» »

Homo(seksualnost)

Homo(seksualnost)

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

trillian ::

res je, da pri dekletih ni tako druzbeno nesprejemljivo, ce si izkazujejo naklonjenost.
ne vem, zakaj..

mislila sem, da vas dve dekleti jasno, da ne motita.. sploh, ce se jima lahko pridruzite..
ampak to je ze druga zgodba.


love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

BC3 ::

moje mneje je podobno svitchevemu sam da jst nimam sošolk (na žalost) in ne poznam nobenih punc ki bi se "šlatale" pa če so lezbijke al pa ne

Thomas ::

Ampak zdi se mi, da moram povedati svoje mnenje o tem, če bi bilo "bolj prav", če bi homoseksualci postali heteroseksualni.

Mislim, da bi bilo bolj prav.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Mitja 34 ::

Meni se geyi ne gnusijo,jih tud ne sovražim.Glede tega al je to že podedovano al se pa oblikuje z družbo,ne vem.(eni ono,drugi tisto...)Če se enemu pač bolj dopadejo moški,se mu pač dopadejo.

Glede lezbijk pa nem komentiral ker sta že dva posta(moj bi bil zelo podoben tema dvema,če bi komentiral)

Ljubavnik ::

Mislm da za to temo sploh ni potrebna debata, pedre pac treba izobcit ! Ker to ni za ta svet, ceprow ta svet ni normaln, pederisenje ne spada zravn !

So be it !
Mr. LoverBoi

jeti ::

Ljubavnik, ce bi ti napisal kaksen argument, bi te mogoce se kdo resno jemal, tako pa enostavno reces, da je treba "pedre pac izobcit" in nato še, da "debata ni potrebna"?!8-O

Če ne znaš niti enega argumenta podati, ki bi podkrepil tvoje mnenje, potem s tabo tako ali tako nima smisla debatirati. Ne pričakuj potlej, da te bo kdo sploh upošteval in resno jemal (razen tebi podobnih, ki svojih izjav ne znajo argumentirati, temveč tulijo v tri krasne>:D).
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Thomas ::

He - točno jeti!

Sem mu že hotu nekej napisat, pol sem pa reku - "bah"!

No zdej ko si omenu, sem še jest prvleku to na dan. :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

`DoC ::

Homoseksualnost je ali pa ni gensko pogojena, tega ne vem, ampak ni mi jasno zakaj bi iskali razlog zaradi katerega je postal en človek (moški ali ženska) homoseksualno usmerjen tip človeka. Tako pač je, človek ma svobodno voljo in naj jo izraža kakor jo hoče. Sam osebno nimam nič proti "pedrom" in "lezbijkam", men osebno je pomembno samo to, da zna človek bit človeku človek, ne glede na njegovo seksualno usmerjenost.

Kar se tiče postov v slogu "izobčit", "ubit" itd. ti ljudje ko so jih napisali sploh še niso dorasli (odrasli) trenutnim razmeram na področju sociologije človeka, tako da imam za njih majhen nasvet, naj prvo z resnim in racionalnim pristopom gledajo na ta "problem" in sem prepričan da se bo njihovo mnenje spremenilo. Konkretno bi Ljubavnik-u namenil tole vprašanje: "Ali misliš da je potemtakem, potrebno izobčiti tudi ljudi, ki so se ukužili z virusom HIV?"

In še moje težnje: sem normalen heteroseksualec in nikol in nikdar ne bom imel nič proti takšno ali drugačno spolno usmerjenim osebkom, razen pedofilov.

lp
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

ABX ::

Več pedrov na tem svetu pomeni več žensk zame :)

Zato nimam nič proti pedrom, sovražim pa lezbijke.


P.S. Da ne bo kdo razumel narobe v bistvu mi je vseeno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Elemen_T ::

ABX: hehe zakaj (kako) pa to?
Meni je bolj normalno če vidim dve lezbi kakor pa dva tipa, za vse je to bolj normalno. Verjetno ste vsi navajeni onih kur ki se vsakih par minut objemajo pa držijo za roko...no če vidiš dva tipa da to delata ...hm, boš verjetno malo izbulil.
No, kakorkol.

