» »

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Temo vidijo: vsi
««
79 / 99
»»

Looooooka ::


Ti torej praviš, da ni nobene razlike, če ima otrok enega starša, ali pa če ima dva?

Trdim, da jim ne bo nicesar manjkalo.
Ce ti grejo pa samohranilci tok v nos pol pa ne vem kako lahko podpiras istospolne posvojitve.Njihovi otroci bodo imeli 2x vec problemov v soli, kot jih imajo otroci samohranilcev.
Plus trdim, da z napadanjem drugih samo skodite tej "ZA" kampaniji.
To je VSE kar trdim.Nic manj in nic vec :)

Okapi ::

Se pravi se strinjaš, da bo stvarna segregacija v primeru homoseksualnih parov vedno prisotna.
Vedno je precej dolga doba. Še ne tako dolgo nazaj so bili tudi koruzniki v slabšem pravnem položaju in družbeno prezirani, njihovi otroci pa pankrti. Dandanes pa praktično nihče tega še opazi ne.

O.

PaX_MaN ::

Vajenc je izjavil:

Katerem področju? Psihologa imajo.

klinični psiholog
Center za mentalno zdravje
Psihiatrična klinika

:|

jype ::

Double_J> jype jaz sem proti, da bi imel otrok več kot dva starša, ali da bi bila ta dva starša istega spola.

Kako se pa to tebe tiče, če ne gre za tvojega otroka?

Vajenc> stvarna segregacija

Kaj pa je to? Stvarna segregacija je vedno prisotna med ljudmi z in brez vseh možnih osebnih lastnosti, pa to ni razlog, da bi zakon rjavolascem predpisoval kaj drugega kot Argentincem.

Looooooka> Trdim, da jim ne bo nicesar manjkalo.

Kako to misliš? Jaz trdim, da jim manjka en starš!

Looooooka> Ce ti grejo pa samohranilci tok v nos pol pa ne vem kako lahko podpiras istospolne posvojitve.Njihovi otroci bodo imeli 2x vec problemov v soli, kot jih imajo otroci samohranilcev.

Aha, tako kot imajo otroci z dvema staršema dvakrat več problemov? Število problemov je premo sorazmerno s številom staršev? Čudno torej, da se država ne trudi zagotavljati otrokom družin _brez_ staršev!

Looooooka> To je VSE kar trdim.Nic manj in nic vec :)

It's all still false.

Vajenc> To ne reši niti povsem enakopravna istopolna registracija.

Saj ni njen namen reševati karkoli. Naj se (civilne, jasno - kaj počnejo v roza kikle našemljene maškarce v špičastih bajtah ni problem normalnih ljudi) poroke omogoči vsem, pa ne bo nobene diskriminacije več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nevone ::

Se pravi se strinjaš, da bo stvarna segregacija v primeru homoseksualnih parov vedno prisotna. To ne reši niti povsem enakopravna istopolna registracija.


Segregacij je mnogo in najbolj pomaga, če se ne demonizira cele skupine zaradi ene same lastnosti, ampak se ljudi dojema celovito in se jih segregira po zavržnih dejanjih in ne po eni sami lastnosti, ki sama po sebi ni škodljiva za nikogar.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Looooooka ::

Je pa res, da me pocasi ze posteno motijo ljudje, ki zacenjajo stavke z "kaj je to normalna druzina".
Ko bo 50% druzin na svetu istospolnih se lahko zacnemo pogovarjati o besedi "normalno". Do takrat je vecina normalna in je prakticno smesno, da zelite spremeniti pomen besede.
Pa tud res je, da mi gre na zivce to, da se vecina pogovarja o pravicah homoseksualcev...otroci so pa kot neka nagrada za katero igra ekipa norcev RKC in ekipa norcev ROZA ™.
Mene brigajo pravice obeh. Res...visi mi za pravice homoseksualcev in RKC, ko pride do vprasanja posvojitve.
Ce rezultati anket in referendumov vec kot ocitno govorijo v prid NE-ju...potem mamo pac tako druzbo kot jo mamo in za otroka pac NI najboljse, da je v taki druzini ze samo zaradi predsodkov.
Ce ma 70% ljudi predsodke bodo tako ucili tudi svoje otroke. In niti ti niti tisti homoseksualec s posvojenim otrokom ne bo imel pravice prevzgajati teh otrok. Ti starsi(z zahojenim, butastim in zastarelim pogledom na svet) imajo pravico razbiti nos tistemu, ki to proba...ker se vtika v vzgojo njihovega otroka.

