» »

Zima, zima bela...

Zima, zima bela...

«
1
2

mmisv ::

Kaj si mislte o zimi 2000/2001? nč snega, temeprature okol 10-20 stopinj, dež, ...

A bomo letos sploh še kej smučal pa bordal pa zmrzval v jutrih ko bo treba v šolo...


Matej

OrlyTM ::

kje si pa ti letos zimo vidu ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Sergio ::

mmisv: ta let bo zima zlo zloooo sredozemska... ne verjamem da bo kej dost snega...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

whatson ::

Mene cisto nic ne moti:)
Vsaj snega mi ni treba odmetavat...
Baje pa, da bo vsako leto hujse...

Tomi ::

Letos tiste prave zime sploh ni.. Če se ne motim, je v Ljubljani snežilo točno dvakrat, v Žalcu pa enkart..
Ampak od danes naprej me to sploh ne moti več.. Ker sem si namreč kupil zimski kolesarski dres in sedaj naj bo kar lepo toplp..8-)
metrodusa.blogspot.com

kuntek ::

Ta zima letos je zakon.
Še zdaj nisem dal gor zimskih gum in jih tudi nebom. Tako sem prišparal 4K SIT (ogromno a ne?).

trillian ::

aaaa...
kako lahko???
jaz imam ze dva meseca halucinacije snega..
potrebujem menjavo letnih casov in vse kar z njimi pride.
tako preprosto potrebujem sneg. pika
in zimo.
in mraz.
in led.
in plundro.
in vse.

in ce tega ne bo..
v bistvu, ce tega ne bo bom pac mogla prezivet..
sicer pa se vedno ostane alaska, ane?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

PaJo ::

Hehe...

Res rave zime sploh ni, joj kak bi bilo vcasih fajn met 1 m snega, samo blem je potle kdo ga bo odmetaval:D

No saj ni vazen sneg, vazno je to da se je podnebje full spremnilo in to ni vredu;(

Jaz upam da bodo nasi vrli znanstveniki pogruntali kaj in da bo opet tako kod je nekdaj bilo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

hatch ::

Sneg niti ni potreben... morajo pa bit temparature okoli -20 nekaj dni. Zato da zuzki pocrkajo in da nam bo poleti lepo.

Topla zima -> polno mrcesa poleti, ki je se bolj nadlezen kot mraz

Matek ::

Pri nas je blo snega do kolen (če si pokleknu;)).

Ne resno to mene tud ful živcira. Še na nekaterih smučuščih ni blo nič snega, al pa ze je zemla kazala. Če bo šlo s podnebjem tako naprej, bomo kmalu bordali samo še v Supreme Snowbording-u.

<:'(:'(
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Elemen_T ::

Sami ste krivi da je en kup nič......kdo pa misliš da je povzročil da ni snega danes in jutri sploh?...we...mother fuckers.
Sicer pa se kaj dosti ne sekiram ke ni snega...saj imam čez "cesto" mokrine.:D

OrlyTM ::

hja .. fantje ... tale zelena zima nima nobene veze z toplo gredo ... to pač tko pride ... boste vidl februarja, bo namedl, da namo mel kam metat :) vsaj tko pravjo stari ldje k jh v križu trga :))) hehe

resno ... pač spet ena zelena zima, bo drugo leto bolje :) je blo že par let nazaj tako, pa je blo vmes dobr, zdej pa spet štala .... drugač pa sneg nujno more bit ... jest hočm bordat :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

mmisv ::

Elemen_T prov maš. To zimo so uničl tisti k zadne cajte tok navijajo svoje procesorje pa s tem segrevajo ozračje. haha
Vsem ki se prtožujejo kok je težko sneg odmetavat: A je res tok težko. jest to z veseljem doma nardim. jest mam za dokidat plac za 4 avte. A mate pr vs doma parkirišče kot pri BTC-ju? :)


Matej

KamikazA ::

Jaz pa ko slišim da je treba sneg odmetat se prvo ustrašim, če je v kantici kej bencna, potem pa obrnem ključ potegnem za zaganjač in brrrruuuuummmmmm...... in snek začne letet na sosedovo dvorišče!!!>:D

Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

Rott-von-weiler ::

meni kr tak paše
:D
snega bo pa še tolko da ga nebomo folgali kdat8-O

Tomi ::

No, ja, sedaj je vsaj malo bolj mrzlo.. Čeprav je tudi čisto kul, če sploh ni snega.. Je pa res, da je lepše, če je belo.. Samo ne na cestah..
metrodusa.blogspot.com

miranpozar ::

Sneg je sranje! Pri nas se ga na zadnje spomnem, ko sem bil še zelo majhen in ga sploh ne pogrešam... problemi na cestah, mraz, kidanje, plundra, ne moreš v kafiću zunaj sedet in ostale pizdarije. Ne, hvala!
Jaz lahko celo leto vozim mountainbike po slovenski Istri... to mi pomeni 100x več kot sneg!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

luni ::

mah jaz tud osebno ne pogresam snega, amak sem pa res nekako zaskrbljen glede tega naravnega ravnotezja... ce je to znamenjen, da se bo vse skup poruslo je sranje :(
Artificial Intelligentia