Dark - Frodo: Se 100% strinjam. 8-)

Nemenej ::

Ja pa sej si pedofili u bistvu tut niso sami krivi, da jih privlacijo otroci?! Med ljudmi je, imo, veliko pedofilov, vendar se vecina izmed njih brzda zaradi druzbenih norm (kar je tudi prav, kajti skoda povzrocena otroku je previsoka).


Thomas ::

Nemenej,

Razlika med homoseksualcem in pedofilom je grozno velika.

Prvi se onegavi s sebi enakimi, drugi posiljuje otroke.

Prvi nobenemu ne stori nič žalega - drugi pa!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ABX ::

Element_T: ma sej je bolj za smeh. Ampak če gledaš popolnoma racionalno na zadevo se strinjaš z mano. :)

Definitivno je bolj privlačno pogledat dve lezbjiki kako se zaližeta kot pa dva fegija. Ampak še lepše je povedat punci katera je zaljubljena v tipa, da je on peder. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

`DoC ::

No sej če smo zlobni bodmo to na drugih področjih ne pa kle, in ABX ne želi drugim kar sam nočeš doživet.

lp:\
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Yohan del Sud ::

Ma saj to je vse v mejah normale. Tko kot žvali jebat (owce inu podobno)...>:D

Recmo kšne mrliče jebat bi bilo pa že rahlo čez meje normale... :O

ABX ::

Frodo: ??
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tomi ::

ABX: tale ja pa zlobna:\
Sicer bo potem punca razočarana in jo lahko potolažiš:D, ampak vseeno.
Yohan: nekrofilija, kot se spolnim odnosom s pokojniki reče, je resna razvojna in miselna motnja, in ponavadi se nekrofilikom ne da pomagati. Medtem ko je spolna usmerjenost do neke mere reverzibilna ( hehe, poglejte ono reklamo za leona, ali nekaj takega ).
Sicer sem pa ravno zadnjič bral, kako so v nekem ameriškem mestu sprejeli zakon, da imajo vsi spolni zločinci na svojih hišah napis: Tu živi spolni ne vem točno kaj. Posledica, ljudje so jim požgali hiše in jih nekatere kamenjali:\
metrodusa.blogspot.com

ns-miha ::

ma s pedri je tko:
VSE V CELICE, PA ZIKLON-B CEZ SPUSTIT !!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Elemen_T ::

miha44:
Pedofilstvo je najhujši kriminal kar jih poznam, tega bi se morali zavedati vsi, tudi pedofili, pa čeprav niso sami krivi.
Nekrofiliija je tudi ena čudna dejavnost, no, ...vsaj kriminal ni. Tudi v javnosti slednja dejavnost ni tako prisotna. Stvar človeka pač.
Tudi nevem kaj naj si mislim o fetišu...

Thomas ::

Kaj pa s takimi, ki imajo morilske popadke Miha? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

||_^_|| ::

nekrofilija..to se že mau noro sliš, ampak jebi ga, folku dogaja:)
kaj pa sodomija?

glede lezbijk pa: men je noro gledat dve ženske k se obdelujeta, ampak nebi pa mogu met punce bisexualke...nebi zdržu (ljubosumnost:)
Sploh nevem kva vas tolk obremenjuje če je npr. vaš sosed homič? a mate vi kej več/manj zarad tega??

Pedofile bi blo pa treba zapret..sej ubistvu majo pač en tak nagnjenje k se ga pomoje neda sprement (like sodomija, razni fetiši, nekrofilija,...) ampak dejstvo je da oni delajo TRAJNO ŠKODO OTROKOM!

ns-miha ::

ej ti element kva si pa ti mislu s tismi zvezdicami!
a zdej misles de si pa pameten, ka mas vec zvezdic kot jest.
ves tko je to:
jest odgovarjam kadar se mi da, al pa se kej vem. ne pametujem in se preseravam na forumu kot ti pa se ene par tipov>:D>:D>:D

CENZURA - ker miha44 krši zakon o prepovedi širjenja rasne nestrpnosti.