Ko bo pa referendum v prid takemu zakonu Z VELIKO udelezbo in VELIKO podporo (vsaj 60-70% udelezba in vsaj 70% podpora ZA) bo pa to znak, da je drzava ze tako napredovala, da bo vecina teh otrok lahko zivela brez predsodkov.

Kot velik problem vidim tudi to, da bi vi in homoseksualci za ceno zmage bili pripravljeni zrtvovati otrostvo ene generacije otrok. Ti bodo pac ziveli z zajebavanjem in predsodki...ampak zaradi njih bo pa naslednja generacija(definitivno) zivela v boljsem svetu.
Men je to "zrtvovanje" nedopustno.
Prvo spremenite druzbo...potem pa vanjo vrzite otroke. In ne obratno.
Zaenkrat Slovenija se ni tam(OCITNO).

In NE...nisem PROTI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

nevone ::

Prvo spremenite druzbo...potem pa vanjo vrzite otroke. In ne obratno.


Zakonik je padel, mi pa naprej spreminjamo družbo. :)

Želiš, da nehamo?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Looooooka> Prvo spremenite druzbo...potem pa vanjo vrzite otroke. In ne obratno.

Ampak v tako zaostali družbi torej tudi heteroseksualci ne bi smeli imeti otrok, ker bodo vsekakor podvrženi njenim kvarnim vplivom.

Pithlit ::

Looooooka je izjavil:

Zakonik je PADEL.
Ce bo kaj tezko je to, da bo to "zdruzenje" kogarkoli prepricalo v karkoli.

Je padel ja. Kar pa v čisto ničemer ne spremeni dejstva da se je stroka izrekla za podporo zakoniku. Nekaj o čemer nas vajenec tukaj hoče prepričati da ni res (oziroma da je celo obratno).

Vajenc je izjavil:

Istospolni poroki rečemo in zapišemo registrirana istospolna skupnost. V čem je problem, prosim razloži.

Sem ti. Parkrat že. Jaz se NE SMEM poročiti s svojo partnerko. To mi je PREPOVEDANO. Kaj bi še rad? Nekega imaginarnega prijatelja ki ti to nariše? Ali pa mogoče za to risanje uporabi nekega glasnika na prižnici? Bo potem bolje?

Vajenc je izjavil:

Če pride do problemov, to dokazovanje ni tako preprosto za hetero pare, kaj šele za istospolne.

Problemi so v resnici čisto enaki. Samo nekateri pač po vsej sili morajo delati razlike glede na spolno usmerjenost.

Vajenc je izjavil:

Kako? Ne, hotel sem povedati, da homoseksualci, ki zdravstveneno lahko po naravni poti naredijo otroka, to v istospolni zvezi med sabo zaradi stvarnih razlogov ne morejo storiti.

Šment. Jaz po nobeni naravni poti ne morem 'narediti' otroka. Kaj pa zdaj? To je point vidiš. Zmedene pojme imaš. Enkrat nekdo lahko posvoji otroka (ker po naravni poti pač ne gre) drugič pa ne.

Vajenc je izjavil:

Če bi imeli vse ostale pravice, razen prednost heteroparov pri posvojitvah iz stvarnih razlogov, bi bilo to diskriminatorno? Vedno pa bomo ločevali istospolna starša in heterospolna starša. Ali si domišljate, da ne?

Diskriminatorno? Seveda. Spolna usmerjenost ne sme in ne more bit pogoj za razlikovanje. Mene osebno pa ta 'prednostna lista' ne bi motila preveč.

Jaz med istospolno usmerjenimi starši in hetero starši ne delam nobenih razlik. Zakaj jih ti, to je vprašanje.

Looooooka je izjavil:

Mene brigajo pravice obeh.

