» »

Gichi, gichi, yaya, tata...

Gichi, gichi, yaya, tata...

_fim_ ::

Mislm da je že vsak slišau komad k pojejo Christina, Mya , Lil'kim in Pink. Mal me zanima kaki so vaši komentarji glede skladbe kot pa tudi videospota.

Morpheus ::

Mislm ej... Pesem je ql, ampak spot... Spot pa rula!!! Mislm en najbosih spotov ike ever! Sam Cristinane zna hodt v petkah...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

_fim_ ::

EJ kera je tista k čist na začetki pesmi poje ( ma ful dobr glas)?

V videospoti kako čupo ma christina...buh pomagj....me zanima kak so ji jo naredl...

JurijTurnsek ::

tisto je Mya ... sm ti že reko
http://www.slatnaskejta.com

_fim_ ::

sori... sm pozabo

ahac ::

;) Tale smajli je še najbolj pink. :D

Loki ::

Slisal sem ze, ampak ne vem, kdo poje in naslov pesmi.
A ker tuki ve???
I left my wallet in El Segundo

ahac ::

Kdo poje itak gor piše.
Nalov je Lady Marmelade, je pa iz Moulin Rouge soundtracka. Verjetn naslov filma nism prav napisu.;)

abcde7 ::

ma men grejo tele cristine , britney...na k***!

_fim_ ::

Ej....
pr njih ne smeš poslušat....
morš gledat !!!!!!!!!!

BC3 ::

sj une tri so še kul pol pa kristino vidš pa se ustrašš k jo je sama kost :(

ahac ::

Jebeš Kristino :D8-), Pink je 100x boljša.

BC3 ::

ne jebeš kristino k jo lahk zlomš>:D:D

MATiCEK ::

Ko bo kdo mel tako pi**o, ko je Christina A. !!! Pol se lahko menite, da ni ok !! heh :P:P:P

burekar ::

Christina je zlo dobra, sam... To kar je na MTV-ju zadnjih par let, 95% od te muske že ni več podobn muski. Kaj je fora tega, da okol skačejo pač ene pičke, ki jih lahk tak al tak vidmo, če ne na TV-ju pa v Playboyu al pa kje drugje, ki ne znajo niti približn pet. A bi Britney Spears uspela, če bi bila oblečena v svojih video spotih? Mislim da je to zastrupljanje s slabo musko, ki bo sam v škodo tem ki to gledajo.
Kupte si Playboya al pa pejte na net, če hočte gledat dobre ženske. Nekatere punce, ki jih poznam so že ljubosumne na te lutke na MTV-ju. Torej- ne gledat teh na MTV-ju, pejte raj tiste v vaši bližini pecat.

BC3 ::

neb hotu met take "pičke" k je kristina če mi plačaš

Morpheus ::

Sam tko ne, v spotu sploh ni najbolsa Cristina... Ampak je Missy Elliot! Hehe, kao... Najbolš oblečena je pa men Pink, se pravi ima najmn oblečen.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

modelizer ::

lepe bejbe:D, sam mi gre pa na *ura*, da delajo priredba takih komadov in pol kr neki>:D>:D>:D;((;(:\
...........fly, robin fly........up, up to the sky

LojzePek ::

Cristina je v tem spotu prava reklama za zelo shujsano carovnico. MIslim nikakava!!! Po moje spota sploh ni vidla, ker če bi ga...

Fella ::

Klasična kapitalistična finta:
Kup pomankljivo oblečenih bab + najbolj gledan program + priredba klasike = DENAR

Ko sem videl Kristino v tem spotu sem mislil, da si bo polomla noge, kako hodi. Glas pa ima legendaren. Riti pa sploh nima.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca (strani: 1 2 3 4114 115 116 117 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5846988836 (923) sbawe64
»

TOP 100 najslabših pesmi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6317636 (9557) Nikec3

Bepop na mtv

Oddelek: Loža
452252 (1145) Pyr0Beast
»

Mobitel in Siddharta na MTV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575414 (4016) atubbuta
»

Siddharta

Oddelek: Sedem umetnosti
262150 (1649) Lucifix

Več podobnih tem