» »

[DivXviD] Pioneer predvajalniki

[DivXviD] Pioneer predvajalniki

««
5 / 11
»»

krneki ::

naty000:

Nekaj je šlo očitno narobe med upgrejdom. Če poskusiš še enkrat nadgraditi, ti sploh prepozna CD? Če praviš, da še vedno ni nič, ko ga izklopiš iz elektrike in ponovno prižgeš potem nimaš drugega kot, da stvar neseš na servis.

naty000 ::

saj bi ga nadgradila se enkrat pa ne gre ker noce vratc odpret. Nalozil se je, potem so se vratca zaprla, sedaj pa se ne dajo vec odpret.

Sloviper ::

Imam naslednji problem in sicer konkretno pri filmu Torque.Film ni imel bitstreama, ko pa ga zapecem na cede, pekel sem z 8X hitrostjo, in ko ga hocem gledat mi film zasteka ze na zacetku in se sploh ne premakne!

krneki ::

Če lahko skočiš nekaj minut naprej pa potem dela, je nekaj narobe s CDjem na začetku. Drugače pa poglej ta film z G-Spotom 2.5+, da ni kakšen GMC prisoten.

Sloviper ::

sem preveril z g-spotom in je gmc oznacen, ne vem pa kaj naredit, mi lahko prosim pomagas?

krneki ::

Če je bil GMC uporabljen pri XviDu potem ni druge opcije kot za prekodiraš film z recimo VirtualDubom. V tej temi je Podtalje lepo napisal kako prekodirati film z GMC-jem.

Sloviper ::

Do tega pridem normalno:
3. Select Streams/Stream list
Right mouse click on the audio stream and select Full processing mode
Right mouse click again and select Compression
Select Lame MP3 and select appropriate CBR bitrate. Always choose the same sampling frequency as the original audio stream. AC3 usually has a 48000Hz sampling frequency and MP3 usually has 44100Hz sampling frequency.
If the original audio is in AC3, I also suggest that you right click again and select Volume and set it to 200%.


Ampak tam ko moram izbrati Lame MP3 and select appropriate CBR bitrate, tega pa nimam nkjer, in potem na koncu mi pise error!

mamba27 ::

Uglavnem Pioneer se mi je ornk zameru...zakaj...zato:Danes sem imel v rokah daljinec od Pioneerjevega 6let starga DVD playerja...in ne boste verjel, pritisnem tipko random, in valda na moj pioneer zacne shufflat. Sej sm ful zadovoljen, sam mislim!! kako taka firma ne more zrihtat te stvari. Uglavnem shuffle dela, in v dir. in za cel disk. Upam, da bojo z novim firmwarom to zrihtal. LP:)

krneki ::

Sloviper:

Moras imeti instaliran lame mp3 enkoder acm. Pejt na doom9.net pa si snam lame, pa installiri acm, da bo delalo v VirtualDubu in se kje drugje.

mamba27:

Ja to so eni že ugotovili, zakaj niso to že popravili z verzijo 2.09 pa nevem...mogoče so z 2.10.

boko34 ::

Mene pa nekaj zanima.
Tudi sam ima ze kar nekaj casa ta predvajalnik in sem zelo zadovoljen z njim - sumniki,siva obroba,veliki,sredinsko poravnani....
Ze kar nekajkrat se mi je zgodilo,da se mi proti koncu filma slika in zvok zatikati - stekati.
Pritisnem STOP in nato PLAY in stvar deluje normalno naprej.Stvar mi je zelo moteca,zato me zanima,ce ste tudi vi tukaj naleteli na to tezavo.Ali je kaj narobe s playerjem ali so CD-ji slabo posneti,slabo kodirani???? Iste probleme ima kolega,zato sem se odlocil tukaj malo povprasati.

Lep pozdrav

jasench ::

Mene pa zanima kje bi lahk js downloadal filmware.

Sloviper ::

Jaz pa opazam da vcasih zacne zvok zajebavati in to tudi proti koncu filma.Pa se vcasih se full slabo slisi kaj govorijo okolica pa je full glasna!

Pisko ::

ej folk mam en resen problem z PIONEER DV470.. nadgradil sem jo na DV575 in sedaj sem hotel naložiti novi FIRMWARE z SLO MENIJI in mi je stvar zaštekala..
Ko ga prižgem mi napiše najprej WELCOME in nato PIONEER in konec..piše samo še PIONEER in nič noče delat..