Edino pravilno. Ampak nekateri se ne strinjajo. Pa dajmo to še malo razširit: Mene brigajo pravice (in dolžnosti) vseh. Vesela bom pa takrat ko bodo te pravice izenačene. Ne glede na spol, vero, raso, spolno usmerjenost, barvo las, planetarni izvor...
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Pithlit ce je otrok biolosko tvoj ti nice ne morejo.
Plus...jst sm ze napisal. ne vem kako je s poroko...jst sm bil sveto preprican, da je to posebej zakon.
Sem za vse pravice, kar se tega tice.Dedovanje, obisk v bolnisnici, itd etc. Me ne zanima ce se to imenuje poroka ali pa holisticno zdruzenje repe in korenja.Kot davkoplacevalci bi homoseksualni to pravico morali imeti.
Problem je verjetno spet v tem, ker pri nas radi mesajo zakone(kot so naredili v tem zakoniku) in potem poskusajo not vrinit se 3 stvari, ki pac v nasi drzavi zaenkrat ne bodo sle cez.
Jst bi to reseval postopoma. Prvo bi poskrbel za pravice parov.
Preprosto ni fer, da se nekomu nekaj zgodi in da partner(pa ce bo to homoseksualec al pa Salome) nima pravice do obiska oz tega, da poskrbi za njega.
Otroci so pa kot sem ze petstokrat napisal posebna stvar in se nima ne ena ne druga stvar pravice zajebavat z drugimi zakoni in poskusat otroku odvzet neke pravice skozi luknje v ne vem katerem zakonu.
Njihove pravice so nad vasimi.Fertik pika.****** se vsi, ki se ne strinjate.
Tisti, ki mesate to dvoje ,pa kar se mene tice, gledate samo na vase riti in me vasi argumenti sploh ne zanimajo.

Back to the question. Kako je zdaj s to poroko/zvezo, ki bi olajsala zivljenje istospolnim DAVKOPLACEVALCEM?

jype ::

Looooooka> otroku odvzet neke pravice

Katere pravice pa so to?

Looooooka> Kako je zdaj s to poroko

Prepovedana jim je.

Looooooka> zvezo, ki bi olajsala zivljenje istospolnim

Sodišča pravijo, da bi morala biti enaka kot zakonska zveza. Ker zakon pravi da ni, ustavno sodišče pa drugače, velja beseda ustavnega sodišča. Treba je razumeti, da ustavno sodišče glede tega nima izbire - presoditi mora po veljavnih predpisih (torej ustavi in ratificiranih mednarodnih pogodbah).

Looooooka ::

P.S:
Sklepam, da bodo norci iz RKC zaceli s svojimi "argumenti" in da sta te dve zadevi pri nas zelo povezani.
Pa da je zato problem pri vsem tem.
V tem primeru se sprasujem, kok tocno je treba pravnikom placat, da preproso na novo napisejo zakone, ki se tega ticejo in pac pomirijo duhove homofobov(glede posvojitev) in vseeno resijo probleme s poroko.
Ker glede na zadnje podatke...majo ze zdej dovolj velike place.

Looooooka ::


Katere pravice pa so to?

Si ti hodil v vrtec/solo in so te otroci te vecine, ki vas je porazila na volitvah vsak dan sprasevali neumnosti in se ti smejali?
Si bil mogoce ti odrinjen od aktivnosti, ki jih izvajajo vsi ti otroci?
Si resno preprican, da je dovolj, da te majo starsi radi in te naucijo tega, da so otroci pac otroci in da ce zdrzis do 10-15 leta bo bolje?
Se ti prvih 10 let zivljenja res ne zdi dovolj pomembno obdobje v zivljenju vsake osebe, da pac ni fer, da je po nepotrebnem izpostavljeno predsodkom?(ti bos svoje otroke ucil...blabla...bodo ze uciteljice pomagale...blabla.% so proti tej logiki).

Otroci pac niso "kmetje", ki jih posljes v prvo bojno linijo.Prvo resi nestrpnost do te mere, da bodo to izolirani primeri v nasi drzavi in ne stalnica.

70% ZA bi bil zame zelo dober znak, da smo prisli tako dalec. Trenutno lahko jype nasteva zakone in ustavo in se mece po zobeh za enakopravnost. Dokler tega ni v druzbi je papir en drek vreden.

Mesar ::

O tem jaz sko govorim pa ni niše ne posluša. Otroci bojo nasrkali tudi če bo zakonodaja taka ali onaka ker to v zdržubi nebo sprejeto!
Your turn to burn!

Looooooka ::

Drugace pa vprasaj kaksnega roma kako se ima v soli, kjer so "slovenci".
In njemu nismo z zakonom dolocili, da je rom. Pa jih mamo v drzavi hudicevo dlje, kot pa neke nizozemske istospolne druzine.
Bos rekel, da jih obravnavamo enakopravno? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Si ti hodil v vrtec/solo in so te otroci te vecine, ki vas je porazila na volitvah vsak dan sprasevali neumnosti in se ti smejali?

Ja, sem in ja, so me.

Looooooka> Si bil mogoce ti odrinjen od aktivnosti, ki jih izvajajo vsi ti otroci?

