» »

Kwa je s temi zobatimi ovcami

Kwa je s temi zobatimi ovcami

BigFoot ::

no ok, naslov teme je mal mim, samo zanima me kako to da je kr neki folka (Ljubavnik, kornholio8) kr naenkrat dobilo nazive Zobata Owca?
a ja, če je to tema za v ložo in ne sem se opravičujem
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Loki ::

Tezili so, spammali forum...
Verjetn jih je en zatozil luniju alpa je le-ta uveljavljal svojo (pre)dolgo roko pravice.
I left my wallet in El Segundo

whatson ::

tudi sam lahko prosiš admine, naj ti dodelijo tale bedast naziv...

jaz imam o tem takšno mnjenje: nekaterim pač paše, da zgledajo večji bedaki kot so dejansko...

sicer pa je res, da owca postaja vedno bolj priljubljena... ustvarjen je bil (pričakovan) kontraefekt...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OZZY ::

He he. Je folk na ovce navalu, ker hočjo met zraven eno slikco kot jo majo admini. A je tok lepa?
Go with the flow.

Primoz ::

Zgleda da bo treba sliko zamenjat za kaj manj "cute"...:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

Fajn bi blo, da bi tudi userji imeli na izbiro uporabo slikice, podobno kot na Anandtech-ovem forumu, or something. :)

ChiefThunder ::

une avatarje majo sam admini... pa owce in gnoji :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

R0K ::

avtarji bi ful podalšal loadanje strani

undefined ::

Jah, nekaterim, ki imamo broadband, niti ne. ;)

Binji ::

Se vecim z dial-upom pa je to VELIK problem:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sergio ::

So bile že ideje... Pa bi res (tudi zate, Ice) upočasnilo hitrost, ker bi server moral mlet še en podatek na post več... Torej, ko bo nov server bo stvar vgrajena (in se jo bo dal izklopit, se ve)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

R0K ::

samo upam da bodo resne slikice in ne neke od risank ! tisto zgelada kičasto...

Tr0n ::

Meni lahko prostovoljno date ovco kot sliko, da bo vsaj nekaj. Sem ze nekaj casa nazaj tezil, da bi mi dali Nibblerja (Futurama) pa niste hotli, te pa mi vsaj ovco dajte! :)

Dalmatinc ::

ZO - kako lep naziv..........aj TM

JurijTurnsek ::

ne zamenjat slikce(za owco) rotim vas, ker je tota ful dobra(no ofense)
http://www.slatnaskejta.com

BigFoot ::

hehe, sej gune fotke iz Futurame so prow cool :)
vidim da je Ljubavnik že 'napredoval' v Gnoja, lol :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

JurijTurnsek ::

ma on je kreten(mu nism jst kriv(, jst sm pa samo svoje HTML sposobnosti sprobaval
http://www.slatnaskejta.com

Binji ::

Ma zgleda da bi res mogli slikco zamenat drugace bo folk pizdarije delal, sam da bi bil Zobata Owca.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sergio ::

ma sej... Zobata Owca je slišati prelepo... a čmo dat naziv: "Kompost"? :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

Kaj pa FatasTM?

Artificial Intelligentia

R0K ::

bolše kot owca.
ime je pa bolše "FatAssTM"

tejo ::

Kompost sem nakaj časa uporabljal na mojem forumu, pa sem ugotovil, da je kompost pravzaprav zelo uporabna stvar. Zato ga je na mojem forumu nadomestil PrežvekovalecTM...

JurijTurnsek ::

jst sm delal pizdarije ne zato ker bi htel bit zobata owca ampak kr me je kr tak prijelo...(ne zamenjat slikce!!)
http://www.slatnaskejta.com

Tomi ::

Sliko je terba kar lepo zamenjati, ker sedaj so Owce preveč "cute" in se sploh ne trudite, da bi jih izgubili.
Bo treba Primoza malo dregniti>:D
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

pa tut mal čudno ime ste zbral.gnoj in owca ?? bolje bi bilo drek alpa neki podobnega.

OZZY ::

Luni: Ta slikca fatass prav seka. Mogoče pa bi bilo res bolje zamenjat zobato ovcoz to slikco. Saj je tomi prav povedu , da je preveč privlačna za uporabnike.
Go with the flow.

MadMax ::

Ja, se strinjam, da je FatAss (morda bi ga res tako poimenovali za lazjo predstavo) boljsi od owce.
Zobato owco™ pa bi morda pustili za tiste, ki vedno znova prezvekujejo (podvajajo) aktivne teme...

btw: zanima me mnenje: a je fer, da je nekdo na osnovi enega posta in kupa oglasov (v katerih celo KRICI), upravicen do visanja nazivov?

