» »

Win XP slo language pack

Win XP slo language pack

cryptozaver ::

Dovolite mi eno banalno vprasanje. Nekomu postavljam en PC z XP ji. Meni je sicer bolje da so kar angleski, zato sedaj ne vem natancno kako upgradati XPang sp1 v XPslo sp2.

Na MS strani sem nasel 'WindowsXP-KB841625-x86MUI-SLV.exe' filetek. Zahteva najprej sp2. Curent OS je kot sem ze povedal XP ANG sp1, seveda LICENCEN!

Ce prav stekam je torej treba najprej nalozit sp2 ter na to se: WindowsXP-KB841625-x86MUI-SLV.exe

Drzi?

(Iskalnik zal ne dela)

cryptozaver ::

Pa vendar ocitno ni tako banalno...

Malner ::

Sej si si že sam odgovoru.

cryptozaver ::

Ja pa ne gre. Izpise napako. Zahteva xpsp2pro, jest mam pa xpsp2home.

cryptozaver ::

Tule sem nasel Windows XP Language Interface Pack.

Pogresam le Slovenscino. Mora bit se nekaj druzga.

Zgodovina sprememb…

SasoS ::

SLO Language pack pride zraven XPjev na posebnem cedeju (ok 110MB). Ponavadi dobiš zraven če kupiš XPje v sloveniji. Ali je posebej v prodaji, ali dobiš zastonj na Microsoftu, boš pa moral poklicat in vprašat. I'm sure da ko jim poveš svojo serijsko ti bodo z veseljem pomagali :D

Hux ::

Jaz ti sendam SLO language pack ce mi porocas rezultat po instalaciji in nisi lih na 56k modmeu:D.

Sam se sicer nisem probal in bom komaj nasledni teden in bi vendarle rad vedo ce prime na SP2 predno izvedem in ugotovim da ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

pivmik ::

Jaz sem izvedel SLO language pack na SP2 frišno inštaliranih in je delalo brez problemov.
Le par oken pač ni poslovenjenih.
LP, Gregor GRE^

Hux ::

Ce reces okenca mislis vazna okenca al kaki brezvezen help info, firewall in te fore ko so nove?

Meni se slovenski winsi zdijo brezveze. Sem ze popusto pa Slo Office nabavo prej sem mel angleskega zaj se pa ce slo winse. Ohja :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

SasoS ::

Security center vse to je poslovenjeno. Jaz nisem opazil nobenih angleških okenc...mogoče je kje kak help ostal angleški...

pivmik ::

Jaz sem uporabil starejši Slovenian Language Pack (ki je bil za SP1)
LP, Gregor GRE^

SasoS ::

Ja, jaz tud, saj nimam drugega.

Hux ::

Pa res. Zaj ko sem tik pred formatom sem tudi sam sprobal pa res se prevede vse razen Start knofa :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista Home Premium Language pack

Oddelek: Pomoč in nasveti
1211722 (7089) Ermin
»

Slovenski patch na wxp pro sp2, pa ni vse slovensko!

Oddelek: Operacijski sistemi
121668 (1355) Tear_DR0P
»

Language pack za XP

Oddelek: Programska oprema
2513916 (12859) SaXsIm
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352195 (1657) poweroff
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538415 (7060) Han

Več podobnih tem