» »

Homo(seksualnost)

Homo(seksualnost)

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

Elemen_T ::

Sprejemljivo/Nesprejemljivo?

Po mojem mnenju povsem sprejemljivo. Zadnje čase sem namreč veliko razmišljal o tem kakšna je družba do gejev ... mislim kriza...saj začetno spoznanje je res malo šokantno (imam prijatelja za katerega dolgo nisem vedel da je gej) ampak nesplošno pa je to popolnoma "normalen" in cool človek, v pravem pomenu besede - tak kot vsi drugi, z eno razliko - privlačijo ga drugi........ so?



Mislim da ti je usoda, že vnaprej določena in nanjo ne moreš vplivati, tisti ki so geji, ne morejo nič, za to, da nebi bili. Mogoče je stvar zapisana celo v genih, who knows.

Skratka, ževcira me, da ima družba dobesedno katastrofalen in nečloveški odnos do gejev. Slednji imajo življenje potem hudo oteženo...Je pa sicer tudi res, da svet poln gajev nebi bil rodoviten - ampak svet poln gajev je itak samo imaginaren in kratkoročno nemogoč...
Vaša mnenja?

jeb ::

ze to, da se sploh kdo sprasuje, ce je to sprejemljivo ali nesprejemljivo, je pravzaprav zalostno.
Tu ne bi smelo bit debate.

Aggressor ::

Nekaj takega, da...

Je pa zanimivo, da prihajajo znanstveniki do ugotovitev, da se veliko ljudi, ne glede na fizični spol, rodi biseksualcev, nakar je od socializacije odvisno, kako in kaj.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Daedalus ::

Moje skromno mnenje je, da je spolna usmeritev določena bolj genetsko kot pa s socializacijo določenega osebka. Sicer pa proti geyem nimam nič, čeprav so me tud že pecali in povem vam da je bila to prav zanimiva izkušnja:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

malinavc ::

vse fegete pobit :D:D

...ma nej žvijo...hehe
...odvisno s katere perspektive gledamo...

SkIDiver ::

Moje mnenje je da more vsak žvet. Mene osebno nč ne motjo.

Freak ::

Naj živijo sam da ne bo gdo mene nadlegval!

freejack ::

Hmm,..čeprav,.. se niti ne bi rad al pa hotel karkol ,..hmm,..predstavljat ,. kako in kaj :)) ,..mah, zakaj pa jih ne bi sprejemali,.. pa se so čist,. ja,.. normalni.. recimo..

Witboy ::

Heh... Ves kako. Glede evolucije in celotnega Darvinizma in s tem boj za prezivetje, tile ludje po sami definiciji niso za v samo druzbo zivih osebkov cloveske vrste. Saj kot je samo biolosko dejstvo in pravilo, ki ga je zadala mati narava so tile ljudje tako rekoc "mrtva veriga" v samem ekosistemu. Tako, da kako bi rekel... 8-)
Aja, se to... Pol se pa spomnejo, da bi se se porocal! Pa to se ni najhuje,... Najhuje je to, da oni hocejo potem vzgajat otroke. In kot sami veste, da vzgoja samega otroka v takih zivljenskih okoliscinah niti slucajno ni v redu. Sploh ko otrok pridr v puberteto pol mu pa spolh ni jasn kaj je prov in kaj ne... :O
Tako... to je moje mnenje. Ce se kdo ne strinja z mano je njegov problem. 8-)

JurijTurnsek ::

it's okej to be gej as long you don't mess with me!:D
http://www.slatnaskejta.com

abcde7 ::

jest tud tko pravm kornholio8, čeprov men se zdi da majo nekj u glav zmešan, pa brez zamere!

||_^_|| ::

čeprou ne poznam nobenga, ampak men so geji pa lezbike čist ql. Pač takšni so, radi se majo (al pa saj misljo da se majo:) in lepo živijo. Še lepš bi pa živel če se jim nebi blo treba skrivat. Mislm da bo enkt naša družba sprejela to. Ker kokr vidm nas je čezdalje več takšnih ki nas drugačni ne motjo.

