» »

Homo(seksualnost)

Homo(seksualnost)

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

chucki ::

Ej chucki:
Look on the bright side. Tak jst delam. Zarad vsakega "toplega" ostane vsaj eno bitje ženskega spola več za mene.
PRAV IMAŠ!!! jst že imam svoje bitje !ženskega! spola!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

rasta ::

pedri so spolno/psihično moteni ljudje, se pravi na kratko psihopati.
Tako, kot ne bi hotel živet med ljudmi v begnah ali med ranjenci, ki so prišli s fronte, tudi nočem med pedri!!! al pa med talibani.
jebeš etiko, jaz ne morem!!!

se greš po telovadbi stuširat, eden od sošolcev je pa peder ...
greš scat, zraven pa pride (scat) še en peder ...
MY WORSES NIGHTMARES!!!!!! kr zmrazi me, ko pomislim na to ...

chucki ::

rasta TAKO JE!!!
pol pa men devajo razne nazive! očitno podpirajo.....:\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Klemenn ::

no kaj smo dobili iz te teme? en grd naziv, spor med večimi ljudmi in seveda to da pedri in lezbače še niso tako uveljavljeni v svetu kot heteroseksualci ampak če gledate springerja je tudi teh dvojih že preveč

chucki ::

a se ti zdi da je pri springerju kdo normalen???? nobedn! samo norci pa psihiči!
glej ga ho:dans mi pa Že delajo šumniki! čudni so teli XP!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

CIrCAcevl ::

Pr Springeri so plačan ziher

CIrCAcevl ::

Pr Springeri so plačan ziher. Igrajo vse skpi

dex ::

Sergio: LOL!

chucki: zarečenega kruha se največ poje...nikoli ni prepozno...

rasta: Če mogoče še ne veš je v Begunjah na Gorenjskem locirana psihiatrična bolnišnica za odvajanje od opojnih substanc. Moj prijatelj je po fotrovem posredovanju že mel priložnost it tja na ¨informativni razgovor¨. Kdo ve, mogoče boš pa ravno ti naslednji...

P.S.
se opravičujem vsem prizatetim, samo dons mi zlo sede folk zajebavat...

Elemen_T ::

spolno/psihično moteni

Torej ti misliš, rasta, da so ljudje ki jih privlačijo istospolne osebe pisihično moteni?
Kaj pa oni morejo?

Zdi se mi, da si premalo v družbi. Predvidevam, da si eden izmed tistih ki noč in dan preždi doma in čuti jezo do večine ljudi ...sth like this.

Pojdi malo ven človek, spoznaj okolico, svet iz realne plati.
Če bi vedel kakšna sploh je realnost nebi tako govoril.

Večino istospolno usmerjenih ljudi, velja za ženske in moške...se dobesedno izogibajo družbeno "sprejemljivih" mest. In to je žalostno.

Ma sploh nevem zakaj ti to govorim ker itak nimaš izkušenj.
Po moje nisi niti videl kaj šele slišal istospolnika.
Vse sklepaš iz zornega kota večine? Žalostno.
Te je večinska družba poskrala vase? Žalostno.

Nekaj pa me zanima...zakaj si si izbral nickname "rasta"?
Žalostno, da neveš kaj to pomeni. Če bi vedel, verjetno nebi imel takega nickname-a. Namreč vera rastafari nima nič proti homoseksualcem. Ti pa imaš - v veliki meri.
Enako velja za vse enako misleče.

Če že ne prenesete predrov, zadržite zase. Mislite si svoje. Proti takim jest nimam nič.
Takoj, ko pa ima nekdo nekaj proti drugače razmišljajočih pa POPIZDIM.


chucki ::

pol si PEDER!!! s tem kar si izjavil! sorry!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Sergio ::

...in tako chucki rata persona non grata, kar ga samo še korak oddaljuje od nezmožnosti pisanja sporočil v forum....
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

mater jim pedrim ej! da ga dobim v roke! zmlejem ga!!!!!!!!! to je tak ogabn da se dva deda po lulekih prijemata pa ližeta!!! bjjjjh. Element T! : tebi se to ne gabi???;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Sergio ::

chucki: menim, da si za osemnajstletnika izjemno infantilna oseba.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

