» »

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Družinski zakonik in referendum [ex: Homoseksualne poroke]

Temo vidijo: vsi
««
80 / 99
»»

jype ::

Mesar> Nisi se znal postavit za sebe?

Torej se morajo otroci gejev zgolj za sebe postavit in problem izgine. Krasno, zdaj imamo rešitev in lahko pravice izenačimo.

Looooooka> jype...zadnji quote ni bil zate misljen :P (slo-tech rad skupaj lima poste)

No, ti mi le odgovori, kaj je bilo krivo, da sem v šoli najebal jaz, čeprav sta moja starša heteroseksualna prebivalca urbanega predmestja s povprečnimi dohodki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Nisi se znal postavit za sebe?

Torej se morajo otroci gejev zgolj za sebe postavit in problem izgine. Krasno, zdaj imamo rešitev in lahko pravice izenačimo.


Ti nisi imel problemov iz istega razloga kot otroci homoseksualnih staršev.

Tisti otroci nebodo imeli niti se možnosti postavit za sebe ko bodo ostali zvedeli "resnico"... ali pač ne, mogoče bodo bolj strpno reagirali ampak dvomim. Nimaš se kaj za sebe postavljat če je to v družbi nasplošno takšna tema.... kot je, ne najdem pravega izraza zdaj.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

jype ::

Mesar> Ti nisi imel problemov iz istega razloga kot otroci homoseksualnih staršev.

Ne. Imel sem pa iste probleme, kot pravite, da naj bi jih imeli otroci homoseksualnih staršev.

Če sem jih imel jaz to vsekakor pomeni, da je z vašo teorijo nekaj močno narobe, ker očitno ni omejeno na otroke iz istospolnih družin (jasno pa tudi nihče še ni pokazal, da taka usoda sploh doleti take otroke).

Mesar> Nimaš se kaj za sebe postavljat če je to v družbi nasplošno takšna tema...

Torej moraš (tako kot jaz) sprejeti, da te sošolci ne marajo in prenašati zlorabe? Ja, se strinjam - ni naloga otroka, da se zaščiti pred idioti - to je naloga odraslih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mesar ::

jype> Torej moraš (tako kot jaz) sprejeti, da te sošolci ne marajo in prenašati zlorabe? Ja, se strinjam - ni naloga otroka, da se zaščiti pred idioti - to je naloga odraslih.

In kako bi naj bilo to v praksi izvedljivo? Druge otroke boš prislil, da se igrajo z takšnim otrokom? Zastraševanje ni samo fizično in verbalno... in še in še je tega... razen če predlagaš, da je skoz zraven nadzor odraslih - pri katerih seveda ne smejo biti favorizirani določeni otroci, kar se tudi dogaja...

težka bo...
Your turn to burn!

Looooooka ::


Ne. Imel sem pa iste probleme, kot pravite, da naj bi jih imeli otroci homoseksualnih staršev.

Zakaj si jih mel ves ti ne mi.
Ampak ti jih nisi "dobil" zaradi zakona, ki je muceniskim homoseksualcem omogocil posvojitev in te s tem prisilil v nepotreben boj za enakopravnost v letih, ko bi moral biti tvoj edini problem "a bom danes risal z rdeco ali modro barvico".

Kako hudicevo tezko je razumet to razliko?

Spock83 ::

Veš kaj pravijo. Kakšni starši takšni otroci. Starši bi morali lepo razložiti otroku, če bo hecal drugega otroka smo zaradi tega, ker so njegovi starši gay. Jaz bi svojega otroka enkrat okoli ušes. Slovenija je še precej zahojena. Točno lepo se vidi po rezultatu na volitvah.

Pšenični ::

"To bo to, ja. Lezbijke so kul ker se na njih da lepo 'drkat'. Geji, ti pa predstavljajo problem... čimprej zapret, zdravit z elektrošoki, tepst jih na ulicah, pobit... golazen nemarna. Le kako si drznejo ljubiti drugega moškega?!?"


Pač istospolno usmerjene ženske imajo bom rekel "normalen spolni nagon", za možki del te populacje bi rekel da ni tako.

Zakaj je homoseksualni odnos med ženskami, po mnenju dr. Ruglja, sprejemljivejši od tistega med moškimi?