Ja.

Looooooka> Si resno preprican, da je dovolj, da te majo starsi radi in te naucijo tega, da so otroci pac otroci in da ce zdrzis do 10-15 leta bo bolje?

Iz osebnih izkušenj ti zagotavljam, da je to ne le dovolj, temveč tudi skoraj najboljše, kar se ti lahko zgodi.

Ampak pri tem ne gre za to.

Naštej mi pravice, ki jih ima otrok, pa bi mu jih odvzeli.

Looooooka> Bos rekel, da jih obravnavamo enakopravno? :)

Nimamo izbire, ker zakon nikjer ne govori o tem da romski par ne bi mogel skleniti zakonske zveze ali posvojiti otroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Looooooka ::

Mesar je izjavil:

O tem jaz sko govorim pa ni niše ne posluša. Otroci bojo nasrkali tudi če bo zakonodaja taka ali onaka ker to v zdržubi nebo sprejeto!

Ja ja...ampak VAZNO JE, da smo po zakonu enakopravno.
Sej a ves...po 10 letih bo vse bols.
Tistim otrokom bomo dal pa za par let terapije pa je problem resen.
Vazn, da na papirju nismo homofobni!

Mesar ::

Jype če je tebi pasalo da so te v glavo cel sistem šolanja... še ne pomeni, da si kdo drug tega želi.
Your turn to burn!

Mipe ::

Hecno, da družinski zakonik pade, trgovine pa so še odprte ob nedeljah...

jype ::

Mesar> Jype če je tebi pasalo da so te v glavo cel sistem šolanja... še ne pomeni, da si kdo drug tega želi.

Tega nisem trdil, razumem pa, da nekateri nimate najbolj razvitih sposobnosti bralnega razumevanja.

Mipe> Hecno, da družinski zakonik pade, trgovine pa so še odprte ob nedeljah...

Ker nihče nima pravice omejevat svobodne gospodarske pobude. Piše v ustavi.

Pithlit ::

Looooooka je izjavil:

Pithlit ce je otrok biolosko tvoj ti nice ne morejo.

Meni v nobenem primeru nihče nič ne more. Niti hčerki. Niti partnerki.

Meni gre na živce to da nekateri trdijo da nismo družina. Čeprav smo. V čisto vsakem pogledu.

Ampak tisti odgovor je bi namenjen Vajencu ki vztrajno trdi da nekdo ki zaradi 'stvarne napake' enkrat lahko posvoji otroka, drugič pa ne. Takole nekako: Jaz ne morem imeti otrok. Brez maternice je to pač bolj težko (evo, stvarna napaka). Ampak ker se jaz istospolno usmerjena in sem v zvezi s partnerko on trdi da otroka ne smem posvojiti. Če pa bi bila jaz v zvezi z nekim moškim... pa seveda s posvojitvijo ni nobenega problema.

Bi bila hvaležna če mi kdo lahko argumentirano razloži čemu taka razlika.
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Ok z jypetom govoriti je zgleda brezveze.
Njemu je samo crno na belem pomembno in rezultat po otrostvu.
Fuck happiness pa spomine. Vazno, da si danes mocna osebnost.
Men se zdi ta cena nepotrebna in neumna. Tud brez te izkusnje lahko zivis.

Pithlit ::

Looooooka je izjavil:

Si ti hodil v vrtec/solo in so te otroci te vecine, ki vas je porazila na volitvah vsak dan sprasevali neumnosti in se ti smejali?
Si bil mogoce ti odrinjen od aktivnosti, ki jih izvajajo vsi ti otroci?

Zanimivo da se to moji hčerki ne dogaja. No, vsaj ne nič več kot ostalim. Nasprotno... je med bolj popularnimi dekleti.

Se pa to dogaja nekaterim drugim otrokom. Zato ker... so čudni, so debeli, so suhi, ne znajo pet, ne marajo gorgonzole, jih vozijo starši v šolo, se v šolo vozijo z avtobusom...

Kje je že problem zasmehovanja otrok v istospolnih družinah?
Life is as complicated as we make it...

Mesar ::

Pithlit je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Si ti hodil v vrtec/solo in so te otroci te vecine, ki vas je porazila na volitvah vsak dan sprasevali neumnosti in se ti smejali?
Si bil mogoce ti odrinjen od aktivnosti, ki jih izvajajo vsi ti otroci?

Zanimivo da se to moji hčerki ne dogaja. No, vsaj ne nič več kot ostalim. Nasprotno... je med bolj popularnimi dekleti.