SERGIO! JEBI SI MATER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zarad mene me lahka bannaš za vedno!!!!!! VSE PEDRE BI POBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kr onemogoč mi! boli me kurac za ta slo-tech! itak VI kršite prvila! lke imate sedež slo-techa! da vam razbijem mašine! ;((
SLO TECH KRŠI PRAVILA!!!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Sergio ::

torej če te benam, se ne boš več vračal na sajt? odlično. mission accomplished.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

chucki ::

TOČNO TAKO!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

dex ::

Men pa tole smrdi na sadomazo:D. Chucki?
Sergio: Pa a ni nobene šanse, da se pod drugim nickom registrira. Ker BMHO to nebi smel bit problem.

Thomas ::

Na, ironija je pa to, da čuki misli, da so ga pedr* zjeb**.

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

chucki ::

sej se ne mislim ponovno registrirat!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Sergio ::

dex: itak da se da.

Thomas: (_o_) :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

ah ka ga jebe podnick or ali dol jaz vseno ne bi hotel da me en tp šlata po jajcih rajš crknm je pa res če se dve babi data ``lubčka´´ nista nč kot prjatelce če pa dec pogleda druzga sam malo bolj lepo je pa že gromotzanski peder pa se ga vsi izogibajo.

R0K ::

heh, chucki ... dobr sej, pac mas ti proti pedrom, in enkrat to napisesne pa da moreš 100x ! bos videl se zal ti bo, ko bos potreboval slo-tech, ko boš mel ZIHER še kako težavo v php-ju, ko si tam tak majster, pa neboš mogu uprašat ...

...jst bi se na tvojem mestu opravicu, in zivel lepo dalje...pač obdržiš misli o pedrih zase ...

Elemen_T ::

chucki: Ne, nisem peder. Niti ne prebavljam dveh mečkajočih se tipov.

Gre pa za osebno svobodo vsakega posameznika. Individualnost.

Če še ne veš je to 1. človekova pravica.
Ampak...sej to boste še jemali v šoli. Mogoče ti bo kasneje vse skupaj bolj jasno...in ne boš name gledal kot na homoseksualca.

Binji ::

chucki: in kaj pol tud ce bi bil peder? Sekiralo bi mende lih tebe. Ok ne recem da bi se vsi fajn pocutli zraven sam noben pa ne bi bil tak kot ti zgleda sploh ne ves kaj ces.

In kako bi vedu da peder scije zraven tebe? Isto bi blo kot ce hetero persona zravn tebe scije, sej nima tetovirano na celu, kaksne nagnjenosti je.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

rasta ::

me neznansko veseli, da glede na vse fobije, ki jih imajo podobni omejenci kot jaz, je tu sama smetana družbe, tankočutni heroji brez predsodkov, ki niso ne filozofsko ali kako drugače nestrpni ... poosebljene mati tereze ...

večina ljudi, kot jaz, pa npr. ne mara življenja z invalidi. prvič se ne ve, kako bi se vedel, bi mu kazal sočutje (pomilovanje) ... drugič pa tudi ne uživomo ob pogledu na iznakažene ljudi, imajo preveč neprijeten zadah ...
podobno je s pedri. stikov z njimi se kolkor morem izogibam.

PS. ne maram pa tudi hipokrite. pa ljudi, ki bi kamenjali človeka, ki je stopil mački na rep ...

Binji ::

Kot sem rekel verjetno se ne bi ravno dobro pocutili ampak bi tolerirali. Enako z invalidi. Pac pomagas kjer jih lahko druzga pa ne. Enako kot bi nekomu normalnemu pomagal npr. vzdignit tram, ki je zanj pretezak
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BC3 ::

BC3: Fredi se zdle v grobu obrača.

kokr jst vem Mercury ni bil pedr
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Mercier ::

Izraz je res grd. Bil je istospolno usmerjen.

Daedalus ::

Kako bi se naj obnašal do invalida? Kot do vsakega ostalega "normalnega" človeka. In, kot je napisal Binji, je lepo, da mu pomagaš, če česa sam ne zmore.