Ker je moški superiorno bitje in si ne sme privoščiti nobene napake.

Ker se ženske še da spraviti na pravo pot, moških pa ne.

Ker se dvema ženskama vedno lahko dejavno priključi moški.

Looooooka ::

Pac sprejmi dejstvo, da niso vsi homofobi...niso pa pac vsi pripravljeni rect ZA samo zato, da se bodo stvari spremenile pa tudi ce gre na racun otrok.

Spock83 je izjavil:

Veš kaj pravijo. Kakšni starši takšni otroci. Starši bi morali lepo razložiti otroku, če bo hecal drugega otroka smo zaradi tega, ker so njegovi starši gay. Jaz bi svojega otroka enkrat okoli ušes. Slovenija je še precej zahojena. Točno lepo se vidi po rezultatu na volitvah.

Dokler je to manjsina ni problem.
Glede na rezultate je pa obratno.
To je zame edini problem v tej celi zgodbi.
PROCENTI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Pithlit ::

Looooooka je izjavil:

Potem ne pisi stavkov, kjer namigujes, da ni nic narobe z zasmehovanjem otroka.

Aja... točno... kontekst sploh ni važen...

Ti pišeš neke fabule o tem kako so otroci iz istospolnih družin kar po defaultu zasmehovani. Jaz ti podam podatke iz prve roke kako ti otroci niso nič bolj zasmehovani kot drugi.

In ti iz vsega skupaj povlečeš nek sarkastičen stavke (ki ga povrhu vsega še izmaličiš). Verjetno je večini ljudi, ki so tisti post dejansko prebrali v celoti, jasno da je šlo za sarkazem. Ampak ja, razumem, vzet iz konteksta je tisti stavek res glup.
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Spock83...svojega po zakonu ne smes udariti.Se manj pa lahko za usesa otroka, ki so ga starsi ucili drugace.Pa tudi ce so neonacisti, ki verjamejo v konec sveta.

jype ::

Mesar> težka bo...

Ne vidim, zakaj bi bila težka. Ko mi boste odgovorili, čemu so mene pretepali, čeprav moji starši niso bili homoseksualci (ker se to lahko dogaja bodisi samo takšnim, bodisi se lahko zgodi tudi vsem ostalim) lahko zapišem.

Looooooka> Zakaj si jih mel ves ti ne mi.

Seveda vem - vam se pa sanja ne, da spolna orientacija staršev nima nikakršne zveze z zasmehovanjem otrok v šoli.

Looooooka> Ampak ti jih nisi "dobil" zaradi zakona, ki je muceniskim homoseksualcem omogocil posvojitev in te s tem prisilil v nepotreben boj za enakopravnost v letih, ko bi moral biti tvoj edini problem "a bom danes risal z rdeco ali modro barvico".

Ne, nisem jih. Jaz sem jih iz drugih razlogov. Očitno torej homoseksualnost staršev ni odločilni dejavnik, ki bi definiral otrokovo sprejetje v družbo in to je vse, kar je pri naši debati ključnega.

Še vedno pa pričakujem seznam pravic, ki se jih otroku krati, če ga posvoji homoseksualni par.

Looooooka> Dokler je to manjsina ni problem.

To je manjšina že zadnjih 10 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

hamax ::

Ker se dvema ženskama vedno lahko dejavno priključi moški.

Dvema moskema tudi. In raziskave so pokazale, da si homofobi tega prekleto zelite.

Glede na rezultate je pa obratno.

[citation needed]

Double_J ::

No, ti mi le odgovori, kaj je bilo krivo, da sem v šoli najebal jaz, čeprav sta moja starša heteroseksualna prebivalca urbanega predmestja s povprečnimi dohodki?


Ker imaš takšno osebnost, kjer ljudem paše da te prcajo. Ne vem pa zakaj bi bi bilo potrebno temu izpostavljati nekoga z običajno osebnostjo, zgolj s to nesrečo da je v istospolni družini.
Dve šivanki...

Looooooka ::


Aja... točno... kontekst sploh ni važen...

Ti pišeš neke fabule o tem kako so otroci iz istospolnih družin kar po defaultu zasmehovani. Jaz ti podam podatke iz prve roke kako ti otroci niso nič bolj zasmehovani kot drugi.