KAJ JE ZA NARDIT??? Ali se ga da resetirat????

HVALA VSEM

krneki ::

Welcome napiše? Hmm..tega pa še nisem slišal! Kako je potekala nadgradnja oz. je šlo kot normalno samo, da je potem, ko se je zaprl pladenj pisalo Welcome, namesto Pioneer?
Edino kar lahko narediš je, da ga iztekaš iz elektrike za kakšno minuto, ga vštekaš spet nazaj in prižgeš.

miko64 ::

Vprasanje na temo podnapisov. Na Pioneer 575 sem namestil slo podnapise s crno podlago. Rad bi jih zamenjal s prozorno podlago. Snel se filmware slo - siv ga zapekel na CD imenoval PIONEER vse kot pise na prvi strani te teme, ga vstavil v predvajalnik...
Rezultat ostaja crna podlaga. Ali mi lahko kdo pove kaj delam narobe oz kako zamenjati crno podlogo s sivo.

lp
hvala

krneki ::

Čaki malo...samo dve opciji sta:D. Beli podnapisi s črno obrobo ali pa beli s sivim prosojnim ozadjem. Mogoče imaš nastavljeno pretemno sliko pa je zato črno ozadje?

Pisko ::

Vstavil sem cd z nadgradnjo z SLO MENIJI.. nadgrajenga imam iz 470 na 575....


ko sem vstavil ta cd mi je na ekranu napisalo če hočem nadrgaditi in sem pritisnil ENTER in mi je cd avtomatsko vrglo ven in sedaj je stvar zaštekala..

Napiše samo WELCOME innato PIONEER in to je vse kar naredi.. karkoli pritisneš je mrtvo..

kaj je za narediti??


Kdo ima kakšne dobre PODNAPISE na SIVI podlagi in z ščžćš da so ravno prav veliki... in da so za %/% model...

HVALA VSEM

Sloviper ::

Kaj mogoce kdo ve zakaj je zvok ozadja dosti glasnejsi kot pa govor?

bastadu ::

Verjetno imaš v audio nastavitvah označen 5.1 ali kaj podobnega, predvajaš pa na stereu. Ker pri 5.1 sistemu gre večina vokala na center, ki ga v stereo načinu ni, tako izpade okolica dosti bolj glasna od govorjenja...:\

Sloviper ::

ne vem, bom pogledal pa ti povem!

mihax00 ::

mmm js jutri dobim 470-ko pa me zanima ker je od zadnjega posta minilo skoraj mesec če so že kaki novi FW od @krneki in če so da objavite linke pa tut če niso LINKE!! da bom za ziher da bom dal jutri gor najbolši FW slo seveda ;)

TNX :)

mapo ::

A ima kdo kaj izkušenj z odklepanjem regij na DV 575 in laptopon z Ir. Jaz namreč nimam Palma ali česa podobnega.

Hvala za odgovore!

mihax00 ::

a mi lahko kdo pomaga prosim !!!

naredil sem up-grate DV-470-ke z up-gredom od "krneki" ki je ob 575-ke !

uspešno namestim in vse ql podbapisi delajo v nulo pol pa kr naenkrat črno bela slika prvih par sekund je se barvna tak kot mora bit pol pa kr na crno belo vrze in konc :(


HELP ME !!!

krneki ::

Kot pri vseh playerjih se po upgrade-u nastavitve ponastavijo nazaj na tovarniške. V tvojem primeru je izhodni signal playera nastavljen na AUTO. Očitno ti TV ne podpira NTSC signala, zato player prestavi na PAL (potopek je v navodilih). Kar se tiče zadnjega firmwara je zadnje:

PioneerDV575_v2
PioneerDV575_v2-SLO
PioneerDV575_v2-SLO-grey_background

Linki so kakšnih 50 postov nazaj, sicer je pa priporočljivo, da malo prebereš tole temo.

Lahko tudi probaš firmwara na tej strani. Sicer nisem še probal ampak baje je dost stvari modificiranih. Na tej strani je tudi link do guida kako regijsko odkleniti player, če še ni odklenjen

Zaenkrat pa se še vedno čaka na verzijo 2.10:|

mihax00 ::

@krneki big TNX !!! ;)

res je bil problem v tem da nisem mel naštiman na PAL


no ko pa bo 2.10 zun bomo pa spet ug-gredal :D

AntiFriz ::

Mene pa zdej resno zanima kaj je s DTSom pri 470 oz. 575... ker nameravam kupit enega od teh dveh pa me zanima kateri kaj ima oz. nima..
470 ima nek DTS optical out..??? a to pomeni da pošilja signal preko optike v reciever ki ga potem dekodira?
Lahko povem da imam reciever od pioneerja z vsemi moznimi dekoderji...
Če bi lahko kdo odgovoril..

