» »

napaka na forumu

napaka na forumu

darh ::


Warning: PostgreSQL query failed: ERROR: Cannot insert a duplicate key into unique index iOglediOddelkovID in /stran/www/script/utils/helpforum.php on line 122


?


zgleda da smo pršli do maximalne vrednosti ki jo ma lahko field, a primoz ?



aja pa še to... zgleda da je en velik BUG v skripti, ker se pr 90% novih thredov k jih odprem, spomn tezit da nimam dostopa... grem prvic BACK, kliknem se enkrat submit, spet zatezi da nimam dostopa... grem se enkrat back, pa namest da bi mi form pokazu, tko kt prvic, se tam zatezi da nimam dostopa.. pa smo v pi****

any clues ?




zdej dela normalno ( vsaj prvi problem )
Excuses are useless! Results are priceless!
  • spremenil: darh ()

Primoz ::

uno prvo.. včasih mu rama zmanjka... pa ma transakcije zaočistst, pa pol traja ene 2s (refresh) pa je vse v redu
uno da nimaš dostopa... ko enkrat doda v bazo, pa poskušiš še enkrat dodat, dobiš zaradi anti spam alerta sporočilo, da nimaš dostopa.. (ni bug):D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

darh ::

neee.. sploh ne doda v bazo... ker novga threada ni....

aja.. pa zakaj je pr odgovarjanju ( k vidm tale form pa zadnje poste spodej ) vecji font v odgovorih ??
Excuses are useless! Results are priceless!

Medved ::

ja ja velik je napak, sam o tem se ne sme govort, fantje nočjo priznat, pa napadajo uporabnike, kao mi krivi hehe, čudno čudno:D

Sergio ::

Medved: dej... čepi... na jetra mi že greš...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

HEKO ::

:D

Medvet gre že vsem na ku*ac ..:) Le why? :))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

ChiefThunder ::

zadnje čase cel forum neki zajebava... čis bed.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

OZZY ::

To z medvedom: Mogoče hoče bit ovca in zato teži.
Glede napak. Jest jih dobivam skoz. Zadnje tri tedne je zgleda postalo res problem sodelovat na forumu. Včasih zvečer sploh ne morem prit sploh na slo-tech. Zgleda, da si bo treba omislit nov server in to hitro.
Sergio: Kaj je z unim računom?


Go with the flow.

R0K ::

Ja sergio, kje je un račun ? verjamem da bi se hitro kr precej gnarja nabral.

jeti ::

A bom spet mogu 15 jurjev odrint za dobre namene, a?;)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Medved ::

veste kaj tale slo-tech močno šepa (osebno zadnje čase) in po vaše moraš bit tiho in vas hvalit al kaj, dejte ga no srat, mal se zresnte. Zrihtite stan da bo laufala brezhibno tko k druge na netu pa vam ne bo nihče nč očitu in reku. Pravjo izkaži se z delom ne z govorjenjem in prepovedmi.
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

TESKAn ::

Medved: če boš tako prijazen in kupiš nov server za Slo - tech ( 2x 1 ghz P3, giga RAM - a, pet diskov z 15k RPM pa še skazi kontroler za RAID 5, ...), bodo problemi šli. Veš, denar je tu problem, sej take mašine kar koštajo...in ne pozabi - Slo - tech je neprofiten, kar pomeni, da tisti, ki ga ustvarjajo, ne dobijo od tega NIČ...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Medved ::

sm že na enem drugem forumu dal predlog (glejte post ZAKAJ GROŽNJE), v kratkem je biu predlog tak, da se ustanovijo donatorji, jaz dam takoj 10.000 sit v razvoj slo-techa, toliko o tem. Treba si je pomagat, danes sam ne moreš nič, posebno brez manija, pa brez zamere.:)

simon ::

Ali imate vacuumdb v cron-u? Na koliko casa?

Primoz ::

na 12h
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Se vedno povzroci ta stran (j0p, izklucno ta stran) napako v IE v5.0. In sicer taksno, da se vsi IEji zaprejo. FIX IT!

blue96 ::

ponavadi je tko da vse dela če formatiraš...
pri sošolcu se na slo tech sploh ne da, sploh je treba skoz ves cajt refreshat...

ampak meni dela vse, heheee:D:D
.

Elemen_T ::

Yap...Tudi mene je danes nedelujoči tech tako razkuril da mi je (po dolgem času) spet zletel ekran iz mize.:|

Vuco ::

Elemen_T: zivc ...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490684 (1483) bastadu
»

Slo-Tech, nekam počasen si mi :)

Oddelek: Slo-Tech
462638 (1491) Bakunin
»

A se Slo-Tech prodaja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1077725 (4947) Ziga Dolhar
»

Sms novice (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904892 (4063) rc-car
»

Kwa je s temi zobatimi ovcami

Oddelek: Slo-Tech
471771 (1065) JurijTurnsek

Več podobnih tem