In ti iz vsega skupaj povlečeš nek sarkastičen stavke (ki ga povrhu vsega še izmaličiš). Verjetno je večini ljudi, ki so tisti post dejansko prebrali v celoti, jasno da je šlo za sarkazem. Ampak ja, razumem, vzet iz konteksta je tisti stavek res glup.

Bolj ali manj je nepomembno.
Eni so zaradi vzrokov, ki se jih ne da ustaviti drugi pa zaradi zakonskih.
Manjsa razlika, ki je nocete sprejeti in vnaprej krivite vse, ki niso glasovali na referendumu.
jype bi jih pa verjetno vrgel v vreco s homofobi.
Tok o kontekstu in razumevanju stalisc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Double_J> Ker imaš takšno osebnost, kjer ljudem paše da te prcajo. Ne vem pa zakaj bi bi bilo potrebno temu izpostavljati nekoga z običajno osebnostjo, zgolj s to nesrečo da je v istospolni družini.

Ni ga treba. Komot se v jame zmeče otroke, ki se norčujejo iz takšnega sošolca, pa še njihove starše, brate in sestre. Je to dovolj jasno prikazana veriga odgovornosti zate?

Spock83 ::

Looooooka je izjavil:

Spock83...svojega po zakonu ne smes udariti.Se manj pa lahko za usesa otroka, ki so ga starsi ucili drugace.Pa tudi ce so neonacisti, ki verjamejo v konec sveta.


Vem. Jaz verjamem, da se da otroku lepo razložiti z nenasilno komunikacijo. Ampak ne za vse. Zelo dobro vidim razliko kakšno je bilo včasih spoštovanje do npr. učiteljev in starejših. Glej zdaj. Mladina jih pljuva in jih pošiljajo v p**** materino. Jaz sem kakšno dobil od mame in očeta, ki je pa itak šiba bila bolj namen ustrahovanja in orodje do dosega spoštovanja družine in drugih.

Heh kar nekaj poznam mulcov, ki so prijavili svoje starše in so morali iti v rejo. Čez par mesecev ali celo leta so se vrnili: " Sorry mami in oče."

Pšenični ::

hamax je izjavil:

Ker se dvema ženskama vedno lahko dejavno priključi moški.

Dvema moskema tudi. In raziskave so pokazale, da si homofobi tega prekleto zelite.

Glede na rezultate je pa obratno.

[citation needed]


Sem lepo povedal par strani nazaj in podal linke, da so pač moški spolno agresivni in kot taki niso primerni za posvajanje otrok. (pedofili,nadlegovanje po savnah, WC jih ...)

To je moje osebno mišljenje. Homoseksualci predstavljao tud velik del okoli 85% vseh obolelih za Aids om, in ker zadevo v zadnjem času jemlejo kot "kronično" ga veselo raznašajo okoli (ne uporabljajo zaščite). To pomeni tud da so neodgovorni. Po drugi strani se je skoraj popolnima ustavilo širjenje med narkomani.....v zadnjih letih ni zbolel noben.

To sta dva moja razloga.

Zgodovina sprememb…

Looooooka ::

Looooooka> Zakaj si jih mel ves ti ne mi.

Seveda vem - vam se pa sanja ne, da spolna orientacija staršev nima nikakršne zveze z zasmehovanjem otrok v šoli.

Si pa zlo naiven a ne?
V vecini primerov je dovolj, da otrok slisi svoje starse doma za vecerjo opravljati druge starse pa bo otrok to lepo slisal in raztrobil po soli.
Tko da ne govor, da ni dovolj velik razlog.
Ravno dovolj velik je v druzbi, ki ni sposobna vecinsko potrdit takega zakonika.

AMPAK OK...zivi v svojem prepricanju.Itak mas vedno samo TI prav pa nihce drug.
Pa seveda se steje samo mnenje homoseksualcev, ki so do svoje spolne usmerjenosti prisli po adolescenci.

Kar nadaljujte. Itak nism jaz tisti, ki glasuje PROTI na teh referendumih.
Svoje fail pristope v tem boju pa lahko nadaljujete se 20 let. Tko se pac na referendumu ne zmaguje(razen v ameriskih filmih).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Pithlit ::

Pšenični je izjavil:

Pač istospolno usmerjene ženske imajo bom rekel "normalen spolni nagon", za možki del te populacje bi rekel da ni tako.

