» »

Sms novice

Sms novice

«
1
2

jc ::

Neki sm med prijavo vidu sms-novice od vs.
Kako se to uštima?

Elemen_T ::

Včasih je stvar funkcionirala...
Danes ne več.
Verjetno stroški SMS poštarja >:D

Sergio ::

ja... zal se z nasimi ponudniki mobilnih storitev ne da pogovarjati.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

aaa.....a to bi mogli plačat da bi lahko nam na mobije pošilal sms-e alkaj ??

Sergio ::

ja... itak... k drgac ti spam block uklopijo.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Še ena zadeva, ki bi jo Primož moral popraviti..
Škoda, da ne dela, sicer bi bilo pa kar malo kriza novice spraviti na teh 140 znakov.
metrodusa.blogspot.com

Sodom ::

Napravite wap slo-tech
I am falling fast, I'm right in the final hour
future turns to past, been sent to hell and back

R0K ::

ma to bi blo pa ZLO brezveze......prvo kolko sedanjih uporabnikov dnevno uporablja wap ? pa na wap ne morš spravit slik pa pe zelo malo se da napisat not ker čene se stran predolgo odpira......pa še vedno jih ni dosti ki majo wap mobitel....

.....

Dami ::

Jst pa mislim da bi wap-tech kr dost folka uporabljal. Sms je res brezveze kr je premal placa. Kaj si nekje kjer nimaš dostopa do online mašine in cel tedn (al več) ne morš pogledat novic? Kriza. Jst sn enmu kolegu k je šou polet za 2 tedna na morje vsak dan par smsov poslal (seveda prek neta) da je biu na tekočem. Z wapom bi blo to einfoh. Pa če si sredi predavanj pa ti je dolgcajt pa greš gor in si kej novga prebereš. Probite se kej z operaterji zmenit, kr bi se promet na wapu zlo povečal. Vsaj jst bi ga tud začel uporblat (bi vsaj meu en razlog da nucam nov mobitel).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

rc-car ::

To z wapom bi blo ql.
Sej ni treba, da je vse na wapu, samo recimo novice, mogoce forum in to je vec kot dovolj. Tako, da lahko tudi, ko nisi doma malo pregledujes slo-tech!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

pa vi sploh vete kok bi blo dela s tem ?? ze z to stranjo se mores zelo trudit da je velikoo novic pa da vse dela vredi, kaj šele pol na wap-u.....to bi rabl še minimalno eno s-t ekipo samo za wap page......

Elemen_T ::

V bistvu bi lahko povezal bazi foruma in novic.
Torej, da bi se novice iz internet strani nalagale direkt na wap stran.
Samo vprašanje če je WAP komptabilen z PHP in sql...

Primoz ::

Seveda je...
samo najprej bo search... pa se nekaj drugih stvari iz TODOja. Potem se pa lahko zacnemo menit o wapu. (ideja je izvedljiva vendar zahteva kar nekaj dela).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

Lahko bi pa na sms samo poslal uporabniku recimo samo takrat, ko je vpsiana nova novica , bi uporabnik prejel: Na s-t je bila vpisana nova novica. včasih grem po petkrat na dan gor pa ni nove novice, pol zvečer recimo ko so, pa ne grem gor ker mislim, da ni novih novic več.
:\

fictionel ::

ja... WAP!!!! weee
zele bom now mobitel dobu (t65.. a sm car al sm?)

na wapu bi ble pa novicke, slike (obvezno :D), mogoce forum... tapru bi dal sam novicke, pol bi pa vidl kuko se obnese!

R0K ::

jebidahov predlog je dost kul.......edino zram tega da je bila nova novica napisana bi mogu bit še naslov novice pa mogoče še prvih 50 črk v novici ? ker več pa itaq ne gre na en sms.....

R0K ::

fictionel ne delaj si prehitro ilizuj (pa še tut nekateri drugi) in prvo pomislite kolko bi vas to stalo ? namanj 5x več kot pa da ste prek interneta.....1 min - 12/24 sit WTF ?? sej nism nor...pa forum bi pol itaq obupno počasi delal.....pa še brez slik.....