Se pa to dogaja nekaterim drugim otrokom. Zato ker... so čudni, so debeli, so suhi, ne znajo pet, ne marajo gorgonzole, jih vozijo starši v šolo, se v šolo vozijo z avtobusom...

Kje je že problem zasmehovanja otrok v istospolnih družinah?


DA OTROCI TRPIJO!!!
Your turn to burn!

Double_J ::

Meni v nobenem primeru nihče nič ne more. Niti hčerki. Niti partnerki.

Meni gre na živce to da nekateri trdijo da nismo družina. Čeprav smo. V čisto vsakem pogledu.


Tvoji hčerki gotovo bolj paše, da si ti njena mama, tista druga pa je pač partnerka od mame.

Termin dve mami, je sick za otroka... zato to ne sme zakonsko čez. Da se ve kdo je mama, kdo pa je partnerka.
Dve šivanki...

Pšenični ::

Pithlit je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Si ti hodil v vrtec/solo in so te otroci te vecine, ki vas je porazila na volitvah vsak dan sprasevali neumnosti in se ti smejali?
Si bil mogoce ti odrinjen od aktivnosti, ki jih izvajajo vsi ti otroci?

Zanimivo da se to moji hčerki ne dogaja. No, vsaj ne nič več kot ostalim. Nasprotno... je med bolj popularnimi dekleti.

Se pa to dogaja nekaterim drugim otrokom. Zato ker... so čudni, so debeli, so suhi, ne znajo pet, ne marajo gorgonzole, jih vozijo starši v šolo, se v šolo vozijo z avtobusom...

Kje je že problem zasmehovanja otrok v istospolnih družinah?




Tvoji hčeri se to ne dogaja. Maš pač to srečo. Morda okolje ni seznanjeno, morda pa gre za strpnost do skupnosti dveh žensk, strpnosti ki jo sigurno ne moremo pričakovati pri dveh homoseksualcih. No, referendum ste lepo zgubili, zdej se pač prčakuje, da bote dal eno leto mir.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Double_J je izjavil:

Termin dve mami, je sick za otroka... zato to ne sme zakonsko čez. Da se ve kdo je mama, kdo pa je partnerka.

Saj ti lahko tiščiš glavo v gnoj. Ampak dejstvo ostaja. Hčerki to ni nič 'sick'. To je 'sick' tebi. Hello, mama ni ena sama. Pa se ti lahko še tako zgražaš pa na trepalnice postavljaš.
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Looooooka> Ok z jypetom govoriti je zgleda brezveze.

Torej lahko sklenem da se ti sanja ne o čem govorimo in neham čakat na seznam pravic, o katerih si govoril?

Pšenični ::

Pithlit je izjavil:

Double_J je izjavil:

Termin dve mami, je sick za otroka... zato to ne sme zakonsko čez. Da se ve kdo je mama, kdo pa je partnerka.

Saj ti lahko tiščiš glavo v gnoj. Ampak dejstvo ostaja. Hčerki to ni nič 'sick'. To je 'sick' tebi. Hello, mama ni ena sama. Pa se ti lahko še tako zgražaš pa na trepalnice postavljaš.


Dokler je hčerka relativno mlada boš pač lahko manipulirala z njo.

In jo boš učila da ma dve mame. Ko bo odrasla......ti bo povedala svoje. Ne me basat, dve mame.

Zgodovina sprememb…

Mesar ::

Pa še dala vetra za nazaj verjeteno :D
Your turn to burn!

hamax ::

Dokler je hčerka relativno mlada boš pač lahko manipulirala z njo.

Tako kot si bil ti se zelo mlad, ko so ti starsi in duhovniki vbili homofobijo v glavo.

jype ::

telbanc> In jo boš učila da ma dve mame. Ko bo odrasla......ti bo povedala svoje. Ne me basat, dve mame.

Žaljivo je insinuirat, da če imaš ti psihiatrično motnjo, jo morajo imeti tudi vsi ostali.

Pithlit ::

Mesar je izjavil:

DA OTROCI TRPIJO!!!

Ja. Ampak problem je, recimo, ta da... edini otrok na šoli ki živi z dvema mamicama (hi there Double_J) ni zasmehovan. Medtem ko je en kup drugih otrok iz pravilno usmerjenih družin zasmehovanih zaradi drugih, povsem banalnih razlogov. Vsaj dva otroka sta zaradi zasmehovanja menjala šolo (pa noben od teh dveh ni bil iz istospolnih družin).
Life is as complicated as we make it...

jype ::

Looooooka> Fuck happiness pa spomine. Vazno, da si danes mocna osebnost.