Tomi ::

Sicer je bila že enkrat tema o tem, ampak pred dolgo časa.
Mene prav nič ne motijo, dokler se obnašajo normalno ( seveda do mene ). Če so pač drugačni, jih moramo takšne sprejeti, saj bo še vedno ljudje ( Hitler tega očitno ni mislil ).
Sicer pa, če so gayi, pustijo več prostih punc za ostale:D
metrodusa.blogspot.com

Binji ::

Nej bojo ce ze cejo bit sam jst o tem kako tocno to poteka rajs niti ne razmisljam:D
Je pa res po moje, da igra pri tem veliko vlogo okolica.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ahac ::

||_^_||:
Kako pa veš da nobenega ne poznaš?
Mogoče je tvoj najboljši friend gay. 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

R0K ::

sej lohk majo otroka gayi ! ga pač posvojijo.Drgač so geyi čist ok dokler te ne začnejo pecat....:D

trillian ::

veste.. jaz sem mnenja, da ni vprasanje ali te privlacijo moski ali zenske, temvec posamezniki. zdi se mi, da smo vsi po svoje biseksualni. zakaj potem izbiramo le en spol? verjetno zaradi vzgoje. mogoce zaradi tega, ker nam pravijo, da je to naravno. itd. potem so tisti, ki se bolj osredotocijo na zunanjost in tu so ocitne razlike.
nasa odlocitev seveda ni genetsko pogojena.. genom pripisujete prevec pomena.
seveda je biolosko bolj prirocno, ce izberes nasprotni spol. ampak smo po moje sli tako dalec v razvoju, da je postalo to nepomembno.
samo se zakoni in predsodki so ostali.

love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

OZZY ::

No mislim, da je bila ta tema že ampak vseeno. Homoseksualnost pri meni sprejemljiva. Vsi majo pravico živet kokr hočejo.NImam nič proti njim dokle me ne bi hotu ker zapet.
POznam enga ,ki je in je čist uredu človk. Na prvi pogled si ne bi folk mislu, da je ampak....oči varajo.
Tudi oni so ljudje. Ne vem zakaj toliko nestrpnosti proti njim.
Go with the flow.

BC3 ::

glede tega bi se strinju s Hitlerjem:O

Thomas ::

Kdor stigmatizira ljudi zaradi homoseksualnosti - je zagoveden tepec.

Kar se pa tiče darvinizma in homoseksualnosti, kar je eden zgoraj trabunjal, je pa tko:

Homoseksualec, ki nima otrok, lahko pomaga nečakom, ki imajo 1/4 njegovih genov - tako kot vnuki. To je ravno tako način genetske proliferacije.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BC3 ::

jebat ga pač mi ideja da me nekdo od uzadi ne diši
ča je pa teb to všeč pa tvoj problem

Thomas ::

Hm .. in ti bi pobil kar vse homoseksualce, da te ne bi slučajno kdo "tiščal od zadaj"?

Zgleda, da je to tvoja skušnjava, katero se ti zdi najučinkoviteje odpraviti s pobojem vseh homoseksualcev.

Mene ni še nobeden - in mi ni skušnjava sploh.

Bi bilo pa zanimivo vedet, kaj je tebe pripravilo do takega revolta.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BC3 ::

če izbiru med tem al me en od uzad al ga pa ubijem bi raj ga ubou ( to je če bi me hotu posilt al pa kj tazga )

drgač jih pa ne bi pobou ( tist s hitlerjem sm mal prehitr reku ) ampak neki bi pa blo treba narest k jih nočm met okrog sebe

ahac ::

BC3:
A naj se ženske moških izogibajo, da jih ne bi slučajn kdo posilu?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BC3 ::

kašno vezo ma pa to s pedri pa z mojimi odgovori

ahac ::

Praviš, da se bojiš da te bo nekdo posilu.
Večja je verjetnost, da tip posili žensko, kot pa moškega.
Kako sploh veš, da okrog sebe nimaš pedrov? A vsazga k ga srečaš vprašaš: "Ej, a si ti pedr?"
Če reče NE je kul, drugač pa spizdiš stran, al kaj?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BC3 ::

pa kva je teb kje sm napisu da se jih bojim
dau sm za primer kdaj bi ga ubou

če je pedr pol ne bo ženske posilu a ne

zaenkrat še ne poznam nobenga pedra pa tud ne sprašujem če so
če bi mi en reku da je pedr pač z njim ne bi hotu met opravka
če bi blo to u družbi bi pol mogu it edn od naju stran



ahac ::

