» »

Prosnja - studij nujno pomoc

Prosnja - studij nujno pomoc

mahi ::

lep pozdrav

prosil bi vas, ampak res prav lepo, ce mi lahko kdo ki je imel ze probleme z vpisom v 3. letnik FRI VSŠ (manjkal en izpit) poslje ali pa vsaj predlaga kakšno prošnjo!

prosim prosim, jutri imam zadnji rok, pa danes sem zvedu da nisem Cja naredu :(

kaj naj naredim? prosim se enkrat za kako prosnjo

urkoman ::

Ej vsako leto se pravila mickeno spremenijo, tako da ne vem kako je letos? Meni se tako dobra prosnja in zdravstveni razlogi nikol niso pomagal na FRIju. So pa vedno spustil pogoje, tako da ti je lahko ostal eden izpit, ki ne sme bit "Diskretne strukture".
Velik srece

Urko
Urko Žurko

mahi ::

mah letos je tku kot lani se mi zdi - en velik shit! ne spustijo pogojev niti za malo.
Ampak useeno bi rad poslal posnjo, ce se bodo mogoce vseeno odlocili za spust kriterija.

prosim, posljite mi kake konkretne prosnje.

email: mahi82 at gmail.com

SasoS ::

Prošjo? Si tok len da se ti ne da niti do faksa stopit in pobrat obrazec? Še manj...ne da se ti niti it do uradne strani in tam pobrat obrazec že dol? Zdaj samo še pričakuješ da se zmislimo utemeljitev zakaj se nisi nič učil. jao...

mahi ::

pa dobro no ... kaj sem te prosu da mi ti tezis tukaj, al da mi kdo pomaga?

mahi ::

jao jao. no jaz nisem niti vedu da treba to delat po tem obrazcu. pred leti tega ni bilo.
se mi zdi da je brez veze da sploh oddajam prosnjo (vsi pravjo da moras met res res res tehtne razloge da te sprejmejo). ker z nabijanjem nekih trditev v prosnji pomoje ne bom dalec prsu.

kako pa je s tem ce oni spustijo kriterije za vpis v 3. letnik? ... a v tem primeru mi ni potrebno oddati prosnje, al kako je s tem?
a mislite da je kaj sans da spustijo kriterij na 1 neopravljen izpit iz 1. letnika?
pa ne, ne manjkajo mi DS :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1921489917 (3659) MIHAc27
»

Ponavljanje letnika na fakulteti

Oddelek: Šola
409854 (6356) A110
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256501 (5999) AmaranthK
»

FE Prestop iz UNI na VSŠ

Oddelek: Šola
325711 (4794) stalker
»

Vračilo štipendije državi oz. kako se izognit?

Oddelek: Šola
3320347 (18010) Firebat

Več podobnih tem