Jaz nisem imel nesrečnega otroštva. Starši so me imeli zelo radi.

Imel sem pa idiote za sošolce, to pa.

Pšenični ::

hamax je izjavil:

Dokler je hčerka relativno mlada boš pač lahko manipulirala z njo.

Tako kot si bil ti se zelo mlad, ko so ti starsi in duhovniki vbili homofobijo v glavo.


Ja, sej vem, pa da sem prikrit homoseksualce in podobno. Sem že slišal. Me ne gane več.

Slo-tech forum je, da si podamo različna stališča. Tko jaz mislim.

Mesar ::

Pithlit je izjavil:

Mesar je izjavil:

DA OTROCI TRPIJO!!!

Ja. Ampak problem je, recimo, ta da... edini otrok na šoli ki živi z dvema mamicama (hi there Double_J) ni zasmehovan. Medtem ko je en kup drugih otrok iz pravilno usmerjenih družin zasmehovanih zaradi drugih, povsem banalnih razlogov. Vsaj dva otroka sta zaradi zasmehovanja menjala šolo (pa noben od teh dveh ni bil iz istospolnih družin).


Hm, poznaš kak primer kje imata na tak način otroka dva moška? Pa da otrok ni zasmehovan... Sošolci tvoje hčerke vedo kako imate urejeno doma ali to skrivate? Govorimo za kateri razred OŠ? Koliko vem, dao enega 3, 4 razreda ni hudih problemov s strpnostjo... potem pa se običajno začnejo.
Your turn to burn!

Double_J ::

Saj ti lahko tiščiš glavo v gnoj. Ampak dejstvo ostaja. Hčerki to ni nič 'sick'.


To je smešno, otrok prej ali slej jasno ve katera je biološka mati. In ne more enačiti obeh mam. Ko bi se zgodila nesreča, bi najprej pomagal pravi mami.
Dve šivanki...

Pšenični ::

jype je izjavil:

telbanc> In jo boš učila da ma dve mame. Ko bo odrasla......ti bo povedala svoje. Ne me basat, dve mame.

Žaljivo je insinuirat, da če imaš ti psihiatrično motnjo, jo morajo imeti tudi vsi ostali.


Pač jaz mislim, da je kolegica nekoliko naivna, tebe pa bi lahko označil "za utopičnega socialista".

Looooooka ::


Kje je že problem zasmehovanja otrok v istospolnih družinah?

Upam da se zezas.Seriously.

Mislim, da so casi, kjer je tezka vzgoja dobra popotnica za razvoj v stabilno osebo ze zdavnaj umrla.
Je pa zanimivo, da eni radi oboje mesate.
Po drugi strani je za otroka dovolj, da ga imate VI radi...po drugi strani "koga briga" ce bo trpel.Cez n-let mu ze bolje.

Sicer je jasno, da je tezko priznat(ker si logicno zelis otroka...), da doloceni argumenti niso iz riti potegnjeni ampak OK...ne pretiravaj.

Vecina homoseksualcev vas je verjetno mela fino otrostvo. Za svojo usmerjenost takrat verjetno se vedeli niste. V bistvu sploh se niste imeli teh problemov, ki v druzbi (kjer je tako nizna podpora ZA) caka vase otroke.

Zanimivo.

Upam, da bodo procenti cim prej na vasi strani. Do takrat pa fuck it. Mi je bolj pomembno, da se otroci spomnijo neumnosti iz otrostva z nasmehom, kot pa da pri 18ih pisejo doktorate iz psihologije( o problemih, ki izhajajo ravno iz tega obdobja).

hamax ::

To je smešno, otrok prej ali slej jasno ve katera je biološka mati. In ne more enačiti obeh mam. Ko bi se zgodila nesreča, bi najprej pomagal pravi mami.

[citation needed]

Looooooka ::

jype je izjavil:

Looooooka> Fuck happiness pa spomine. Vazno, da si danes mocna osebnost.

Jaz nisem imel nesrečnega otroštva. Starši so me imeli zelo radi.

Imel sem pa idiote za sošolce, to pa.