To je, seveda, čista nebuloza. Taka kot jo ima rad palček Smuk.

Pšenični je izjavil:

Zakaj je homoseksualni odnos med ženskami, po mnenju dr. Ruglja, sprejemljivejši od tistega med moškimi?

Hja. Za Ruglja je dokaj splošno znano da je homofoben bedak, ki očitno poleg vsega drugega zganja to svojo homofobijo le do moških. Ženske so pa očitno kul. Več kot jih je na kupu bolje je.

Pšenični je izjavil:

Ker je moški superiorno bitje in si ne sme privoščiti nobene napake.

Ah ne me smejat no. Superiorno bitje v primerjavi s kom? Žensko?

Pšenični je izjavil:

Ker se ženske še da spraviti na pravo pot, moških pa ne.

A res? Ah bejž no? Prava pot je pa... tista ki jo oglašujejo neki imaginarni prijatelji (in je, mimogrede, skregana z vsako logiko)? Ampak dajmo. Predpostavimo da 'prava pot' obstaja. Vse istospolno usmerjene boš enako težko prepričal da niso na pravi poti.

Pšenični je izjavil:

Ker se dvema ženskama vedno lahko dejavno priključi moški.

Toliko to tvojem poznavanju istospolne usmerjenosti.

Saj veš kakšna je definicija lezbijke? Ne? Ti pomagam. To je ženska ki ima rada ženske. A ti resno misliš da bosta dve lezbijki vesele nekega penisa ki se vriva med njiju?
Life is as complicated as we make it...

Looooooka ::

Hja. Za Ruglja je dokaj splošno znano da je homofoben bedak, ki očitno poleg vsega drugega zganja to svojo homofobijo le do moških. Ženske so pa očitno kul. Več kot jih je na kupu bolje je.

Saj je mrtev. Koga briga njegovo mnenje. Za vecino je bil pol ure zabave na televiziji.
Mene osebno je najbolj nasmejalo dejstvo, da se je vsakic zacel slinit kot kreten, ko ga je kdo dobro frcnil s kaksno homoseksualno tezo.

Okapi ::

A ti resno misliš da bosta dve lezbijki vesele nekega penisa ki se vriva med njiju?
Ti še nisi videla telebančevega. Bi se takoj spreobrnila.:))

Problem je, ker telebanca skrbi, da se mu bo enkrat dvignil ob pogledu na dobrega dedca.

O.

Looooooka ::

Pithlit...glede na tvoje odgovore v zadnjem postu...
DO NOT FEED THE TROLL.
Vec kot ocitno te nekdo zajebava :)

Okapi je izjavil:

A ti resno misliš da bosta dve lezbijki vesele nekega penisa ki se vriva med njiju?
Ti še nisi videla telebančevega. Bi se takoj spreobrnila.:))

Problem je, ker telebanca skrbi, da se mu bo enkrat dvignil ob pogledu na dobrega dedca.

O.


VAZN DA NI KOLESAR! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Pšenični ::

Looooooka je izjavil:

Pithlit...glede na tvoje odgovore v zadnjem postu...
DO NOT FEED THE TROLL.
Vec kot ocitno te nekdo zajebava :)


Dal sem ji vprašalnik iz dnevnika, pa ni porajtala.

Mesar ::

Čisto čisto čisto simple je...

pravice enega človeka se končajo, ko začnejo posegati v pravice drugega človeka.

Pravice otrok imajo pred pravicami staršev prednost - zakaj? Zato ker starš se lahko odloči če bo imel otroka ali pa ne in s tem sam prevzema odgovornost za svoja dejanja. Pa če se najde kdo ki bo začel hodit ven z kakšnimi islamskimi državami, kjer so ženske prisiljene imet otroke... well f*ck sami so si krivi, mi moremo najprej svoje gnezdece počistiti.

Ne morem rečt, da imam dobro rešitev za istospolne partnerje s stanjem, ki trenutno vlada v družbi, ampak vseeno menim, da imajo otroci prednost (tudi pri navadnih zvezah...ampak to zdaj ni stvar debate).

