» »

Forum na Linku namenoma izklopljen?

Forum na Linku namenoma izklopljen?

Jozepower ::

Vprašanje za tiste ki imate kabelski net pri LINKU!



Ali se tudi vam zdi, da je forum na Linku (kabeljski internet) namenoma izklopljen zaradi preveč slabih novic ???.



V zadnjih dneh je zgleda administrator po velikem in sprotnem brisanju treadov ugotovil, da bo bolje, da se zadeva izklopi...



PS1: kaj predlagate na selitev na neodvisni forum izven dosega Linka?

PS2: ali obstaja kakšen drug forum v SLO, kjer se zbirajo kablaši?



Tolip ::

Verjetno je bil res izklopljen zaradi slabih novic, saj so se ljudje zadnji teden samo še pritoževali. Najprej so izbrisali nekaj kritičnih tem, nato pa so verjetno obupali in ukinili cel forum. Piše sicer,da strežnik ne deluje zaradi prenove, samo vse ostalo na njihovi strani dela, zato mora tudi strežnik.
Lahko pa o LINKu debatiramo kar v tvoji temi, sedaj ko nimamo kje drugje.

||_^_|| ::

men gre najbl na k**** ker nobena žvau na linku ne odgovarja na mejle!!

AndrejX ::

Ja, proti tem nedemokratičnim prijemom bo treba nekaj ukreniti. Forum bo, vprašanje je le, kje.

||_^_|| ::

zakaj pa ne bi biu tuki na slo-techu??

mmisv ::

sej loh en nardi eno stran k bo sam forum gor pa jo postav nekam na en zastojn server. pol linke nardi do ke od slowwweniae, matkurje, itd...
sam predlagam

matej

PaJo ::

Zaradi nas lahko debate tudi tu tecejo, bo vsaj zanimivo gledat:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luni ::

Ja, zarad nas lahko mate komot tu svoj koticek pod ISPji samo vprasanje je kako boste tu privabili odgovorneod Linka. Ker tam so vseeno vsaj malo morali odgovarjat glede na to, da je bil njihov Forum, to pa je popolnoma odprt Forum in imajo nobene obveznosti...
Artificial Intelligentia

Jozepower ::

Glede Linkovih adminov samo to: dokler so bili moderatorji je zadeva zelo dobr špilala, sedaj pa na Linku ni več noben moderator, ampak je na žalost postal samo še "cenzurator". Tudi pri postih, kateri pod razno niso bili osebni, ampak je splošni.

Glede odgovornih na Linku pa lahko na žalost povem samo to, da jih tudi na forumu na Linku ni videt, vsaj ne glede konkretnih vprašanj. Sicer pa neposredno ne vem kdo je pod psevdonimi Krome, Osjan in TechLink in to tudi ni pomembno.

Glede na stanje ki je v omrežju menim, da bi moral nekdo od gornjih v forum na linku postat obvestilo vodstva Linka o stanju in predvidenem izboljšanju zanesljivosti.





Žalostno.



Fantje, mogoče bi blo res boljše delat nekje drugje, recimo tukaj.



1.) A ste za predlog tukajšnjemu adminu, da se odpre forum kabelski internet?



2.) In, a boste potem folku ki ga poznate pomailal, da je sedaj tukaj forum, saj zadeva drugače ostane v osami.



LP

twosocks ::

Ja jest sem za. Samo kako bo pa to urejeno? Recimo problemi, izpadi, ...organizirano, al kamer pade pade?



Še eno vprašanje...me zanima vaše mnenje...ali je možno, da človeka zarad udejstvovanja na takem forumu pol zafrkavajo/odklopjo s kabla? A lohk čekirajo, kdo je kam prkloplen? Recimo na slo-tech? Skratak: Ali imajo nadzor nad glavnimi informacijami in te na podlagi tega zezajo?



thanx pa lp
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

PaJo ::

Ja saj pravim zradi nas pac maste pod tem forumom poste, posebnega predela nebomo odpirai, pac lahko sem pisete svoje bleme in odgovore:D
Drugace pa da bi kdo ugotovil kdo je kaksen post poslav nemrejo, ker takrat bi morali met dostop do nasih logov na serverju, cesar pa mi zagotovo nebomo dovolili:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Igor ::

hmm
samo nekej se ..
kukr sm jest bral forum na linku (sam nimam neta prek linka zato bo boli za to) so ble stvari take
a.) ob xyz je padla povezava za xyz
b.) sem iz xxy ali lahko dobim dostop prek vas
c:) zakaj mam slab prenos ul dl .. ping ..
to je blo 95 posto vprasanj tam
zdej da se ta vprasanja pojavljajo tukaj nima smisla ker
a.) nas ki nismo na linku nas to boli ..
b.) beri pod a ter poklici na link in prasej
c.) beri pod a in b

...

twosocks ::

Igor, res je nisi na Link-u, in če te ne zanima Ne beri...je pa velik ljudi, k se nimajo kam prtožt, pa k nimajo nikamer vprašat. Sem klical glih v petek na link. 4X sem moral klicat ker je bil njihov celoten internet oddelek na macli, na terenu, vsi to telefoniral...pa 5 x me je vprašala, zakaj kličem, ker se je nabrž bala, da bom kej zafrkaval. Pač mlajši glas...

Tko da na mejle Ne odgovarjajo, po telefonu jih težko dobiš...pol se pa znajd.

hvala
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Sergio ::

jah link zadne cajte pestijo problemi... in ce se soocijo z njimi tako da zaprejo forum je to - zalostno.

odprite thread v ISP, oz ga bom kar jaz... pa se razgovorite, povejte cimvec linkovcem URL pa se razpiste... POVEJTE SVOJE MNENJE :)

pol pa piste mail vsem linkovcem z linkom do novonastalega URLja :)
:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

Evo thread je odprt na tem naslovu.

Ce se boste zelo razpisali in ce bo zelja, bo tudi kaksna novica na to temo... Ampak ne me drzat za jezik.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

krneki ::

LINK forum spet dela! Tako da se lah spet razpišete ;)

twosocks ::

Na kok časa pa bo reset? Dokler ne bo cel kup postov, v katerihse bomo prtoževal?

:)
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

KamikazA ::

Ena neumesna a ma telmach dostop do podatkov pod katerimi sem prijavljen. Predvidevam da lahko pogledajo če hočejo.
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

krneki ::

Če boš govoril kej čez njih te bodo kastriral >:D

PaJo ::

Ne Telemac nemre videt ce si ti kaj bluzo proti njim, pa niti nevem zakaj bi saj v bistvu gre za njihovo dobro da zvedo kaj je narobe pri njivi ponudbi:D
Drugace pa ne se bat, nikomur nebomo djali logov, ce bo kdo kako firmo zasinfal, pac tudi to mora bit inmoraj firme bit pripravljene tudi kako kritiko prevzet na svoje rame:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaprli Sloreactor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11318092 (4642) opeter
»

Usmernik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
353833 (3403) 16F84
»

LINK - kabelska TV

Oddelek: Loža
5933 (813) ABX
»

Link - Pohvale in pritozbe

Oddelek: Omrežja in internet
152209 (1810) calidus
»

kablski modem

Oddelek: Omrežja in internet
291599 (1122) Laplace

Več podobnih tem