Sestej ure, ki si jih prezivel v soli.
Ce se da temu izogniti potem je treba narediti vse, da se to ne zgodi.
jst svojemu ne bi privoscil takih izkusenj. Pa ce bi ob tem prinesel pravico in veselje 99% svetovne populacije.
Visi mi za njih :)

Hm, poznaš kak primer kje imata na tak način otroka dva moška? Pa da otrok ni zasmehovan... Sošolci tvoje hčerke vedo kako imate urejeno doma ali to skrivate? Govorimo za kateri razred OŠ? Koliko vem, dao enega 3, 4 razreda ni hudih problemov s strpnostjo... potem pa se običajno začnejo.


Zdej te bojo za homofoba oznacili.
Na tem forumu si lahko samo eno ali drugo :P
Po tanki sivi crti ne smes hoditi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Mesar> Hm, poznaš kak primer kje imata na tak način otroka dva moška? Pa da otrok ni zasmehovan...

Ja, poznam.

Looooooka> Ce se da temu izogniti potem je treba narediti vse, da se to ne zgodi.

Seveda. Vse, ki izvajajo nasilje nad sošolci, bi bilo treba ustrezno vzgojiti ali pa ločiti od normalnih otrok.

Looooooka> jst svojemu ne bi privoscil takih izkusenj. Pa ce bi ob tem prinesel pravico in veselje 99% svetovne populacije.

Ne razumeš - jaz nisem užival v trpinčenju v šoli. Nikdar pa ne bi zamenjal tega, da me imajo starši radi za to, da bi v šoli bil popularen. Sem imel takšne sošolce, pa so bili in so še vedno - čustveni invalidi.

Bo kaj s tistimi pravicami?

Looooooka> Zdej te bojo za homofoba oznacili.

Se je že sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

hamax ::

Ce se da temu izogniti potem je treba narediti vse, da se to ne zgodi.

Pa napisimo v DZ, da lahko otroke posvajajo le beli pari z vsaj 1.5x povprecnega dohodka, vasj 6. stopnjo izobrazbe, so iz Ljubljane, ter z BMI pod 27.
Ali bi raje prepustil odlocitev komu dati otroka strokovnjakom?

Mesar ::

S čim sem se označo za homofoba? WTF

hamax, posvajajo ja - kaj pa če je otrok njen ali njegov iz prejšnje zveze s hetero partnerjem?

jype, vsi vemo, da te ločitve in nadzori v praksi ne funkcionirajo tako kot bi si želeli, vsej ko gre za psihično nasilje če se že posreduje ko pride do fizičnega.

In glede na tvoje odgovore lahko na tisto, da poznaš tak primer odgovorim samo... izjema potrjuje pravilo.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Looooooka ::

Pithlit je izjavil:

Double_J je izjavil:

Termin dve mami, je sick za otroka... zato to ne sme zakonsko čez. Da se ve kdo je mama, kdo pa je partnerka.

Saj ti lahko tiščiš glavo v gnoj. Ampak dejstvo ostaja. Hčerki to ni nič 'sick'. To je 'sick' tebi. Hello, mama ni ena sama. Pa se ti lahko še tako zgražaš pa na trepalnice postavljaš.

Hehe zadnjic sem slisal za zgodbo o Gostecniku.
Je hotel dokazati, da ne vem kok majhni otroci locijo mamo in oceta...(pred tem je imel govore, kjer je vec kot ocitno namigovarl, da morajo ljudje glasovati PROTI...)in je vprasal fotra iz normalne(mama in oce...ne vem a sta bla porocena) druzine, ce se ga hcerka kj razveseli, ko pride domov.
In je ta oce rekel, da zelo...da pritece do njega...ampak da bi bil ful bolj vesel ce ne bi vsakic pritekla do njega, ga objela in mu rekla "MAMA" :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Pithlit ::

Pšenični je izjavil:

Morda okolje ni seznanjeno

Težko... ko se prvi dan šole zberejo na kupu vsi starši in otroci... jaz pa pred tablo lepo razložim situacijo. Jaz sem o svojih problemih prekleto odprta.

Pšenični je izjavil:

morda pa gre za strpnost do skupnosti dveh žensk, strpnosti ki jo sigurno ne moremo pričakovati pri dveh homoseksualcih.

To bo to, ja. Lezbijke so kul ker se na njih da lepo 'drkat'. Geji, ti pa predstavljajo problem... čimprej zapret, zdravit z elektrošoki, tepst jih na ulicah, pobit... golazen nemarna. Le kako si drznejo ljubiti drugega moškega?!?

Pšenični je izjavil:

No, referendum ste lepo zgubili, zdej se pač prčakuje, da bote dal eno leto mir.