Klemenn ::

JEBEDIAHOV PREDLOG. kaj se moramo najprej slovnice naučit ne? sam to bi moglo bit. prišla je nova novica na s-t. nč druzga

Primoz ::

10 sit / SMS.
Ce ima kdo veze na Mobitelu, da bi to lahko dobili kako drugace... naj sporoci.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

[SpydeR] ::

Tole z wapom je res ql ideja. Vsekakor bi občasno ob dolgočasnem sedenju v šoli prišle prav wap - tech strani. Mogle bi bit brez slikc, sam novice da bi se use skup čimhitrej odpiralo.

Matek ::

Primož, tule je en wap editor.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

slycer ::

Ko smo že ravno v tej debati imam tudi jaz en predlog: če bomo delal za WAP stran, potem bi bilo cool, če bi bila stran na voljo v AvantGO obliki, da bi jo lahko prebirali tudi uporabniki Palmov.

cahahopie ::

Ma krasno!
Zdaj WAP, potem pa še Slo-Tech radio, ki bi non-stop poročal novice, zanimivi dogodke in kratke nasvete in se živel z reklamami. In tako bi Slo-tech imel tudi zagarentiran dobiček. In kjer je dobiček je večja volja ljudi do dela. Ker bojim se, če bo vseh teh stvari toliko na kupu (dva pejđa.. en wap en na netu, non-stop ažuriranje člankov, novic) lahko ta stran postane pay-site, kot je postala Brittanica. Sprva se živela od reklam na koncu pa so videli da tako ne bo več laufalo... in se je zgodilo kar se je zgodilo. Zato pravim ne rinite v skrajnost. Ne uvajajte WAP-a če bo zato trpela dnevna količina novic in mesečna količina člankov. Sicer pa podpiram uvajanje nove tehnologije! Kar navalite!
Come on! Do something!:D

rc-car ::

Saj za postavitev WAP strani je delo samo, da se strani naredi in to. Potem pa itaq bere iz trenutne baze in ni nobenega dvojnega dela...

Vsekakor bi bil S-T prek wapa super!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Binji ::

Tu je ze bla debata en cajt nazaj pa s(m)o povedli da nima smisla ker bi blo prevc dela za premajhn ucinek. Kdo pa brska po wapu? Morde edn od 100tih.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Klemenn ::

moja ideja je najbolja!!!

rc-car ::

Naredite razpis!
Povejte kako je zgrajena baza za forum in novice, pol naj pa (mi) nadobudni programerji spacamo skupaj wap stran in vi izberete najboljso!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

ja wap stran ej pa res fajn izddelavat.....pa slikce tut.....k je en proggy ki ti kr en jpg (sam lohk sam do določene velikosti) avtomatsko spremni v sliko ki jo podpira WAP (tko je črno bela v pikicah) .......se da lušne stvari nardit ......

rc-car ::

Ja, wap je res hud.
Posebej bi raztural S-T logo na kakem ultra velikem ekrancku najnovejsega prenosnega gizmota :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Klemenn ::

Ja dejmo, si bo fotr kupu nokio 3310 ki ima WAP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

rc-car ::

Heh, jest mam ze eno leto siemens M35, ki ma wap :D
Fotr bo pa kupu Ericssona T65, ki podpira wap 1.2

Primoz: daj, a bi se dalo kaj zmenit glede wapa?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Klemenn ::

Kaj ne more noben prov saj PREPISAT!!!!!!!! IMENA!? Sem Jebediah ne kakršnekoli vaše druge izpeljanke. pardon ja 3330 namerava kupit. ja bi se dalo kej zment?

rc-car ::

Hehe, menim, da je anketa ze v to smer :))
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

ja sam kaže na bolše......."Ah, kje" vodi z več kt 50% ......tko da mislim da s tega nč nebo......

rc-car ::