Sergio ::

luni: ah kje :))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

trillian ::

to je dejansko katastrofa...

ko bi bilo vsaj dovolj mraza, da bi grozljivi stvori, ki mi ze celo zimo preprecujejo, da bi zdravo funcionirala v tem svetu, koncno podlegli podhladitvam...

to, da ni snega, pocasi prebolevam. ceprav je tezko. pogresam kepanje.

ampak, predstavljajte si poletje..

veste koliko nadleznih jako majhnih letecih prikazni nam bo brencalo okoli uses? katastrofa, res katastrofa.



love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

LuiIII ::

Sneg, sneg, pada sneg,...!#@?$! Že spet mokre sanje!
Zastonj skidam 10×10×1m ne-od-drugod napeljanega snega v Ljubljani. Sam da bo sneg. Ja počasi postaja tole že prava agonija. Se vam tudi dogaja, da vam ves čas diši po snegu, da vam pogled in nogo vleče v gojzdarje in v hribe kjer sneg je? Se tolažite z mislijo, da bo februarja snega do ramen? Vam smuči grozijo z ločitvijo in sani s tem, da bodo uprizorile smosežig? Potem ste vljudno vabljeni v ambulantno zdravljenje snežne psihoze v 2. nadstropje poliklinike oddelek E.:D
Ampak novo leto sem imel pa belo. Upam, da je bilo to res. No za sneg je treba pač malo višje. Žal ni prvič.

Lui

gorenc ::

he, he jest ze nekaj let vsak mesec vsaj enkrat vidim in obcutim sneg (hribi), me pa resno skrbi kaj se dogaja z vremenom. Sem bil takoj po novem letu na Kokrskem sedlu in sem dilco (snowboard) s sedla raje kar odnesel v dolino. Na visini 1350m n.v. je bilo ob 8h zjutri natanko +2 st. Celzija!! Kar je za hribe (1.januarja) precej nenormalno. Jest grem raje kar na Aljasko.

Jinxy ::

Jest se strinjam, da tala zelena in (dokaj) topla zima nima veze z efektom tople grede. Še vedno se spomnem zime 86/87, ko sem bil v 2. razredu osnovne sole, pa je v LJ zapadlo 80 cm snega!! Pol ene par naslednjih zim je blo pa totalno ubogih, ena je bla zlo podobna letosnji, samo 1x je zapadlo ene 5 cm snega. Zdele par zim nazaj je blo pa ful snega...tko da tole letos je samo en premor pred nevihto, pazte se naslednjih zim :))

MRB0rYS ::

A je že zima??????????????????????????
b0rys

jeti ::

Sneg pada! Juhuhuuuuuuuu!:))

Se zbudil ob desetih in vidim, da ene snežinke naletavajo, pa tudi belo je po tleh.



Mogoče je imel pa OrlyTM prav, ko je rekel, da nas bo februrarja zamedlo.;)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

mmisv ::

Evo ga!! Sneg pada pa še mraz je prtisnu. Tko je prov. Nej bo zima, če je zima.
Meteorologi so rekl, da bo mogoče konc tedna clo kej snega mogoče.

Rott-von-weiler ::

to ni nic kaj prav spet bo tota zlufarca
pa zmrznjene sipe pa kidat bo treba jaoooo;((

rookie ::

Ajde dosta romantike skidaj gace :)>:D
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Tomi ::

No, ja, če bop snežilo tako, kot sedaj, se nam ni treba bati, da bi nas zamedlo..
No, čeprav vremeneslovci za vikend napovedujejo dosti snega, kar bo pa prav tako kul, ker bo vsaj malo belo..8-O
metrodusa.blogspot.com

LuiIII ::

Sneg pada! Sam še 4 dni naj tako pa bo.

Yohan del Sud ::

Tiho bodi! Jest mam letne gume in molm da bom avto dons v enem kosu domov pripelov!

mmisv ::

Kr nej bo sneg! sej je zima.

No neki že pada z neba. skor cel dan že....


Matej

Tomi ::

Do ponedeljka lahko zaradi mene pade dva metra snega, potem pa nič več, ker grem po dolgem času domov...
Ne, drugače je pa v Ljubljani ful lepo, ker je bela.. Posebej tam na Kongresnem..
metrodusa.blogspot.com

MadMax ::

Yohan, a te je sneg v tem letnem casu res tako presenetil?

Kralj ::

Po meojem je se bols ce ni snega, ga sovrazm...;((

Se najbolj ga sovrazm zjutri, ko grem z busom v solo. Zakaj ne morjo znanstveniki pogruntat eno tako stvar, k bi sneg preusmerla , tko da bi padu sam na travo, na ceste in poti pa ne.:D
Was the last of the G's, kicked the shit to make the white men bleed.

mmisv ::

ja kralj ti si itak posebnež sam men bi pa vseen pasal mal snega tko po cest pa po travi pa po strehah od hiš....