Mamo kake štajerce tukaj? Naj napiše kateri svoje mnenje o istospolnih zvezah, predvsem tipa moški-moški... pol pa še enkrat gremo debato, da otroci nebi trpeli v takih zvezah v trenutnem stanju. Mogoče drugje ne, tukaj pa v večini primerov bi... tisti, ki ne reagirajo z nasiljem pa reagirajo z gnusom, zavračanjem, obsojanjem, ... čeprav se jih to ne tiče. In v tako okoli bi otroke dali na tak način?

Pol pa meni kdo kdaj reče da sem bolan...
Your turn to burn!

Pšenični ::

"Mamo kake štajerce tukaj? Naj napiše kateri svoje mnenje o istospolnih zvezah, predvsem tipa moški-moški... pol pa še enkrat gremo debato, da otroci nebi trpeli v takih zvezah v trenutnem stanju. Mogoče drugje ne, tukaj pa v večini primerov bi... tisti, ki ne reagirajo z nasiljem pa reagirajo z gnusom, zavračanjem, obsojanjem, ... čeprav se jih to ne tiče. In v tako okoli bi otroke dali na tak način?"

Moj stari je bil štajerc, to je menda jasno.

jype ::

Looooooka> Tko da ne govor, da ni dovolj velik razlog.

Dovolj velik razlog je _vsak_ razlog. Če razloga ni, se ga ustvari, brez skrbi.

Mesar> Pravice otrok imajo pred pravicami staršev prednost

Tako je, še vedno pa si ne upate našteti teh pravic, ker bi se jasno pokazalo, da pojma nimate o čem sploh govorite.

Mesar> In v tako okoli bi otroke dali na tak način?

Seveda. Napisali bi zakon, ki otroke UKRADE heteroseksualcem in jih PRISILI ŽIVET v homoseksualnih družinah. Če bo homoseksualcev premalo, se jih bo uvozilo.

Mesar> Pol pa meni kdo kdaj reče da sem bolan...

Psihično motnjo imaš. Ni tako huda, kot je telbančeva ali Double_Jjeva, je pa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

hamax ::

Mogoče drugje ne, tukaj pa v večini primerov bi...

In kljub temu je bil center Maribora ZA.

Spock83 ::

jype je izjavil:



Seveda. Napisali bi zakon, ki otroke UKRADE heteroseksualcem in jih PRISILI ŽIVET v homoseksualnih družinah. Če bo homoseksualcev premalo, se jih bo uvozilo.


Je to sarkazem?

Looooooka ::

Dovolj velik razlog je _vsak_ razlog. Če razloga ni, se ga ustvari, brez skrbi.

O lej...koncno se strinjas z nami.
Kar je tud jedro problema v drzavi, kjer tak referendum tako zelo pade.Ustvarjanje razloga :)
Jst mam dovolj...grem pogledat ce je kje kksna tema o barvi nogavic pred dejtom.

Good luck homoseksualcem.
Delajte kar hocete, mislite kar hocete...ampak niso vsi proti vam samo zato, ker jih bolj skrbijo pravice otrok in zato ne glasujejo ZA.
Upam, da boste kdaj to locili =)
Ce ne prej pa takrat, ko boste imeli 70% podporo...kar bo pa s trenutnim pristopom verjetno sele cez nekaj let.

Mesar ::

Kakšno psihično motnjo jype? Še vedno sem homofob? Kaj jih naj začnem objemat al pa še enega tipčka si najdem al kaj?

Hamax, ja samo ko greš malo ven z Maribora pa je druga slika... al pa so samo okoli mene sami homofobi? Jaz pišem glede na svoja opažanja, rezultatov referenduma nisem gledal...

vidiš namesto takih...............

jype> Seveda. Napisali bi zakon, ki otroke UKRADE heteroseksualcem in jih PRISILI ŽIVET v homoseksualnih družinah. Če bo homoseksualcev premalo, se jih bo uvozilo.

bi lahko

jype> Tako je, še vedno pa si ne upate našteti teh pravic, ker bi se jasno pokazalo, da pojma nimate o čem sploh govorite.

ti napisal katere so te pravice. Al te je strah, da bi se pokazalo, da nimaš pojma o čem govoriš?
Your turn to burn!

jype ::

Mesar> Kakšno psihično motnjo jype? Še vedno sem homofob? Kaj jih naj začnem objemat al pa še enega tipčka si najdem al kaj?