LP

meč ::

Živjo,
Opravičujem se Stepnemu za narobe poslan tekst.
Zazdelo se mi je, da se lastniki Pioneerjev še najmanj pritožujete nad svojimi playerji in odločil sem se za DV575.
Upam le, da ni preglasen. Saj ni, kajne?
P.S.
Za AntiFriza pa naslednje: Mislim, da v štiristosedemdesetki ne prebiva noben audio dekoder, v 575 pa jih je kar nekaj.
LP

krneki ::

Niti ni glasen. Kar se pa tiče dekoderjev je pa tako ali tako vseeno, če naložiš gor firmware za 575 imaš potem DTS in DD dekoderja.

2.10 je neuradno prišel ampak ni kej dost sprememb, vsaj jaz jih sploh nisem opazil, tako da se menjanje ne splača. Je bilo pa zato veliko drugih odkritij v samem firmweru, kot je naprimer možnost, da ti naloži tudi txt podnapise, samo mora biti txt podnapis v MicroDVD formatu (možno je tudi to, da ti naloži vse podnapise ne glede kako je ime datoteke, samo so potem stranski učinki, če imaš več filmov s podnapisi v isti mapi...pol imaš milijon podnapisov v seznamu). Potem še to, da je barva podnapisov zdaj zares snežno bela s popolnoma črno obrobo. V zadnjem času se kar dosti ljudi ukvarja s firmwerom od Pioneerja... kar malo poglejte v yahoo groupe.

meč ::

575 je doma!:D
Kje lahko dobim 2.1? Kateri firmware sploh priporočate?
Kako naj vem, če je mašina regijsko odklenjena, ko pa zaenkrat nimam prav veliko DVD-jev? Se jo odklene z software-om, ali si je res treba izposoditi palm-a ( tega postopka itak ne štekam )?
NNNo, pa imate spet enega lipeta, ki mu nič ni jasno.
LP

boko34 ::

@krneki

1. fully configurable subtitles in menu
- 4 fonts
- 8 background/outline/text colors
- 7 subtitle positions (after setting CD reload needed - eject CD and load
it again)
(shows 40-55 chars in 3 lines max)
Menu->Initial Settings->Subtitles
2. 8 regions selectable (0-7, without 8 region - menu restrictions)
Menu->Initial Settings->Options->Country Region
* if you want to player stay region free after upgrade/dongrade hold down
'enter' (this one near the numpad)
key couple of seconds until player turn off
* to back to normal mode hold down 'clear' key
3. plays all subtitles in current directory regardless of name
4. CP1250 used for filenames (only in firmwares which are in folders with
'CP1250' in name)
5. shows 42 chars of filenames in filebrowser with extensions
6. new functions under keys: arrow up, arrow down, arrow left, arrow right
after holding them down longer
KEY +xx and KEY -xx are for speedeing up and slowing down movies and mp3's.
After pressing left/right arrows movie will play with 1/16, 1/8, 1/4 and 1/2
of original speed backward/forward.
7. new items in Audio Settings menu: Equalizer, Bass Boost, Super Bass,
Treble Boost
8. Shuffle function under V.Surround button
9. Changed background graphic and icons
10. After upgrade accepts firmware files using mask B4*A***6.BIN )

(The difference beetween 470 and 575 version is background graphic and
firmware filename)

Nevem tocno kako je bilo s prejsnjo verzijo,tako da se mi ne zdi,da je malo popravkov.Kaj pravis ti?

krneki ::

Jaz sem govoril o originalnem 2.10 in ne o modificiranem od katerega je tale changelog.

boko34 ::

In kaj pravis,se bi ga splacalo nalozit tegale ali ne?

krneki ::

Odvisno, če potrebuješ te dodatne fukcije. Lahko komot naložiš pa probaš, če ti ustreza. Drugače je meni edino važno, glede na originalen firmware, da so podnapisi dovolj dobro vidni in so blizu spodnjega roba in da gre okoli 50 znakov v vrstico.

