» »

Language pack za XP

Language pack za XP

JustoJr ::

Kje bi dobil slovenski language pack za katerekoli XPje?
Rabim za kolega! Baje je free, če ni tudi kupim. NUJNO!


HVALA!

V-i-p ::

Seveda je zastonj. Kar pozanimaj se na MS Slovenija, kjer si original xpje kupil, ti bodo z veseljem dali slovenščino.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

guru ::

Za xp home edition, ni slovenskega language packa, za professional verzijo pa je.

Language pack pa pod nobenim pogojem ni zastonj.. Tak pac je...

LittleDevil ::

JustoJr glej pod ZS.

LP

servo ::

Tudi za XP Home edition obstaja slo-pack (mislim da ene 2 meseca...)

ToniT ::

@Servo: ne obstaja SLO pack za win XP home, ampak obstajajo SLO winXP home (kar je velika razlika).

Han ::

ToniT: si se prepričal na lastne oči, da je temu res tako? 8-)

servo ::

:P sem prepričan da ni prepričan :D

krneki ::

Kakor je rekel ToniT...WinXP Home Edition ne podpira MUI.

Han ::

Hmm, še eden, ki govori na pamet... :\

krneki ::

servo ::

No potem pa mi razložite kako sem lahko danes cel dan nameščal XP Home + SLO language packe?!? - kljub temu kar piše MS



(saj če ker ne verjame mu lahko napopam slike CDjev WIN XP HOME +SLO LANGUAGE PACK za HOME)


;)

krneki ::

Verjetno si dajal gor LIP.

Han ::

Očitno si še sam M$ ni na jasnem, kaj je LIP in kaj MUI. Spodaj je del teksta iz RELNOTES.TXT, ki se nahaja na Slovenian Language Interface Pack plošči za Windows XP Professional...

Welcome to the release notes for the Microsoft Slovenian Interface Pack For Windows XP Professional.
This document provides late-breaking or other information that supplements the Windows XP documentation.
There are two release note files on the LIP compact disc:


krneki: če smo že tako zelo natančni - ToniT ni omenjal MUI, temveč samo "SLO pack". :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

krneki ::

Saj če smo natančni "SLO pack" sploh ne obstaja. Je samo SLO MUI ali SLO LIP.

Ponavadi ima MUI pokrit večji procent prevedenega kot LIP in še pri MUI ima lahko vsak uporabnik svoj jezik, pri LIP imajo pa vsi tistega, ki je nastavljen. To sta ti dve poglavitni razliki.

Mercier ::

Han
Očitno si še sam M$ ni na jasnem, kaj je LIP in kaj MUI.
Slovenski ni čisto pravi MUI.

Han ::

Mimogrede, je v Windows XP Home + SLO LIP tudi prisoten tale hrošč v Outlooku Express?

Gost ::

Microsoft že nekaj mesecev obljublja, da bodo mui packi (karkoli že so) (med drugim tudi slovenščina) navoljo za downloadat na mikromehki.kom, sicer to so rekli decembra, da bo navoljo do konca leta 2003, ampak vseeno se lahko zgodi.

krneki ::

Nekaj verzij LIP je že na voljo, samo še ni slovenščine. Samo za moje pojme ni to to, že sama primerjava paketov po velikosti pove dosti (bolj kot nič je pa že, če res nujno rabiš). LIP je okoli 5MB, Slovenski MUI pa 100MB.

tec ::

A mi lahko en da link do slo mui-ja. Na microsoftu ga nikjer ne najdem.
100x hvala

rkob ::

hmmm zakaj pa niso slo xp kaj n rentabilno ker jaz mam celo doma ME slo :D

.......seveda ne morem bit ponosen:(

Gost ::

A mi lahko en da link do slo mui-ja. Na microsoftu ga nikjer ne najdem.


To pa zato, ker ga ne moreš downloadat, ga je treba kupiti.

dexterboy ::

HOJ!
Moja izkušnja od dveh mesecev nazaj; u službi sem "zgubu" (kasneje sem ga našel:D ) originalni SLO dodatek za XP PRO edition. Sem po morju živciranja klicu na MS Slovenija, kjer mi je prijazna gospodična odvrnila tole; moraš se obrniti na prodajalca, kjer si kupil originalen - licenčni sistem in se z njim zmeniti. Ako ga pa prodajalec nima, pa se obrneš z kodo (ki jasno ne sme biti ilegalna >:D ) na MS slovenija in ti potem to oni prodajo. Prodajo? Da, prodajo, in to za veselih 5 tisočakov :( Toliko pač oni to računajo, he he.
Drugače pa so mi razložili, kako je z slo dadatki za XPje. Na voljo kot brezplačen dodatek jih ni, kupec se mora ŽE OB NAKUPU odločiti, ali bo šofiral slovenske ali angleške XPje, ne glede na to, ali so Home ali Pro edition. Ne moreš, recimo, kupoti XP PRO edition in zraven dobiti CD za slovenski vmesnik. Ne, dobiš slovenske XP-je in to je to.
Jeap, me love malimehki very much:P :D ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Gost ::

Večina interneta je angleškega, večina filmov je v angleškem jeziku,... skratka angleščina je svetovni jezik, tako da tistih nekaj angleških izrazov Programs, My Computer, Control Panel,... ne bi smelo ravno delati težav pri delu. Jaz osebno imam celo raje angleške xp-je od slovenskih.

hruske ::

Ni ga jezika čez slovenščino! :)

SaXsIm ::

kaj pa glede windows 2000 professional? a je možno na kakršenkoli način windowse posloveniti? Če pa že to ne, kaj pa slovenska tipokovnica? kaj moram namestiti?
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ie 7 v slovenščini?

Oddelek: Programska oprema
82428 (2103) nonenone
»

Xp slovenski vmesnik

Oddelek: Operacijski sistemi
352198 (1660) poweroff
»

Windows XP, preklop med jeziki v menijih in oknih?

Oddelek: Operacijski sistemi
273538 (3103) ChraseR
»

MUI language pack English download kje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
65217 (5127) McHusch
»

problem z: XP slovenian LP

Oddelek: Operacijski sistemi
92355 (2210) krneki

Več podobnih tem