Ne. Zgolj nehaj trabunjat o tem, kako bi bilo narobe, če bi imeli enake pravice kot vsi ostali, ker si sicer homofob.

Mesar> ti napisal katere so te pravice. Al te je strah, da bi se pokazalo, da nimaš pojma o čem govoriš?

Te pravice ne obstajajo.

Double_J ::

Pithlit, ženske so zmedena bitja. In pravih lezbijk je res malo, 10x manj kot gejev. Pri ženskah sploh ne vemo, če ni to neka poza...
Dve šivanki...

Spock83 ::

Zakaj se sploh govori o posojitvi? A ne ureja to drugi zakon?

Pithlit ::

Double_J je izjavil:

Pithlit, ženske so zmedena bitja. In pravih lezbijk je res malo, 10x manj kot gejev. Pri ženskah sploh ne vemo, če ni to neka poza...

Homofobni, misoginistični šovinist torej.

Še dobro da te imamo... sicer teh cifer sploh poznali nebi (saj ne da imamo v razvitem svetu celo dokaj verodostojne podatke).
Life is as complicated as we make it...

Double_J ::

Še dobro da te imamo... sicer teh cifer sploh poznali nebi


Če je 10% homoseksualne populacije, je moških okoli 8%, žensk pa okoli 2%.

To se mi zdi zanimivo, ne trdim pa ničesar.
Dve šivanki...

hamax ::

Če je 10% homoseksualne populacije, je moških okoli 8%, žensk pa okoli 2%.

[Citation needed]

... Ze tretjic danes.

jype ::

Če podatkov ni, si jih je pač treba izmisliti.

Pithlit ::

jype je izjavil:

Če podatkov ni, si jih je pač treba izmisliti.

No ja. Grobi podatki so. Sicer ne v Sloveniji ampak... meni to ne predstavlja ovire. Jo pa očitno predstavlja nekaterim.
Life is as complicated as we make it...

Double_J ::

Nisem še videl nobene raziskave kjer ne bi bilo homoseksualnih moških vsaj 2x več kot pa žensk. To vam je spodnja limita... gre pa tudi tja do vsaj 5x razlike.
Dve šivanki...

jype ::

Double_J> Nisem še videl nobene raziskave kjer ne bi bilo homoseksualnih moških vsaj 2x več kot pa žensk. To vam je spodnja limita... gre pa tudi tja do vsaj 5x razlike.

Motiš se. Homoseksualnih žensk je več.

hamax ::

To vam je spodnja limita...

Ne, stevilke gredo od 1:1.3 do 1:4. Starejsa kot je studija, vecja je razlika.
Kjub vsemu so to le podatki o tem koliko ljudi je odprto homoseksualnih ali pa zivi v homoseksualnem razmerju.

Pithlit ::

Double_J je izjavil:

Nisem še videl nobene raziskave kjer ne bi bilo homoseksualnih moških vsaj 2x več kot pa žensk. To vam je spodnja limita... gre pa tudi tja do vsaj 5x razlike.

Looking at an analysis of the 2000 US Census, there were 304,148 gay male families and 297,061 lesbian families in the USA [1]. This is a ratio of 1.0239:1 gay male to lesbian families (2.39% more gay men than lesbians, or, written the other way, 0.977:1 lesbian to gay male families).


Toliko o tvojih strokovno podkrepljenih cifrah.
Life is as complicated as we make it...

donfilipo ::

Toliko samo.

Rugelj in literatura okoli tega ni tako marsovska, kot bi si nekdo mislil. Rugelj je pač bral Freuda. Profesionalno!

Tako da če že, homofobijo in posebno finto mizoginije pripišite Freudu in njegovim izvedbam.

Da pa z svojo doktrino ni udaril (rahlo mimo) samo po mavričnih, ampak kar po šrek po vsem, od psihiatrije do nazadnje variant sociologije in ideologije, vam pa raje ne bi razlagal.

Je pa na žalost res. In ponekod še kako aktualno celo danes. Imajo nekateri mojstri variant, kar hude muke zafrenkljati doktrine tako, da se ne stepejo z aktivisti (recimo Judith Butler) in obenem ne priznajo, da ne trobijo bajk nekega mitov polnega homofoba;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Double_J ::

pithlit tisto je za families!

http://answers.yahoo.com/question/index...