Edino kar me zdaj moti pri Pioneerju je, da filmi s packed bitstreamom in 23.976 fps, moteče trzajo, medtem ko 25fps filmi brez problema tečejo. Sicer res, da se to hitro da odstraniti, vendar vseeno.

boko34 ::

Sprobal firmware in sem zelo presenecen.Nevem ce je tocno taksen kot sem ga opisal v zgornjem postu,vendar ima iste funkcije. POVEZAVA

Zaenkrat deluje vredu (nisem imel se toliko casa,da bi se z njim igral) vsaj to kar sem probal je delalo dobro.Podpira tri vrstice v podnapisih,lahko jih nastavljamo po visini,lahko vecamo fonte,njihova ozadja,barve podnapisov....skratka veliko moznosti,za tiste,ki niso bili zadovoljni z default.Prikazejo do 50 znakov na vrstico.

Toliko o tem,saj najbolj so me zanimali podnapisi.Ce bom imel se kaj casa bom malo stestiral in porocal.

Lep pozdrav

Geronimo11 ::

Sprobal 2.10 in ga bom verjetno obdržal. Ima vse navedene popravke. Za moje pojme sta glavni pridobitvi določanje višine (ter tudi ostalih lastnosti) podnapisov in pa funkcija shuffle (za MP3) na daljincu.

Dejansko je sedaj edini večji problem Pioneerja packed bitstream.

boko34 ::

@Geronimo11
Ali ti prikazuje podnapise v treh vrsticah????

Sem gledal par filmov in nisem imel nikjer problemov - mogoce bodo se prisli.Podnapisi so super,edino nisem videl treh vrstic.Zakaj???? Ceprav so podnapisi napisani v treh prikaze samo dve.

Drugace ga uporabljam predvsem za filme gledat in sem kar zadovoljen.

sekundek ::

Hi!

ravno vceraj sem nabavil novi pioneer dv-2850. Malo me samo zanima ce ze obstajajo kaksni popravki. Bolj kot ne samo sumniki, ki jih ne pozna. Ostalo zaenkrat deluje, vsaj opzil nisem nic posebnega.

lp Uros

El-Toro ::

A zdaj predvaja txt podnapise s tem firmwarom od mtz v6?

boko34 ::

@El-Toro
A zdaj predvaja txt podnapise s tem firmwarom od mtz v6?

Ne se vedno ne,probla pred par dnevi,vendar vse ostalo je super - vsaj za enkrat.

Sloviper ::

kje si dobo 2.10 verzijo?

boko34 ::

Samoyed ::

Ima kdo podatke na katerem chipsetu je zgrajen predvajalnik DV-380 ali pa ga ima že v lasti in lahko pove kako se zadevca obnese? Hkrati me zanima, kje se da dobit oz. če je možnost downloadat testni CD z različnim Divx in Xvid formati za testiranje predvajalnika. Vnaprej hvala za informacije!

cirecire ::

Tukaj imaš DivxTest CD

Samoyed ::

@cirecire

Hvala za link! Upam, da bom v naslednjih dneh lahko stestiral DV-380.

madra ::

Hello!
S strani, ki jo je podal Boko34 sem potegnil fw za 575-ko, katerega bi rad nalozil na kolegovo 470-tko.
Mislim, da sem vse ok zapekel(preimenovanje in ostalo...), samo zanima me, ce je potrebno tudi tu kaj zraven zapect(kak mp3), kot pri nekaterih fw-jih za druge playerje?

Krneki-tvojega fw-ja mi nekako ni uspelo naloziti z nobenega od podanih linkov?
Drugac pa svaka cast za dosedanje delo!!!
Hvala!

boko34 ::

@madra
Nic ni potrebno zraven zapeci.Ti samo posnami tisto datoteka in preimenuj ime CD-ja v PIONEER.Pri upgradu playerja bos pritisnil PLAY nakar ti bo zacelo nekaj delat in kamlu za tem ti bo vrglo CD s pladnjem ven.Poberes CD in pocakaj dokler ti pladnja ne zapre - sele takrat je konec.

madra ::

Hello!
Kolegu sem nadgradil 470-tko z upg. za 575-tko s strani, ki jo je podal Boko34.
Vse je slo ok, kaj dosti nisem mogel sprobat,ker sem-zmedenc-pozabil filme doma.
Na prvi pogled deluje vse tako kot je ze Krneki napisal za svoj upg.
Opcije v meniju so vse enake, kot so drugace na 575-ki.

Seveda pa sem kolegu povedal za Krneki-jev slo meni in on bi zdaj to :).