Kot sem že prej napisu:
Kako veš, da tvoj najboljši friend ni peder?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ljubavnik ::

Absolutno nesprejemljivo, ne vem zakaj pol obstajajo zenske, pomojem da z dolocenim namenom ha ? Mislim pedri so pac umsko motene osebnosti, jih ne podpiram, mislim da nebi smel obstajat, ker to ni v skladu z zakoni narave !! ;((
Mr. LoverBoi

Binji ::

BC3: matr si idiot. Noben peder te ne bo kr tko posilu tko kukr ne posili vsak moski (hetero!) vsak zenske ku jo vidi! Tako da to ima dosti veze s tvojim odgovorom! Recimo da imas ti najraje navadno cokolado. Pol vidis enga ku ma najraje belo cokolado in bi ga zaradi tega kar ubou ali kaj? Razmisli malo o tem. Pa ne se zastekat v svojem dosedanjem razmisljanju prosim!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

jeti ::

Kdo pa si ti, da boš tolmačil, kaj so zakoni narave, a?
Če še ne veš: tudi v naravi je med živalmi kakšnih 4-9% homoseksualnih osebkov. Sedaj boš pa trdil, da to ni naravno? Kaj pa je potem naravno, če ne tisto, kar se pojavlja v naravi?8-O
Ljudje smo pa samo visoko razvite živali, zakaj pa homoseksualnost med ljudmi ni več "naravna"? To so samo tvoji privzgojeni predsodki. Moderen in razgledan človek takih predsodkov (kot tudi rasističnih in podobnih) ne bi smel imeti.:\
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

misko ::

moje mnenje:
proti gejem nimam nič proti, me pa bi motilo, če bi me en hotel zapeljati ...
to z genetiko ... = KRNEKI

BC3 ::

binji sploh ne znaš brat al se pa delaš idiota
to je bil samo primer kdaj bi jst pedra ubou
pizda uzem si mal več cajta pa počas preber če počas dojemaš

( ahac: vem da moj najbolši frend ni pedr če bi pa slučajno zvedu da je pa ne bi biu več moj frend )

ahac ::

BC3:
Potem mu pa ti nisi pravi prijatelj.

BC3 ::

ne

Nemenej ::

Da biti gay ni naravno je zelo nepremisljena izjava, namrec gotovo si ze videl psa. In psi se med seboj kr dosti onegavijo. Ce ne dobijo zenske (psice), pa pac tipa (psa). Res da gre tu za spolni odnos iz potrebe (primerljiv s spolnimi odnosi v zaporih), vendar pa gre za spolni odnos istospolnih partnerjev.

eomer ::

Biti ali ne biti to ni problem problem je kako te sprejme družba. Družba pomeni problem za gaye ne pa da oni so gayi. Sej veste kaj mislm
8-O

Binji ::

BC3: kot vidm jih ti sovrazis (BREZ RAZLOGA!!) dovolj da bi jih kar tako ubou tudi ce pravis drugace in za to nimas nobene razlage niti utemeljitve. Drugace pa bi tako vsak, ki je bil posiljen, posiljevalca najraje ubou, ne glede na spolno usmerjenost.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

||_^_|| ::

zakaj so nekateri tako primitivni...

BC3 ::

binji: ne vem če lahko kj sovražš kr tko brez razloga
js pedrov ne maram k pomislm na to kaj delajo pa mi slabo rata
pol pa še pomislm kaj bi si kšn mislu o men če bi mu biu ušeč pa mi še bol slabo rata zato jih pa nočm met okol sebe
(mal nerazumljivo sm napisu pa jebat ga)

Thomas ::

Matr s vosu BC3! Pa kaj tebe briga kaj si počnejo med sabo.

Pa če te že - kako morš rečt, da so kr za pobit pol?

A nisi nč Krleže bral? A veš kaj jagri delajo? Pobijajo ene ptiče, ki se imenujejo kljunači in sesajo z usti drek iz njihovih riti. Ki je menda zelo okusen. A jih boš pobil zdej?

