» »

mindfactory.de - pomoc

mindfactory.de - pomoc

mahi ::

lp
zanima me, ce je kdo mogoce ze kupoval v tej trgovini v nemciji preko spleta?
mam namrec kup problemov, oziroma samo enega - ze 3 tedne cakam robo, ki jo je podjetje ze placalo. ko jih poklicem in uprasam ce znajo Anglesko samo prekinejo, brez ene besede :(
na email tudi ni nekega odziva (napisan je v eng.)

kaj mi je za naredit?
  • zaklenil: bluefish ()

OZZY ::

Kako ste pa plačali...Preko iban/ibn in swift/bic kode ali kako drugače. ker če niste tako in ste naredili samo nakazilo preko banke na drug račun potem so oni dobili premalo..in sice cc 5 evrov. Sploh pa ne vem zakaj naročate če ne zna noben nemško.

Lahko pa takrat, ko si naročil ni bi,lo več robe in more spet pri, da jo pošljejo. Lahko so pa poslali in se je na poti izgubilo. Dosti je variablov, ki ti jih bojo le oni lahko posredovali osebno...zato pa NEMŠKO....

Lahko daš tudi na geizalz negativno oceno in počakaš tudi če bo tam kak odgovor. http://www.geizhals.at/deutschland/?sb=136
Go with the flow.

mahi ::

AJOOJ AJOOJ! poglejte kaj so mi iz mindfactory.de - nemcija odgovorili na mojo pritozbo ker so nam vracunali VAT v račun, in pa ker niso poslali ene komponente!!!


citiram:

Hello

Yes i thik you?re right
Slovenia is out of the EU I think?


Mit freundlichem Gru▀

Helge Puchta
-Vertrieb Hńndler-
----------------------------------
Mindfactory AG
Preu▀enstr. 14a

Caligula ::

Face :D

Meni bi tak mail naredil dan :D :D :D

V bistvu mi ga tale zdajle je :D

OZZY ::

SAmo tko...VAT se obračuna v štacuni (se pravi MF v Nemčiji po njihovem 16% načinu). To so rpav nardil koker vem..ne vem kaj se buniš. Sej ko vzameš na firmo v slo se tudi ddv prišteje ko plačaš koker vem.
Go with the flow.

mahi ::

ja sevede ce si fizična oseba! ce pa si podjetje, pa moraš ddv plačat v slo, ne v nem.
ma full jim emailam glede komponente ki je niso poslali in VATa , oni pa mi napišejo le, da je bilo poslano tega pa tega dne!
kreteni nemški!

Sergio4 ::

je že kdo kupoval tukaj? cene so zelo nizke. npr. http://www.mindfactory.de/product_info....

RC14 ::

Res so smešne cene, sem že sam napisal pod temo radeon HD 7900. Bi se splačalo to nabavit ja

Še boljša je tale 7970 Matrix Platinum Edition, pa samo 10 eur dražja, torej 299 eur;)
http://www.mindfactory.de/product_info....

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Sergio4 ::

nista isti, samo da je ena ghz edition? malo sem skeptičen ker noben še ni kupoval tukaj, kot zgleda.

RC14 ::

ubistvu sta popolnoma isti grafi, samo da ena ima tovarniške frekvence 1000/6000, ona druga platinum pa 1050(boost 1100) /6600
Kupovali so že tukaj, ampak je treba upoštevati še poštnino, zato pa se v takem primeru splača kupit, da je več kandidatov oz vsaj dva, da se stroški razdelijo.
Tudi sam gledam to matriks grafo, ker je prav smešna cena.

Imajo pa tudi v Hoh.de 7970 DirectCUII TOP za 272 EUR, je pa 1000/5600 MHz. Podobna zadeva kot ona matrix, vsaj po hitrosti.
http://www.hoh.de/detail/index/sArticle...

lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Sergio4 ::

ti si zainteresiran za nakup? ker potem si lahko deliva poštnino. mislim da je 30e

integral15 ::

mahi je izjavil:

AJOOJ AJOOJ! poglejte kaj so mi iz mindfactory.de - nemcija odgovorili na mojo pritozbo ker so nam vracunali VAT v račun, in pa ker niso poslali ene komponente!!!


citiram:

Hello

Yes i thik you?re right
Slovenia is out of the EU I think?