Krneki-link zdaj ocitno dela, snel sem dol upg. s crno obrobo in slo meniji; skrbi me samo ena stvar in sicer problem, ki ga je imel Pisek, ki po nadgradnji 470-tke v 575-tko, ni mogel ponovno nadgraditi s tvojim novim upgradom, ampak mu je celo zamrznil player?
Je se kdo drug ze napravil nadgradnjo v takem vrstnem redu?
Ce bi bil player moj nebi bilo problema probat, tko pa se mal cincam...:)

Pisek, kje si?? :) Kako si uredil stvar?

Tks!

OwcA ::

Je slučajno že kaj bolj jasno kako je s SACD in DVD-A pri nadgradnji 470? Vsaj DAC postane polno funkcionalen (če prav vem, imata oba Burr-Brown 192 kHz/24-bit, le da je pri 470 zaklenjen na 96 kHZ)?

Je novi 380 nadomestilo za 470, ali pride tudi 480?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Samoyed ::

Preizkusil (in nabavil) DV-380. Kolikor sem ga uspel preizkusiti je do sedaj prvi vtis odličen.

Sam predvajalnik je zelo kompakten in majhnih dimenzij (predvsem v globino). Nabavil sem ga v črni barvi in tako izgleda kot zelo kvalitetna komponenta. Izdelava je (po mojem mnenju) veliko boljša kot pri Yamadah in podobnih, čeprav je maska iz plastike daje vse skupaj zelo soliden in trden vtis. Na sprednji strani sta dva večja gumba (standby in play) ter štirje manjši za previjanje in ostalo. Sam pladenj za ploščke je zelo soliden (sem imel prej Yamado pri kateri je zelo mlahav in tanek), tudi zelo stabilen in hkrati ločen od vratc, ki se pri odpranju elegantno odprejo navzdol. Display na sprednji strani je tudi zelo dobro čitljiv in svetel morda bo za koga le malo preveč špartanski saj prikazuje le osnovne podatke (ki pa jih dopolnjuje OSD)

Na zadnji strani so klasični priključki za video (scart, s-video in component) ter avdio (na ojačevalec in digitalni koaksialni izhod). Žal kot pri vseh izdelovalcih takega ranga ni analognih 5.1 izhodov kot jih ima npr. Yamada ampak bi skoraj že lahko rekel da bi bila škoda ne spariti tega predvajalnika s kakim ojačevalcem (sam bom najbrž nabavil še kaj takega v rangu Pioneerja VSX-514 oz. prav tega).

Samo delovanje predvajalnika je kar tiho. Kolikor sem lahko v tem času opazil, pogon pri branju enakomerno brni brez kakršnihkoli dodatnih piskov oz. zvokov. V normalnem delovanju ni opazno slišen, glasnejši oz. zaslišite ga le pri začetnem branju diskov. Zaenkrat je prebral vse od CDjev in DVDjev (da ni zbirčen glede medijev so ugotovili že pri opisu na areadvd.de).

Sami meniji za nastavitve predvajalnika so mi zelo všeč, lepo oblikovani, pregledni in na TV-ju brez prekomernega podrhtavanja ter dobre ostrine. S samimi nastavitvami se sicer nisem precej ukvarjal, ker enostavno ni bilo (še) potrebno. Edino kar je bilo potrebno je bilo nastaviti tip TV-ja in stvar je delovala. Še morda POMEMBEN NAMIG! Da ne bi bilo panike (kot se mi je skoraj zgodilo), če bo morda slika ob priklopu predvajalnika črnobel ali kaj drugega. Predvajalnik je tovarniško nastavljen AUTO sistem kar ne bo pasalo nekaterim TV-jem za to ga je treba spremeniti na PAL. Kako spremenite nastavitev na PAL najdete v navodilih (angleških) na strani 40. Meniji so za uporabnika po moje dovolj prijazni (dajejo tudi informacije o samih nastavitvah ter kdaj in kako so dostopne). Med predvajanjem je prisoten tudi polprozoren OSD z preteklim/preostalim časom torej standardnimi funkcijami, enako velja za spreminjanje podnapisov ali jezika oz. zvoka.

