» »

LINK - kabelska TV

LINK - kabelska TV

||_^_|| ::

A je gdo na linku?
od tiste nevihte s točo zadnjič velik programov fali! (MTW, discovery, national geographic, viva 1, viva 2, ....)
A gdo ve kej več o temu?

Tolip ::

Meni vse dela, najboljš bo da jih kar pokličeš, samo menda jih boli kurac če komu kaj ne dela. Mogoče boš pa ti imel več sreče pa bojo TV bolj resno vzeli kot internet.
Forum so pa tudi ukinl, se že pozna da ima telesmeh prste vmes;(

Yurko ::

Jest sem na Linku tko s TV kot slab teden tudi ponosni lastnik kabelskega priključka.
In kaj naj povem po 5 dneh interetne pipe do doma? Majka, ni kej. Niti enkrat se veza še ni sesulla, prenosi so vseskozi 44-45 KB/s, kar je cca 356kbit.

Kar se mene tiče, gle Linku samo hvala.

Pa LP, Yurko

gorenc ::

haha, eni veliki bedaki so ker so ukinili forum, 3x sem jih prijazno povprasal kaj je s forumom (po majlu) in nisem dobil odgovora. Skratka na majle uporabnikov s tezavami ne odgovarjajo! Nekoc sem jih nekaj spraseval in taisti majl poslal 3x ko tretjic nisem dobil odgovora sem jim poslal majl v katerem jim jebem m**** isto sporocilo sem poslal na forum. Bil sem benan in se opraviciti se jim bi moral. KRETENI BLESAVI, da ne govorim kako igram ultimo online, ko mi tezko prisluzen lik crkne v gozdu, ko sem naenkrat disconnectan in s tem izgubim vso dragoceno opremo, denar,... in to tudi po 5-7x na noc! KRETENI NESPOSOBNI! CE JE KDO NESPOSOBEN JE LINK S TELEKURCEM NA CELU!

LuiIII ::

Hja jaz sem tud na LINK-u. TV + kabelski. Kaj naj rečem. Včasih mal meče ven. Sem pa z internetom zelo zadovoljen in se pridružujem Yurkotu. Se pa mal bojim, da bo tale Tele**** znal kaj pokvariti. Ok to, da so pa ukinil forum res ni dobro. Sicer pa je support s forumom ali pa brez bolj švoh.

ABX ::

Zadovolni so uni ki internet uporabljajo za srfanje in niti ne opazijo kdaj povezava crkne.

Na maile pa je itak znano da ne odgovarja nobeden, zelo možno da jih imajo samo za sprejemat viruse.

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov vrhunec digitalne transformacije v slovenskem zdravstvu: do podatkov zdravstveneg (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
18344555 (30912) SeMiNeSanja

Mindfactory problem

Oddelek: Kaj kupiti
103681 (2789) bluefish
»

Vaš seks na spletu...

Oddelek: Problemi človeštva
314779 (3735) DimmniBurek
»

VSI UPORABNIKI TELE-TVJA POZOR!!!!!!!! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
35719646 (13011) MEDENA
»

Forum na Linku namenoma izklopljen?

Oddelek: Omrežja in internet
191152 (888) PaJo

Več podobnih tem