Ko se gre za moje pravice jaz ne bom tiho in ne bom dala miru. Ti pa lahko pričakuješ une štiri tipčke na konjih da pripeljejo konec sveta. Pa tudi takrat ne bom tiho če se mi bo godila krivica.

Pšenični je izjavil:

Dokler je hčerka relativno mlada boš pač lahko manipulirala z njo.

Hja no. Jaz z njo ne manipuliram. Ona točno ve da imajo drugi otroci mamo in očeta (no, nekateri samo mamo, drugi samo očeta). Ampak če pa ti praviš da jaz manipuliram s svojo hčerko... bo pa že držalo. Saj si ja v večini.

Mesar je izjavil:

Hm, poznaš kak primer kje imata na tak način otroka dva moška? Pa da otrok ni zasmehovan... Sošolci tvoje hčerke vedo kako imate urejeno doma ali to skrivate?

Read above.

Double_J je izjavil:

To je smešno, otrok prej ali slej jasno ve katera je biološka mati. In ne more enačiti obeh mam. Ko bi se zgodila nesreča, bi najprej pomagal pravi mami.

Kdo je biološka mama je, seveda, brezpredmetno. Za svojo hčerko vem da bo pomagala čisto vsakomur ki pomoč potrebuje. Najprej pa tistemu ki pomoč potrebuje najbolj nujno.

Looooooka je izjavil:

Upam da se zezas.Seriously.

Imaš probleme z branjem? Dala sem ti primer moje družine. Iz prve roke. Zakaj bi se glede tega zezala? A misliš da za svojo hčerko nočem le najboljšega?
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Ne razumeš - jaz nisem užival v trpinčenju v šoli. Nikdar pa ne bi zamenjal tega, da me imajo starši radi za to, da bi v šoli bil popularen. Sem imel takšne sošolce, pa so bili in so še vedno - čustveni invalidi

Kdo ti je rekel, da se moras odlociti med sreco v soli in sreco doma.
Sploh ne vem kje si dobil idejo, da nekdo trdi, da nisi bil ljubljen.
Govor je o tem, da ima otrok 6-7 ur na dan v soli in n-ur popoldne na igriscu probleme po nepotrebnem.
Plus ne mores trditi, da so danes vsi od teh custveni invalidi.
Jst lahko trdim, da je vecina mojih "idiotskih sosolcev" danes cisto cool in da znajo razmisljat s svojo glavo.
Trdim samo, da tezko otrostvo, ki se ga da preprecit pac ni nizka cena za resevanje nestrpne druzbe ampak zelo zelo visoka.

Imaš probleme z branjem? Dala sem ti primer moje družine. Iz prve roke. Zakaj bi se glede tega zezala? A misliš da za svojo hčerko nočem le najboljšega?

Potem ne pisi stavkov, kjer namigujes, da ni nic narobe z zasmehovanjem otroka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> Kdo ti je rekel, da se moras odlociti med sreco v soli in sreco doma.

Nihče. Saj nisem trdil, da se moraš odločati glede tega.

Looooooka> Govor je o tem, da ima otrok po nepotrebnem 6-7 ur na dan v soli in n-ur popoldne na igriscu probleme po nepotrebnem.

Jaz sem torej imel probleme po nepotrebnem iz kakšnega vzroka?

Looooooka> Plus ne mores trditi, da so danes vsi od teh custveni invalidi.

Za tiste, ki jih osebno poznam, komot to trdim.

Looooooka> Jst lahko trdim, da je vecina mojih "idiotskih sosolcev" danes cisto cool in da znajo razmisljat s svojo glavo.

OK.

Looooooka> Potem ne pisi stavkov, kjer namigujes, da ni nic narobe z zasmehovanjem otroka.

Nisem tega napisal.

Mesar ::

jype je izjavil:

Looooooka> Govor je o tem, da ima otrok po nepotrebnem 6-7 ur na dan v soli in n-ur popoldne na igriscu probleme po nepotrebnem.

Jaz sem torej imel probleme po nepotrebnem iz kakšnega vzroka?


Nisi se znal postavit za sebe?

Ena stvar je, da si izločen iz razreda in se ne družiš s drugimi, druga stvar pa, da si boksarska vreča za sošolce.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

Looooooka ::

jype...zadnji quote ni bil zate misljen :P (slo-tech rad skupaj lima poste)
««
79 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Sovražni govor" oziroma cenzura (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27315510 (6333) riba43

Več podobnih tem