Medved ::

moje mnenje je da si je zobato ovco izmislila ovca (to je moje svobodno mišljenje) pa brez zamere, ker drugače ne more bit. Kako se že reče:vrana vrani ne izkljuje oči:):)
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

hahaha ::

kwa j dej!debilofilomani na kvadrat.a nima usaka owca zob???a vas na vampe namaham al kako?hahaha.
SADJE CAKA OBIRALCE. PRISTOPI!

ChiefThunder ::

ej lol :D:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Avenger ::

Ma FatAss slikca je preveč kjut. Dejte neki mal bl grdga.. ŠčurekTM na primer, al pa Prašič BradavičarTM:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

R0K ::

ma enkrat sm šu na irc kanal #slo-tech pa je bil topic "uvajamo smetTM" al neki tazga.

a je to res a ste sam tko napisal ?

Tomi ::

Ok, če se vam ( saj meni se tudi ) zdijo slikce prelepe, lahko nekaj slik, ki jih en bi želeli imeti ob nicku ( ala Gnoj ) pošljete sem.
Samo prosim vas, da ne pošiljate večjih kot 20k, pa da so risane. Če bo kaj lepega, bom posredoval Primožu.
metrodusa.blogspot.com

teac ::

Avanger:
PrasecBradavčar™ je......čudno. A ni boljše SvinjaBradavičarka™ ?!

Vuco ::

Uglavnem te nazive ZobateOvce dobijo sam tisti k upajo kj rect, k kle itak vlada ena diktatura ! To pa zato ker 'otroc' vodjo tale forum ! :|

OZZY ::

Beast: Kaka diktatura. Nek red in pravila pa morajo biti. Ne mora vsak počet in govorit kaj bi hotel. Kam pa bi tako prišli?? normalna komunikacija pa tudi mora bit.
Go with the flow.

blue96 ::

nenormalni ljudje se takoj najdejo... sploh ne bi blo treba teh zobatih ovc, mhm, ampak npr. kornholio8 pa skoz tezi...
ja tak je svet. črne ovce na belem svetu...
.

OZZY ::

MULC: Nekako se pa mora vedet kdo dela bolj zgago na forumu. Sej ne rečem da vedno ampak dost, da si je prislužil svoj naziv ovce ali gnoja.
Go with the flow.

Vuco ::

More bit red to normalno, sam tale pravila so naravnost smesna, lohk bi reku da mal prevec stroga, ce enmu recs bik pa ze zobata ovca, ne vem to se mi zdi butast, pa tud te nazivi niso dalec od butastega, ce kdo dela pizdarije naj se mu preprosto ukine acc al pa nja nastimajo da ne bo mogu nastavlat postov, sj je se miljon drugih resitev, tko da ne vem zakaj ste zbral najbol usrane k nc ne pomagajo, nekateri delajo pizdarije sam zato da bi vidl kako zgleda ovca oz gnoj ! Tak nacin obracunavanja z uporabniki je brezvezen in nima ucinka !

Medved ::

kul je ''svinja bradavičarka'' hahahaha
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Medved ::

neki se mi čudn zdi, kadar koli grem na slo-tech (danes ob 6 zutri, učeri ob 1 zvečer itd, sm sprobu različne čase), vedno je preobremenjen a to mora tko bit. a tud zutri ob 6 h je taka gužva na slo-tech??? hmmm;((
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

OZZY ::

Medved: Zdejle mi čisto normalno dela za spremembo. Čudno.
Go with the flow.

Vuco ::

Heh to use u pizdi, zdj za cudo bozje kr nekak zacel delat

rasta ::

Ne vem kva folku nkol ne dela, jest skor zmerej pridem brez problema gor tud po osmih zvečer...:D

blue96 ::

OZZY: se strinjam da se smeti ločijo, mhm, no saj je pametna ideja. ampak to so bolj zajebantje ki v tem uzivajo, to je ta fake.
.

Avenger ::

Kaj pa TheHotdogManTM

Al pa GobcačTM

al pa... ZobatiZekoTM


mogoče PacientTM?


:D:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Vuco ::

Avenger: a vecjih slikc ne mors poiskat ?

JurijTurnsek ::

ja jst bi bil z najšimi bolj zadovoljen
http://www.slatnaskejta.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zvezdice!!

Oddelek: Slo-Tech
261794 (1318) _Mortal_

luni, thomas PLEASE

Oddelek: Loža
151445 (1168) Tomi
»

Prva fronta-> okna XP

Oddelek: Slo-Tech
181098 (858) OZZY
»

Zobata OwcaTM

Oddelek: Novice / Obvestila
311795 (1795) Ravnodusnez

Gnoj ???

Oddelek: Slo-Tech
61036 (898) Tomi

Več podobnih tem