The average ratio from several studies are that 9.61 percent of men are homosexual and 4.58 percent of women are homosexual.

Če to drži potem je faktor samo 2,1 v prid moških. Čeprav dosti pomembnih študij imaš, kjer je pisalo za ženske 2%, za moške pa 8%.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

donfilipo ::

In zdaj še kako gredo analize, glede na to koliko je Freud pošmrkal8-)

Za lezbejke:
Theorie eins: deklica je trpela hudo zavist do očetovega penisa, zato penis odklanja tako na reproduktivnem, kot na simbolnem nivoju. Se reče kot penetratorja in dominatorja. Deklica se vrne k indetifikaciji zgolj z mamo.
Lahka terapija po dolenjsko bi bila, da ga psihiater, ali znanec, da na pregled in v uporabo in pri tem znanstveno vztraja, dokler zavist ne mine;((
Ampak Okapi v tem primeru je po moje bolje, da je za začetek mali:))

Theorie zwei:
Narcisistična identifikacija z očetom, in zatorej tudi oponašanje naklonjenosti do ženskega spola. Simbolična dominacija in obenem predanost.
Tu je terapija tudi enostavna. Gledaš se v ogledalo in ponavljaš: nemam cure, ne prodirem;(( In vuš narcisitična fiksacija izgine.;(( No po teh variantah, če je ata popolnoma neaktiven, ali otrok ne zasluti kako vloge gredo, ker ima invalida že 5 let, bi potem lahko razložili tudi aseksualnost in frigidnost:)

No šalo na stran, včasih posebej ko je izstavil masten račun8-), je motnjo baje celo njegova doktrina odpravila.

Danes pa vemo, da zadeva ne deluje tako, in da mađija, hipnoza in dolgi dragi pogovori, pri pravih nagnenjih in čustvih ne pomagajo praktično nič!

Ampak to ...pogovori....in posledična kasnejša revolucija, ki izhaja v bistvu iz napak, ali konstruktov psihoanalitskih šol, zaradi pomanjkanja, oziroma skoraj popolne odsotnosti sodobne nevroznanosti, je pa porodila praktično pol razglabljanja (ali vsaj tretino) današnje levice, ki so okoli teh bajk navlekli celote, kot je seksualna liberalnost, in glej vraga, posledično tudi precej drugega kar poleg seveda Marxa, danes oblike levice premorejo.

Go figure.

Pa epur si muove. Ne vedno v čisto pravo smer, odtod zna biti konzerva ne tako neumna vedno, pa vendar.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

Pithlit ::

Double_J je izjavil:

pithlit tisto je za families!

Ne? A Res? A take familije obstajajo?!? Ne ga srat!

Drugač pa ja... ti se kar kregaj s cenzusom. Z zelo omejenimi študijami (in to z večinoma z njihovih univerz). Boš daleč prišel. Oh... čaki malo... nekaj odebeljenega vidim. Hmmm... hmmm... copy/paste to the rescue!
This is a ratio of 1.0239:1 gay male to lesbian families (2.39% more gay men than lesbians, or, written the other way, 0.977:1 lesbian to gay male families)


Zdaj pa malo bralnega razumevanja. Tako... v pomoč. Let's see... Families. Ne bomo štel otrok ane, ker otrok se takih stvari ne sprašuje. Nam ostanejo starši. Naprej. Gay family. Bomo privzeli da je to par gejev. Lesbian Family. Bomo privzeli da je to par lezbijk. Am I doing this right? Malenkost matematike... kako se že spremeni delež? Aja... se ne.

Oh ti šment. Sicer pa. Najdi kompleten cenzus pa dej en datamining skoz. Ziher ne boš najdu tvojih cifer.

Sicer pa, veš, tudi jaz lahko najdem takele omejene študije kot jih ti vlečeš na dan. Recimo:
marketing consultant Grant Lukenbill reports in his book Untold Millions that a 1993 survey of consumer behavior by Yankelovich Partners found that 5 percent of the men contacted identified themselves as gay men, and 6.4 of the women identified themselves as lesbians.

Hop cefizelj!
Life is as complicated as we make it...

Double_J ::

Kaj ti ne razumeš da je families neka nova spremenljivka, ki lahko edino popači sliko? Ne uvaja se nobenih nepotrebnih spremenljivk, ko raziskujemo določen pojav!

