» »

Nastavitev E mule

Nastavitev E mule

sasosard ::

Prosim če mi lahko pove kdo kako najbolje nastavit mulo, ker imam vse kar je označeno na čakanju. Nimam nobenih aktualnih stvari, da bi po moje bile zasedene. Imam ADSL povezavo.
  • zaklenil: CaqKa ()

hunter01 ::

Prvo poglej če imaš High ID al Low ID!!!
Drugo aktualnost nima dosti veze.... važno je če ma un tip od katerega downloadaš dost stvari šeranih al ne!! (kolk že ljudi vleče dol od njega)

LP Jerry

sasosard ::

Hvala za odgovor, vendar me zanima kje sploh najdeš oz. vidiš kakšen id imaš

erda ::

Desniklik na datoteko i te zanima ID in izbereš drugega povrsti PRIORITETA se postawiš na jega in se ti odpre na desni okence tam not piše NIZKA SREDNJA VISOKA SAMODEJNA.. Z pikico imaš označeno katero maš izbrano. najverjetneje je to Samodejna čisto odspodaj...

hunter01 ::

Big boy: Se mi zdi da to kar si povedal nima veze z ID-jem!!!! 8-O
Sasosard: Najlažje ti bo da minimizeraš mulo v "tray" in potem pogledaš če ima "oseliček" zavezane oči ali ne.... če ima potem imaš Low ID če ne, imaš High ID in je težava v nečem drugem.
Ne glede na ID pa lahko nastavljaš prioriteto za posamezne datoteke, ki jih downloadaš in sicer na način ki ga je opisal Big boy.

LP Jerry

overlord_tm ::

Ubistvu je odvisen od tega kok šeraš.

Več ko uploadaš(šeraš) več lahko dovnloadaš.
Pa še pri men se je ful poznal ko sem čeprav imam ADSL naštimal tam pod zmogljivost povezave da mam maximalni upload 10k in da ga lahko mula vesga nuca:D

c3R4R ::

Ima velik problem. Vem, da nisem edini, ampak me vendarle zanima, če je kdo uspel rešiti problem. Pa začnimo.

Mam ADSL, mam router. Mam odprto Emule, ki DLda/ULda.. Ker sm za routerjem morm odpreti 2 porta, da mula ni slepa. Odprem porta 4662, 4672. Porti so odprti, delajo (jih prevers kar z emule, ki ti jih stestira), odpres porte v WIN XP SP2.. In mula ni več slepa. Zdej pa problem. Ko emula švica:D, se dogaja da mi net npr. ne dela več. Ne da se povezava "sesuje" ampak recimo ne morem pregledovati spletnih strani z IZJEMO SLO-TECHa!!!8-O Na ostale strani ne morem. Piše, kot da strani niso dosegljive. :\ Imam pa tazadnjo verzijo FireFoxa...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

maticm ::

zmanjšej UPLOAD na Muli(nekaj pa da tut računalnik - iz mojih izkušenj)

c3R4R ::

Upload je na 10kB/s... Kar je slaba 1/3 zmogljivosti prenosa.
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Jst ::

Zanič (cheap) router.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

CaqKa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425188 (8472) Freakylion
»

Emule/Siol modem-router težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
62016 (1980) Ursus
»

Ruter, ki je uporeben tudi za P2P in torrent

Oddelek: Kaj kupiti
413738 (2460) pujsek_
»

eMule - slika nastavitev

Oddelek: Omrežja in internet
111387 (1195) matter
»

Router AT-AR220E in delovanje P2P programov.?

Oddelek: Omrežja in internet
232648 (2332) Narcos Satanicos

Več podobnih tem