Pri predvajanju različnih formatov zaenkrat ni bilo težav, še več prebavlja tudi packed bitstream (poskusil sicer samo na dveh filmih ampak dela brez zatikanja). DivXe (zaenkrat) tako predvaja težav, kolikor sem sprobal Xvide pa se zatakne oz. zatika le pri tistih z GMC. Pohvalno je tudi kako obravnava predvajalnik medije z mešano vsebino (npr. filmi in mp3) saj ko to zazna ločeno ponudi predvajanje avdio ali video datotek. Za premikanje med folderji je na voljo disc navigator dostopen preko menija ali daljinca, ki je v bistvu standardni brskalnik pri vseh predvajalnikih na Mediatekovem čipovju v Pioneerjevi barvni temi. Premikanje med mapami in datotekami je zadovoljivo hitro, nažalost pa (še) ni prikaza dolgih imen datotek. Slika je po mojem mnenju (pri dovolj kvalitetnih virih) odlična, živa in ostra. Za kaj še boljšega bo pri tistih z boljšimi televizorji poskrbel še progressive scan.

Posebno omembo si zasluži daljinec, ki je menda že nek dolgotrajni in standardni daljinec naprav nižjega ranga pri Pioneerju. Zelo solidna in na otip trdna zadevca kar pa je najbolj navdušilo je, da deluje praktično iz vseh smeri. Brez ovir deluje kjerkoli, sam sem poizkusil na oddaljenosti cca. 4m obrnjen proč od predvajalnika in je stvar še vedno delovala. Ker ne poznam tehnike glede tega je morda to nekaj običajnega, je pa zaradi preteklih izkušenj z Yamado za mene to navdušujoče.

Za tiste, ki izdatno uporabljajo podnapise ne morem kaj izdatnega napisati kot to, da podpira predvajalnik .sub podnapise. Po mojem občutku so dobro postavljeni tudi na polprozorni podlagi, veliost bo pa morda za marsikoga premajhna. Rekel bi, da kar solidno delujejo in izgleda, da podpira zadeva tudi kar nekaj znakov v vrstici. Upam, da bo kdo, ki se s podnapisi bolj ukvarja o tem kasneje kaj bol natačnega napisal.

Če povzamem lastnosti DV-380 na pozitivne in negativne:
+ kvalitetna izdelava in izgled
+ OSD in meniji
+ slika
+ daljinec
+ prebava medijev
+ predvaja veliko formatov brez težav
+ nastavitve za zvok in sliko
+ za nemoteno delovanje ni potrebna nadgradnja firmwara

- ni slovenskih menijev (mene osebno sicer ne moti a vseeno smo le trg in del Evrope)
- ni prikaza dolgih imen datotek
- ni analognih 5.1 izhodov
- malce zapleteno premikanje med funkcijami
- zaenkrat še brez uradne in neuradne podpore
- morda za koga malce glasno delovanje (ampak le na majhni razdalji od predvajalnika - pogon ni izoliran)

Z moje strani lahko Pioneer DV-380 samo priporočim. Predvajalnik enostavno vzamete iz škatle, ga priklopite in stvar deluje (razen če se vam zaplete zaradi PAL/NTSC kot sem prej omenil). Kot so že ugotovili nemci na areadvd.de je to najboljša kombinacija cene in zmogljivosti in temu lahko samo pritrdim. Priporočam ga vsakemu, ki ga bo priklopil direktno na TV pa tudi tistim, ki ga bodo na ojačevalec in so lahko malo bolj šparovni. Moja izkušnja iz tega je bila da se je tistih nekaj tisočakov glede na ostale cenejše predvajalnike zelo zelo izplačalo in, da se prihrani z njim marsikatera frustracija kot sem jih imel z Yamado (pa vseeno ne trdim, da je zadeva slaba ampak predvsem zaradi nesebične podpore uporabnikov). Bomo sicer še videli kako se DV-380 obnese dolgoročno ampak dans lahko rečem samo to delaj Pioneer!

P.S. Menda 480 ne bo, nadomestek 470 naj bi bil prav 380.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samoyed ()

El-Toro ::

Izšel je nov firmware MTZ-ja v7:
DOWNLOAD

Zelo veliko izboljšav.....(podnapise avtomatsko razdeli, če so predolgi za eno vrstico, kar je izredno dobro :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: El-Toro ()
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524566 (5064) JanezC

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142179 (1919) Stepni Volk
»

[divXvid] Podnapisi izginejo na komponenti

Oddelek: Zvok in slika
116864 (5521) krneki
»

Pioneer Firmware Upgrade

Oddelek: Zvok in slika
91143 (1003) krneki

Več podobnih tem