Mit freundlichem Gru▀

Helge Puchta
-Vertrieb Hńndler-
----------------------------------
Mindfactory AG
Preu▀enstr. 14a


Lol, sej vrjetn ne vedo kje je drzava slovenija.

PugPlug ::

integral15 je izjavil:

mahi je izjavil:

AJOOJ AJOOJ! poglejte kaj so mi iz mindfactory.de - nemcija odgovorili na mojo pritozbo ker so nam vracunali VAT v račun, in pa ker niso poslali ene komponente!!!


citiram:

Hello

Yes i thik you?re right
Slovenia is out of the EU I think?


Mit freundlichem Gru▀

Helge Puchta
-Vertrieb Hńndler-
----------------------------------
Mindfactory AG
Preu▀enstr. 14a


Lol, sej vrjetn ne vedo kje je drzava slovenija.


Poglej si datum ;=

:)

Pirh ::

Ali sedaj mindfactory.de pošiljajo v Slovenijo? Sprašujem, ker ko sem se hotel prijaviti, mi ni dalo na voljo Slovenije kot države?
Če se da, al se potem pošlje na njihov mail (info@mindfactory ali endkundenbetreuung@mindfactory.de) z števikami artiklov in količinami?
Zanima me tudi kako se plača. Je to z bančnim nakazilom? ti oni pošljejo podatke ki jih moraš izpolniti na bančnem nakazilu?

Pirh ::

2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pirh ()

Sergio4 ::

Pišeš jik mail in preko maila naročiš. Plačaš preko nakazila na pošti

Pirh ::

Ok. Po nekaj neuspelih poiskusih bom povedal mojo izkušnjo kako poteka nakup preko te trgovine. Mogoče bo komu pomagalo.

Najprej je potrebno opraviti registracijo. Pri vpisu naslova se prvič zatakene ker Slovenije ni med državaim med katerimi lahko izbiramo. To rešimo tako, da izberemo državo Nemčijo, vpišemo lahko kar našo poštno številko in pustimo ime občine prazno (mislim, da javi nek error, ampak nadaljuješ z registracijo.) Nato pošljejš mail na endkundenbetreuung@mindfactory.de in jim sporočiš da bi rad naročil stuff v slovenijo. Oni dodajo tvoj dejanski shipping naslov, medtem ko naslov za račun( billing address) ostane v "Nemčiji". Potem poklikaš stuff v košarico in greš na blagajno kjer izbereš osebni prevzem(ker ob prvem nakupu moraš naročiti na tvoj billing address). Ko je nakup zaključen, jim pošlješ še en mail, da ti oni spremenijo še nemški račun v slovenskega, in ti dobiš pravi račun, ki ga potem plačaš na banki oz prek spleta. Nato imaš tudi v računu slovenski billign address.

to je to.

anzex1 ::

Pozdravljeni,
na tej trgovini so v zadnjih nekaj mesecih pripravili dobre upgrade, skratka težav z registracijo ni več saj sedaj ponujajo možnost pošiljanja v Slovenijo. Me pa zanima, če je kdo že naročil pri njih v zadnjem času. Zanima me kako se za njih izpolni UPN/SEPA plačilni obrazec, namreč na računu, ki ti ga pošljejo na email ni nikjer napisane referene na katero se sklicevati.
Če se je kdo že ukvarjal s tem, bi ga prosil za pomoč.

LP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: anzex1 ()

Invictus ::

Naroči drugje. Saj jih je dovolj ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ProfAlen ::

Sam sem prešnji teden plačal na pošti ohišje, hdd disk ter dodatni ventilator za ohisje....z delavko na posti sva ugotovila da res ni sklica, zato je rekla, da pustiva prazno....potem sva ostalo izpolnila in keš nakazala...ocitno je vse kot treba bit.

