» »

prihaja zima

prihaja zima

rozica ::

no evo... pogledam skozi okno in kaj vidim???? SNEG! dost nizko je padel in bel je še zmeri, kot nazadnje ;)

rozica ::

ups.... se opravičujem_tema je za v ložo, sem malo zašla

Vikking ::

končno, komi čakam na veliko snega da bo bordanja, kepanja......

pingec ::

men pa gre zima na živce ker se morm takrat učit in je tkoj tema jest pa se zlo težko učim ob luči :(
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

MadMax ::

Se že vidim z lopato v roki, pa zastoji na cestah, pa mraz, pa....;(

Ampak je pa ql gledat zasneženo pokrajino skozi okno iz toplega gnezda, če ni treba it ven ;)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

dëych ::

maš kakšne slikce? k bi rad vidu sneg :D :8)

nicjasno ::

Sovrazim zimo.

Moj najljubsi cas je poletje, ko ni tteba kurit, ko se ni treba vsakic ko gres iz hise debelo oblacit, ko mi ni treba kidat dvorisca in plocnika, ko je fajn toplo, si lahko zvecer zunaj, je dolgo svetlo .....

Zaradi mene bi lahko bilo poletje celo leto.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Mr_Globus ::

Poletje je kul ker so bikiniji ribe sonček in morje :D Zima je kul ker je snehec bord in bordarke :D Pomlad in jesen pa škifo ker dežuva ;(

Microsoft ::

Ma zarad mene je lahko +35C ali pa 1m snega. To je vredu vreme.

Samo najbol mi gre pa na zivce dez in veter. Tak dan bi najrajsi prespal.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Lord Sauron ::

s kod pa tej si da mate sneg?Z rogle?

rozica ::

joj, da ne bo pomote... sneg sm vidla-bil je včeri in je še danes zelo nizko... (par 100m višje kjer živim), pa shladilo se je
slikic pa nimam, mogoče takrat ko bo sneg čist dol:)

smilyxx ::

Evoc e koga zanima kako je včerja zgledal Valvazor, ko sta bla ene dva frenda z motorji gor: Klik!
Save water.
drink beer.

Lord Sauron ::

Sam zdej sn pa res radovedn s kod si.......pr nas ni blo videt snega (sicer je megla taka da se nc ne vidi,mrzlo tk da vn ne grem...)....vsaj to povej na kolkih metrih zivis.....mi smo na 600 pa ni nc:'(

°X-bajtek° ::

Jes se vedno prpravim. Nasekam drve (tud kurilno olje če je treba)., ozimnica....
Click...Click...BOOOM!

BigWhale ::

Rozica, a si iz tibeta?! ;)

Hm, ne maram zim... res jih ne maram. Ceprav sem to poletje imel precej hude grlobole, se zdaj ga imam, kot da bi bila najhujsa zima.

Heh..

rozica ::

Lord sauron... na 810 m sem...;)
pa se je že precej otoplilo, sej bo še čas za sneg ane?

Tilen ::

Jes se vedno prpravim. Nasekam drve (tud kurilno olje če je treba)., ozimnica....

Nauci me nasekat kurilno olje >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Lord Sauron ::

:D sej vaju lahka hnam povabim,bomo skup masakirali drve,ce sta ze tk zagnana:D

@rozica aha,sn ze mislu da sam pr nas spet ni nbenga snega tk ko ponavadi:D

CCfly ::

Me že grlo boli. Sovražim mraz.

Tilen ::

Men pa je kul. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Blum ::

enako :))

Tilen ::

Ni bolsega ko pri -5 odpret okne in ... povecat voltazo :) and let the party started ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Opkow ::

Meni so pa vsi letni casi kul. Uzivam v vsakem trenutku, kolikor se le da. V vsakem najdem lepoto in uzitek.
Sam zimo pa res komi cakam. Smuacanje, bordanje,... yesss... :)

Je pa res, da mi je poletje se najbolj d'best. Hlace, majica, neki obujes, pa ze letis vn... Pri hladnejsih dneh je pa cela procedura.

LP.

Tear_DR0P ::

Temperatura preko 28oC mi je mučna. Medtem ko pri -10 prav lepo živim. Hvala kurcu da pride zima. poleg tega moja koža ne more sonca :(
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

freejack ::

Ah, uživam v zimi,. Temperature se spustijo in spet se začne veselje... NAVIJAJMO dokler je še čas.. ko bo spet poletje, bo kriza.. :D

jRk0 ::

zima, sneeeeeeeg :D jee, bordanje, mraz, zabava z avtom ;) rojstni dan, pa samo tako:D (ceprav, no ja, roj. dan je malo pred zimo...)
You fuck up once, you loose two teeth.

Keyser Soze ::

Ja ampak samo če je 1+m snega. Drugače je žalost in plundra.:\

frenk ::

hehe spet bomo navijal>:D

A. Smith ::

Sneg je romantičen, cestne razmere se obvladuje z izkušnjami, kepanje je pa ZAKON.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

ali3n ::

stalni 4wd, reduktor, 100kW, 2200ccm, zimske gume, prižgana kurjava v avtu - komaj čakam sneg!!!! >:D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Phil ::

Hehe v petek sem jaz že delal kepe na Pokljuki 8-). Samo ga je potem v roku parih ur pobralo.
LP

boych ::

Nimam rad zime ker je skoraj sama tema in mraz pa pridem iz službe in nimam kaj počet!
No letos bo malo boljše ker sem bike nabavu pa bom tudi pozimi sekal z njim!

Drgače pa ni ga čez poletje!:))
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

JamesBond ::

Poletje in zima roxx :D
Poletje je itak zakon, pa tudi zima ma svoj čar, ko je tak hitro tema, pa seng pa mraz.
Medtem, ko sta jesen in pomlad taka dolgočasna letna časa. Ne tič ne miš.

Dragi ::

LORDSAUROn, sej to je res zoprno, ko morš drva cepat, pa še posebno, če jih je dosti,predstavljaj si raktorsko prikolico zvrhano drv in potem še eno in še eno, pa ne misli tiste navadne ampak tisto z dodatnimi stranicami.Tak da ni panike, če sta tista dva delavca :D gori tako zagnanal ,lahko prideta oba k men domov cepat (sicer je samo še ena prikolica, drugo je že pospravljeno) pa še kdo zravn:D ,samo ni nobene pavze, celi dan samo cepanje in švicanje.

Samo tako me zanima, malo sem brskal po arhivih slo-techa in sem opazil članek slo-tech kepanje, kaj bo kaj takzga tudi letos, drugo leto, v bližnji prihodnosti?Neki je treba pozim delat a ne?

Lord Sauron ::

:D Pr nas pa ponavad ena taka prkolca,pa ko tisto s fotrom scepima,pride se pa prikolicar,pa prpele kakih 15 kubikov takih fajnih grcavih hrastovih hlodov.......

Dragi ::

juppey, let the party started:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334447 (4062) globoko grlo
»

Sneg in zima 2014/2015

Oddelek: Loža
4811138 (4101) chucki
»

Bodi lepo vreme

Oddelek: Loža
271918 (1384) Daedalus
»

Sneg je, glej zunaj spet sneg je... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
965622 (4291) Ziga Dolhar
»

Zima, zima bela... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514366 (3940) Dr.Miha

Več podobnih tem