Eh zima pa taka.

matej

LuiIII ::

Kdor nima rad snega je imel nesrečno otroštvo ali pa si je že tretjič na svojemu neskidanemu pločniku zlomil nogo (nazadnje še zapestje - za dobro mero).:)
Ne vem, a vas nikoli ne razganja od romantike, ko hodite po mestu in sneg duši ves hrup okoli vas. Ko se zdi, da ves svet v tišini lebdi, ko čas stoji. Pa škripanje snega pod korakom, ki ostaja zapisan v sneg. Vanj se lahko zazrem in v njem svojo pot uzrem.
Ja huda je brez snega.:D

Lui

LuiIII ::

Kdor nima rad snega je imel nesrečno otroštvo ali pa si je že tretjič na svojemu neskidanemu pločniku zlomil nogo (nazadnje še zapestje - za dobro mero).:)
Ne vem, a vas nikoli ne razganja od romantike, ko hodite po mestu in sneg duši ves hrup okoli vas. Ko se zdi, da ves svet v tišini lebdi, ko čas stoji. Pa škripanje snega pod korakom, ki ostaja zapisan v sneg. Vanj se lahko zazrem in v njem svojo pot uzrem.
Ja huda je brez snega.:D

Lui

LuiIII ::

Kdor nima rad snega je imel nesrečno otroštvo ali pa si je že tretjič na svojemu neskidanemu pločniku zlomil nogo (nazadnje še zapestje - za dobro mero).:)
Ne vem, a vas nikoli ne razganja od romantike, ko hodite po mestu in sneg duši ves hrup okoli vas. Ko se zdi, da ves svet v tišini lebdi, ko čas stoji. Pa škripanje snega pod korakom, ki ostaja zapisan v sneg. Vanj se lahko zazrem in v njem svojo pot uzrem.
Ja huda je brez snega.:D

Lui

LuiIII ::

Kdor nima rad snega je imel nesrečno otroštvo ali pa si je že tretjič na svojemu neskidanemu pločniku zlomil nogo (nazadnje še zapestje - za dobro mero).:)
Ne vem, a vas nikoli ne razganja od romantike, ko hodite po mestu in sneg duši ves hrup okoli vas. Ko se zdi, da ves svet v tišini lebdi, ko čas stoji. Pa škripanje snega pod korakom, ki ostaja zapisan v sneg. Vanj se lahko zazrem in v njem svojo pot uzrem.
Ja huda je brez snega.:D

Lui

jeti ::

A ti jecljaš?vimg src
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

DoBri ::

ma jeti, dej umer se pa...:))) najd si pičko!:))
Več nas je, manj nas ni.

mmisv ::

lui je res prepričan v svoje besede k je tolkrat napisu en in isti post :)

Matej

asteroidk ::

hehe zej prou lepo zapadu sneh kle pr ns na gurenskm ;)) straza zarulala >:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Mate ::

mah ta zima je kr neki. Kdo je ze kdaj vidu v zacetku januarja 20 stopinj, pa folk k u kratkih rokavih ukol hod?!?!

Drgac pa, Sergio, pleska is waiting...

No ja ce en bo jutr kej snega zapadl k je napovedan 5-10cm

Samo pomoje ne bo nix

LuiIII ::

N..n...n..e , jaz s...s...spl...l..oh ne jeclam. Imel sem pac ene probleme s postanjem. Mi je javilo, da se moram pac se enkrat prijavit. Se zgodi.:)

Lui

mmisv ::

Ja meteorologi so napovedal jutr 5-10 cm snega ampak ga bo itak u ponedelk pobral k bo spet okol 5 stopinj čez dan tko da je at zima letos čist u ku***. Upamo da bo drug let bolš
>:D

Matej

Sergio ::

mate: sneg BO... you bet your pleska on it :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

LPP ::

Dobre tri mesece po zadnjem postu je v deželi že pomlad, o snegu ne duha ne sluha, če pa pogledamo na severozhod naše deželice, pa je Kanin 6 metrov pod snegom, Kredarica pa 7... Zdajle med "počitnicami" lahko vse zamujeno smučanje not prnesete. Mrbit bo sicer mal gneče, pa na brezna pazite, če ste na Kaninu!
Ljubljanski potniški promet

R0K ::

jz sm ze vso smucarsko upremo spakiru pa ji vrgu v omaro:D
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapadel je prvi sneg... (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67334437 (4052) globoko grlo
»

Sneg in zima 2014/2015

Oddelek: Loža
4811132 (4095) chucki
»

Vreme

Oddelek: Loža
261342 (967) Dami
»

Sneg je, glej zunaj spet sneg je... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
965616 (4285) Ziga Dolhar

Več podobnih tem