Jest pa mislim, da bi vseeno blo, ker itaq wap strani nebi bile namenjene, da bi ljudje skoz in non-stop gledali S-T prek wapa, ampak samo takrat, ko nikakor ne morejo do racunalnika - morje, smucanje, sola, faks...
Ker wap nikakor ne more zamenjati www, zato tudi nima takega % obiskanosti. Je pa lep dodatek na strani, ki popestri stran najvecjim navdusencem!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Klemenn ::

GOD make it hapen. o iz te teme je nastala anketa? tale šiš-kebap mi že preseda. kaj sploh pomen

R0K ::

šiš-kebap - to je neka turška hrana mislim da....
...ja pomen pa da nimaš mnejnja o tem ...

Sergio ::

šiš-kebap je turška hrana.

kruh, vmes pa na tanke koščke narezano mešano meso (vse razen svinjine - pač Islam), notri je še ena okusna omaka, začimbe, paradižnik itd...

Sicer se pa vidi, da je prihajalo do težkega kulturnega mešanja. Bosanci imajo namreč hrano "šiš-ćevap", ki je pa skoraj ista - kruh, vmes začimbe, paradižnik, za razliko od mletega mesa pa notri najdete zelo dolg čevapčič.

To nas privede še do ene ugotovitve - čevapčiče so na Balkan prinesli Muslimani. Srbi so jih le vzeli iz kruha, iz besede odstranili "šiš" ter hrani rekli "ćevapi". ste sedaj razsvetljeni?

Drugače pa, ja, šiš-kebap nakazuje nepristranskost ali neželjo sodelovanja v anketi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

jaz mam tut v sredin en doooooooooolllllg čevapčič, sm se mal drugač kliče. sergio kaj si mislu tam prihodnost s-c admina?

Sergio ::

s prihodnostjo s-c admina sem mislil prav to

a) tvoj doooolg čevapčič
b) tvoje nepoznavanje prevoda CD-Tray

in še nekaj cvetk bi se našlo...

sicer pa nič osebnega. samo moje opažanje. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

Sergio, tut ti nisi popoln. Pa še to. Povej kolk 13-letnikov poznaš, ki poznajo kaj je sploh ot CloneCd? je pač narobe če se trudim? kaj čem če ne poznam vsega

R0K ::

OK...jst poznam str sm pa 14-let 8-)

Klemenn ::

Nism reku da izjeme ne obstajajo!!!:D

cahahopie ::

Jaz pa sem 17 pa mislim, da sta navadna otročaja, ki blatita tale forum. (huh... sem mislu, da sem pobegno pred njimi, ko sem odšel s PCG foruma.)...

No... pa prosim ne uberte palestinsko metodo (ali izraelsko..saj je vseeno)...da začnete z revanšizmom, ker..saj gledate TV.:\

R0K ::

cahahopie : misliti pomeni, nič vedeti !

....in prosim ne blati mi pc gamerjevega forum ker se nebi rad spet skom kregal.....

Primoz ::

R0K... pa pojdi na PCG forum. Tukaj daj mir.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

hmm...kdo pa je rekel da se tam sploh kdo krega ?! ponavadi nastanejo izpadi zaradi kakšnih zabitih fanov joker-ja drugače pa teče pogovor isto kt na s-t forum-u.....

Primoz ::

Torej R0K... iz tega foruma ne bo nastal še en PCG al pa Joker forum... prvo opozorilo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Elemen_T ::

Meni ni pa nič jasno :|

Mi lahko en razjasni zakaj se vsi tolk kregate čez r0ka? Sam tolk...ker nisem čist na čistem...

Klemenn ::

We have a match!! Jebediah an ROK versus Primož, the chief, and cahahopie , the black sheep of the family. ;((;((:D:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WAP stran

Oddelek: Slo-Tech
51205 (1076) Matko
»

Slo-tech WAP?

Oddelek: Slo-Tech
372093 (1299) panja003
»

Kako spraviti igro na T310?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211571 (1289) _keks
»

wap.slo-tech.com

Oddelek: Slo-Tech
283014 (2002) darkolord

Več podobnih tem