WPWW
14/88

Tomi ::

miha44: saj je čisto logično, kaj je Elemen_t mislil. Hotel ti je namreč povedati, da si napisal čisto nabijaški post. Torej post za pike oziroma zvezdice..
Ti je sedaj bolj jasno?
metrodusa.blogspot.com

ns-miha ::

ej thomas a uno 14/88 si pa spregledal:D
14 je 14 besed ka jih je izrekel neki znani rasist,
88 je pa 8 crka je H pol si pa zamisli HH
aja WPWW pomen pa White Pride World Wide.
tolk de dopolnim tvojo cenzuro!:D:D:D:D:D

Tomi ::

Sedaj pa pojdi v Sodček, pa tam razlagaj, kaj vse pomeni. Verjetno te bodo kar sami vrgli ven.
Sicer pa malo pazi, kaj govoriš, ker lahko kmalu letiš s foruma. To je moj prijazni warning. Ko ti ga bo dal Thomas ali admini, se pa pazi.
metrodusa.blogspot.com

krneki0001 ::

Fantje in dekleta za vse predlagam da se mal umirite. Pejte si pogledat film American X history. Pa puste pedre pa lezbike na mer - pac jih privlačijo stvari ki nas večino odbijajo. Pa tut če jih SO WHAT! Koga pa še to briga - a nimate sami tipi že dost problemov s tem da si težko najdete ženske - kaj se pol še s pedri ukvarjate - pejte si rajš kako dobro bejbo najt pa uživejte življenje brez obremenjevanja zaradi drugače usmerjenih.
Kar se pa tiče pedofilov pa posiljevalcev sem pa sam za to da se jih javno usmrti na štadijonu (tko kt na kitajskem potem pa še družini poslati račun za pogreb pa za metek).
LP
Nebivedu

Elemen_T ::

nebivedu: Če je razpravljanje o homoseksualnosti brezsmiselno zakaj potem sploh obstaja ta forum?

krneki0001 ::

Ni brezsmiselno. Problem je v tem da so tukaj ljudje, ki bi kr neki pobijal pa še sami ne vejo zakaj.
Nekdo mu je rekel da so pedri slabi in on zdej sovraži vse pedre. ZAKAJ? Nej mi razloži nekdo zakaj se ljudje tako sovražimo med sabo?
LP
Nebivedu

Elemen_T ::

Nekateri so pač taki karakterji da kot
1. Povedo največjo bedarijo - v tem primeru sovraštvo do gejev.
2. Tega ne znajo argumentirat.

Tak tip človek je verjetno živel v slabih razmerah, mogoče mu ljubezen ni naklonjena, mogoče ga je brcnil bik ali merjasec ali pa si je poškodoval glavi v prometni nesreči. :D

No, realno bo verjetno to, da oseba ki ne kaže "spoštovanja" tudi do istospolno usmerjenih ni dovolj informirana o zadevi.

Klemenn ::

a je tle kdo peder?

Sergio ::

jao, Jebediah, izgleda kot da nisi spremljal teme...

malo si uredi terminologijo ter spoštovanje do sočloveka
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

če bi jst poznal pedra.....bi šel do njega.ga pretepel do nezavesti in mu odrezal tiča!!! tega pa res ne prenesem PEDROV!!!! če bi me pa kdo pošlatal ga pa štihnev v glavo....pa rečem policji da me je spolno nadlegoval! za ženske pa isto! lejzbike so itak prasice ki se devajo z vsakim dol,tudi z moškimi!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Thomas ::

Morš bit hudo zakompleksan chucki, da takele pišeš.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Mercier ::

Mnogo je tle takih interesantnih formulacij v smislu: js nimam nič proti vsem živim bitjem, dokler moje male strhopetne ritke ne ogrožajo.