Če boš šla sešteti vse študije, boš dobila zagotovo faktor večji od 2x v prid moških. Pravih lezbijk je pač malo... veliko pa pozerstva.
Dve šivanki...

donfilipo ::

Ja tudi Kinsey je v svojih za tiste čase hudih raziskavah prišel do podobnih cifer, Popolnih lezbijk je približno pol manj, kot popolnih moških homoseksualcev.

Kar pa je še posebej zanimivo, večina je po njegovih raziskavah nekaj malega homoeksperimetov, ali izkušenj le imela. Svojo lestvico homo je razdelil na 7 stopenj. 0 izključno heteroseksualno vedenje, 6 izključno homoseksualno vedenje.

In večina je bila nekje na stopnjah 1 do 5. To pa je potem zamajalo komplet v čisto nove dvome. Kaj za vraga in od kod (čeprav je pokazal da same homo, ali hetero družine, vzorca vedenja ne prenašajo!) ...tisti mix vedenj. Nekako prepovedan:D

In imamo do danes, da nek hudič pa le zadevo razpaša in jo je treba zatret:))
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

In zdaj za finale, manjka samo še kup dokumentirano vzornih hetero parov (Kinsley 0), ki ima iz še neznanih vzrokov, homoseksualnega enega, ali več potomcev,...... nato na drugi strani grešno vzorne homoseksualne pare (Kinsley 6), ki pa imajo vzgojene (posvojene) popolnoma hetero otroke.

In če se prav spomnim, so tudi do takih rezultatov že prišli, kar pomeni imamo tombolo, na katero vzgoja ne vpliva. No ti rezultati so še rahlo majavi in jasno od desnega pola zanikani.

Iz zgodovine pa vemo ....in lahko sklepamo iz antropologije... da:

-vpliva klima v družbi na skrivanje in mix. (Kinsey od 1-5) Pomeni po domače, če eno ali drugo vedenje vežemo na nek simbolični zid oziroma red, kot nek sveti zakon, ali navado, se ta bisex-mix precej spreminja. Manifestitativno, na ven...sam procent res pravih homoseksualcev pa se ne menja. (Domneva!)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

Tako da....

Argumenti da bodo otroci vzorce rediteljev-staršev prenesli, in se bo s tem ob liberalizaciji zakonika večala homoseksualnost, nimajo prave podlage.

Menjali bi lahko vzorce eksperimentiranja, ali občasnega bisex vedenja (in to se že dogaja v novejši zgodovini v odprtejših družbah) s spreminjanjem simboličnega zidu, njega rušenjem in spreminjanjem navad.

S samo spremembo dejanskih paragrafov in par definicij in zapovedanim izenačenjem, ne glede na kenseyevo stopnjo, pa se vsaj po moje simbolični zid ne ruši nič bolj, ali pa se morda celo manj, kot ob prepovedi liberalizacije, kot se po naravni poti družbe hedonizma, dokler seveda ta ne zaide v nove fašizme. Se reče pred nove res smrtno zapovedane prepovedi. Potem se vedenje pač potuhne in bisex ekperimentiranje precej potone.

No hedonizem in kapitalizem in potrošništvo pa se zdi, da gredo kar precej dobro skupaj. Je pa res, da se nemara da fino zaračunati tudi substitute za sproščeno seksualno vedenje. Droge in pomirjevala niso zastonj8-)

Nihče ne zna preceniti, koliko zapovedane napetosti in predpisane zavore, k produktivnosti pripomorejo, koliko pa škodijo. V grobem lahko samo domnevamo, da za vojne, je kar dobro čimveč zapor in prepovedi, to tudi poživi proizvodnjo tenkiča8-), Višek ljudi se razredči in cikel se lahko zavrti znova.

Upam da ni treba razlagati, da taka miselnost ob sodobnih bioloških, atomskih in drugih ultraučinkovitih orožjih in obenem ponavadi lahko tudi orodjih, sedanjosti, posebej pa še prihodnosti, taka mislenost postaja vedno nevarnejša in vedno bolj odveč!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell
««
80 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Sovražni govor" oziroma cenzura (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27315400 (6223) riba43

Več podobnih tem