam brez screensaverja, ker sem ugotovil, da gre bolje. Bom pa poskusil dati gor še tekstovno verzijo, samo sedaj mi je grafična malo bolj všeč ( čeprav imam Seti gate )..
Bom verjetno dal na nov računalnik ( če ne bo notebook ), tekstovno..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1257943 (5696) d0rK
»

Seti@HOME

Oddelek: Omrežja in internet
181197 (866) Jeebs
»

Brzina pr grafičnmu obdelovanju SETI paketov

Oddelek: Strojna oprema
11806 (629) Binji
»

SETI

Oddelek: Pomoč in nasveti
201439 (1245) Loki
»

SETI (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
876700 (4725) Loki

Več podobnih tem