Seveda je res, ko se kdorkoli kakorkoli loti ogrožat mojo velecenjeno osebo ali njeno premoženje - rasujem ga ko prasca, ampak malo mi je čudno, da se za stavkom: nimam nič proti, takoj predvideva, da imajo vsa živa bitja, vseeno nekaj za bregom. No, mogoče imajo pa pedri raje strahopetce, kaj pa vem? Res pa je, da čefurji čakamo za vsakim voglom, da koga neslovensko ogovorimo. >:D

Čemu tak strah?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Mercier ::

BC3: Fredi se zdle v grobu obrača. >:D

Elemen_T ::

Nostalgija pa taka 8-)

chucki: Zaradi tako razmišljujočih kot ti, pa svet pelje v korupcijo. Diskriminacija pa taka, človek. No comment.

I say, some people are limited :\

chucki ::

si peder???? očitno si! da to podpiraš! svet je že tako v kurcu! če bodo pa pedri pa lejzbe pa itak ne bo več otrok8-O
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Elemen_T ::

No, pol si pa sploh omejen če tako misliš.

Zakaj bi imel kaj proti homoseksualcem? Povej en dober razlog?
Stavit grem, da bo to vedno redkost in tabu.
Namreč, homoseksualec se rodiš. Redkokdo kasneje čisto po naključju preide iz hetero na homoseksualnost.
To je v genih, človek.

Podobno kot bi rekel, črnci so fukneni, ker so črni. Razmišljanje na ravni 10 letnika.

chucki ::

ma utihn! pač ti je to všeč men pa ne! konec debate!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Sergio ::

chucki:

2. člen
Prepovedano je žaljenje in/ali nadlegovanje drugih uporabnikov, žaljenje drugih ras, nacij in narodnostnih manjšin, ali kakršnakoli druga diskriminacija.

3. člen
Zaželen je argumentiran pogovor in pošteno citiranje. Sklicevanje na lastno avtoriteto je nezaželeno.

9. člen
Uporaba žaljivk in kletvic je nezaželena, ob hudih kršitvah pa se bo obravnavala kot nadlegovanje uporabnikov.

sedaj pa - če hočeš, uveljavljaj svoje mnenje, a ga pošteno argumentiraj. drži se kultiviranega pogovora. Ali pa pač ne hodi na ta forum. Jasno?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

ok! rajši bom tiho!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

jetam ::

Ja če boš tiho boš definitivno vsaj deloval pametnejši...

chucki ::

sam to še! po moje ste vsi fegeti!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

R0K ::

ooo, hvala ! jerk!!

čapac glup ..

dex ::

chucki: kako si pa to ugotovil? Po obliki črk:D? Kaj sploh delaš na fego forumu? Povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si:D... A si prepričan da nisi fego?

Simko ::

Nekdo tukaj ima resne probleme in mi res najeda živce... :|

Marjan ::

Men se zadne čase zdi, da imajo največ proti njim ravno taki, ki so na meji s homoseksualnostjo, vendar se prepričujejo, da oni pa že niso. In da je to oh in sploh za pobijat...
:(

Mam prav, ane?!
:D

Sergio ::

chucki: en lustn naziv zate. se kej rec, pa bo se en lustnejsi naziv. se kej rec, pol pa sploh ne bos mogu se cesa rect.

god damnit...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

žal ne!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

burekar ::

Ej chucki:
Look on the bright side. Tak jst delam. Zarad vsakega "toplega" ostane vsaj eno bitje ženskega spola več za mene. Edino kar mi ni jasn pri vseh teh zadevah je naslednje:
Npr. USA. Homoti in lezbe so legalizirane, mnogoženstvo pa še vedno ni. In to kao zato, ker je to v sporu s krčanstvom. A homoseksualnost pa ni al kaj? Dva je družba, trije so pa že dobra zabava:).
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

parada ponosa / homoseksualnost (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
172956944 (32423) Tear_DR0P
»

Kaj bi storili, ce bi izvedeli da je vas najboljsi prijatelj/ica gay/lesbian? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
916170 (4236) Sergio

Več podobnih tem