Jaz sem zdaj v skrbeh, da je vseeno blo kaj premal napisanega...dobili so le moje podatke (ime, kraj bivanja itd) ter SHOPid ...ki je neka cifra.....nevem zdaj ce je kul ali ne....upam, da bodo znali zakaj je prislo placilo...za katero narocilo...verjetno bodo znali oovezat moje narocilo prek imena in teh podatkov....

Poslal sem jim mail in vprasal, ce vse stima...odgovorili ao zelo hitro da ja, in da dobim mail ko bodo vknjizili prispeli znesek. Maila še nisem dobil...ocitno traja dan al dva da pride nakazilo iz slovenije v nemcijo?

Lp

ProfAlen ::

Ravnokar sem dobil mail z računum, ter z obvestilom, da je paket poslan

AapocalypseE ::

Lahko dobim račun na podjetje?

Epialt ::

AapocalypseE je izjavil:

Lahko dobim račun na podjetje?

Ne vidim razloga zakaj ne.
Ko oddaš naročilo jim na mail pošlješ davčni zavezanec ( če želiš cene brez davka seveda ).
Nakar ti oni naknadno pošljejo račun.

GabrieLeo ::

Potrebujem pomoč. Imam sestavljen list komponent, ki jih bom nakupil a ker paypala noče potegniti sem ostal brez naročila in s 700eur na paypal računu.
Je kakšen korenjak, ki bi mi naročil komponente ter sprejel denar iz PayPala? Če mi je kdo pripravljen pomagati-> ZS

hojnikb ::

preverjeno lahko dobiš...

AapocalypseE je izjavil:

Lahko dobim račun na podjetje?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

konspirator ::

Kako si jih spravil na pp račun ?
Trr računa nimaš/kupiš nekje drugje, kjer podpirajo pp ?

Tu piše da podpirajo pp
http://www.mindfactory.de/info_center.p...
--

Zgodovina sprememb…

GabrieLeo ::

Nakazal sem kot TRR iz banke. Za Slovenijo je zavrnilo, preprosto.

m0LN4r ::

GabrieLeo,
a bi te na computeruniverse prišlo veliko več oz. poglej če imajo tam pp?

Veliko ljudi noče imeti tujih problemov na svojem računu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

GabrieLeo ::

bodo tam sprejeli Paypal slovenskega porekla?

Dr_M ::

Vzamejo ja, samo pri 700€ racunaj enih 80-100€ vec na computeruniverse.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

Ne uporabljam pp tako da nevem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DarwiN ::

Nakaži si nazaj iz pp na svoj bančni račun, in potem direkt na MF račun.. To je ena rešitev..

Ali pa tvegaš s Hardwareversand, ki omogoča PP... Bojda trenutno spet normalno poslujejo... Tudi geizhals jih je ponovno vključil v svoj sistem..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

UlyssesE ::

DarwiN je izjavil:

Nakaži si nazaj iz pp na svoj bančni račun, in potem direkt na MF račun.. To je ena rešitev..

Ali pa tvegaš s Hardwareversand, ki omogoča PP... Bojda trenutno spet normalno poslujejo... Tudi geizhals jih je ponovno vključil v svoj sistem..


Ne omogočajo za Slovenijo, probal 3 dni nazaj. Ni gumba za paypal, samo predračun, niso se mi javili na mejl dva dni, poleg tega se mi večkrat niso javili na telefon. Trenutno tudi sam iščem poceni paypal trgovino izven Slovenije.
Mindfactory in alternate.de tudi odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UlyssesE ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468451 (5093) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389717 (56314) Nwanko
»

Kdaj in kje kupiti grafično čim bolj ugodno ?

Oddelek: Kaj kupiti
415501 (4760) Netrunner
»

Nakup komponent preko mindfactory.de

Oddelek: Kaj kupiti
52501 (2236) Vesoljci
»

Vračanje izdelkov pri mindfactory

Oddelek: Pomoč in nasveti
364392 (2702) Excavator

Več podobnih tem