Ali pa tiste Francoze, ki jedo sir s posebnimi črvi vred ipd.?

Še vojno s Francijo nam boš zakuhal! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

--Switch-- ::

Jst pa ne morem gledat teh pedrov ko se stiskajo.Kaj sploh vidijo drug na drugemu.
Povejte fantje kaj vam manjka z ženskami so lepe, pametne, prijazne, nežne...seveda to ne velja za vse ampak je vseeno veliko takih.Zakaj bi potem izbirali neko alternativo in se med sabo družili, samo misel na to me strese.Jst teh pedrov ne razumem in jih niti ne maram(ne morem)gledat naj živijo svoje življenje in naj me pustijo pri miru ampak morejo bit res budale da so si izbrali moški spol raje kot ženski.
Aja-Pomislite koliko lepih trenutkov ste preživeli skupaj z puncami in si predstavljajte da bi bili takrat z moškim-prav gnjusno.;((;((

Sergio ::

switch: ne razumeš... poslušaj... zakaj ženske hočejo biti z moškimi? si že slišal za koncept ženske v moškem telesu? to obstaja. Tako si moški ŽELI biti z moškim, saj v njem vidi spolni objekt, ženska mu je pa nepomembna. Kapiraš štos?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ahac ::

BC3:
Kako ti lahko slabo rata, če nobenga ne poznaš?
--switch--:
Ja, gnusno meni, tebi in večini.
Nekaterim je pa z žensko gnusno.
Sej ti ni treba gledat pedrov, ko se stiskajo. Prav tako ni treba njim gledat tebe z žensko in si mislt:" Lej ga, kaj vse zamuja!" :):)):D

BC3 ::

pizda thomas a si res tak debil al si nočš mal časa uzet pa počas prebrt če maš probleme z razumevanjem
dvakrat sm že napisu da bi ga ubou če bi me posilu al pa me hotu posilt ne bi pa šou po mestu pa jih strelu

ahac: slabo mi rata že zato k na to mislm

Thomas ::

Tako odločno stališče proti homoseksualcem imajo nekateri, ki s tem sebi in drugim hočejo dokazati - da niso homoseksualci sami.

Kakot češ - "seveda, da nisem homoseksualec, če pa imam tako neusmiljeno stališče do njih - sej nisem nor!"

Meni se to ne zdi zelo prepričljivo. :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BC3 ::

mene pa sploh ne zanima kaj se teb zdi prepričljivo

trillian ::

kaj pa dve zenski?
zdi se mi, da ste se predvsem osredotocili na moske. kaj pa zenske?

love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Binji ::

Jah smo pac moski:D
No kaj ti mislis o stvari? Kako gledas na dve lezbijki?
Se mi pa zdi da se zenskam to bolj ne zdi kaj takega - ce vidis dve pupi, ki se drzita za roke je tu nekej normalnega, ce pa vidis 2 moska tkoj ves da so pedra.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

--Switch-- ::

Ženske???
To bi nam mogla ti povedat.
Jst vidim moje sošolke ko se držijo za roke, dajajo si ljubčke(tudi na usta), se šlatajo(za intimne predele :) ) ampak še vedno niso lezbijke saj so jim všeč fantje.Si predstavljate da bi delali to kar sem zgoraj naštel fantje takoj bi bili pedri, pri puncah je drugače!Če to delajo so samo dobre prijateljice!!(vsaj tako jih gelda(vidi) večina).
Da NEBI mislili da hočem delat zgoraj našteto jst!Povedal sem samo primer!
Meni se lezbijke ne gnjusijo tolko kot pedri, verjetno zato ker so predstavnice drugega spola in me privlačijo ker so pač punce(ženske)!Ampak naj velja za lezbijke isto kot za homoseksualce bolj stran od mene kot so boljše bo!
Opravičilo:povedal sem podobno kot binji zato ker ko sem jst še pisal post ga je on že oddal!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

parada ponosa / homoseksualnost (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
172956887 (32366) Tear_DR0P
»

Kaj bi storili, ce bi izvedeli da je vas najboljsi prijatelj/ica gay/lesbian? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
916157 (4223) Sergio

Več podobnih tem