Rasta, res si strpen, ni kaj. Tebe očitno moti vsaka drugačnost - kar je pa itaq zelo slovensko:(
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

BC3 ::

kokr jst vem ni bil istospolno usmerjen.
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Elemen_T ::

Bil Bil.
Freddy je bil homoseksualec.

BC3 ::

ja Freddy možno da je bil Freddie pa ne

sketch ::

Kar se mene tiče ima lahko človek spolne odnose z moškim, žensko, ovco ali preprogo - dokler nikogar ne prizadane. Ko pa zaidemo v sodomijo, pedoofilijo in nekrofilijo sem pa za dosmrtni pripor, kajti take stvari so zakoreninjene (vsaj tako so pokazale študije glede povratništva).

Vsi, ki se vam tako gabi homoseksualnost - meni se je enkrat zgodilo, da me je moški osvajal. (bilo je v Propagandi ene 2 leti nazaj). Mislim, ne vem - kaj bi ga kar takoj na gobec butnili ali kaj? Enostavno sem mu rekel da me pač ne zanima in sva šla vsak svojo pot, brez krvi, policije ali razburkanih čustev. So be it. Po moje veliko lažje kot pa boj na smrt.

lp
s.
Adapt and overcome.

Kaboom ::

kaj koga homofobija tare ?

e, ste vidli ono babo, ko je dala eni drugi babi tableto, te jo je pa nehala glava bolet ? uaaaa, čarovnice !!! v napad !!!
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Dami ::

sketch: tud jst bi enako nardil v taki situaciji.
Jst proti geyem nimam nič. Le kaka bi bla nadaljevanka Will&Grace če jih ne bi blo??:D
Nikakor pa ne prenesem takih primerov k jih gledam na Springerju: je tip par let s punco, pol pa mu pove da je moški. No, itak je vse skup zaigrano, sam kaj bi storili če bi bli vi na njegovem mestu? V takem primeru bi babo(deda, whatever) tožil za vse ka ma (ubil človeka ne bi, kr enostavno nisem take narave). Sam tud ne vem kak tip po par letih ne vidi da je ded. Noben se ne more tak zrihtat da ga ne bi odkril.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

||_^_|| ::

Sketch: Kar se tebe tice ima lahko clovek spolne odnose z ovco. Potem pa pravis da bi za sodomijo dal dosmrtni zapor?
Sodomija: spolni odnosi z zivalo.

R0K ::

sketch !! tok slabe pa spet niso owcke !! neka merila pa morjo obstajat >:D

Elton ::

Mercury je bil biseksualno usmerjen!

ABX ::

Več pedrov kot je več je prostih žensk zame.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

g0Run7 ::

homoseksualci so folk kot vsi drugi, v dosti primerih pa še mnogo bolj nadarjeni v določenih stvareh. biseksualci smo pa itaq vsi(prikriti).

Tic ::

ABX: ... pa zame... :D

Kaj je blo enkrat: Sovražim nigre, žide in rasiste...
Važn da geje ne :8)
VSE skup je đoke... če kak gej to gleda, ne zamert:D

P.S.: Kaj pa uno zmerjanje: HAHAHA, ti si pa peder...AHAHA... žalostno
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

BC3 ::

(nč)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

GaPe ::

Jaz mislim da to ni prav da moški spolno občuje z moškim in isto mislim glede lezbijk.

Ampak vsak naj dela s svojim življenjem kuker ve in zna, jaz mu že ne bom govoril kaj naj dela in kako naj živi.

chucki

Glede tvojih izjav pa ti lahko samo rečem, da se obnašaš zelo retardirano. Pa brez zamere ;).

sergio

Zakaj chucki-ji še dovoliš dostop do foruma??
Če bi bil jaz na tvojem mestu bi mu prepovedal sploh dostop do slo-tech strani (chucki pa spet no, brez zamere).
Don't steal! The government hates competition.

krneki0001 ::

S svojo žensko imava prijatelja. Pred par meseci je uletu na obisk in se pohvalu da se bo poročil.
Jst pač takoj na dan z vprašanjem katera bo srečnica in on pa moja ženska skor dol padeta od smeha. Men pa nč jasno in pol tip razloži da se bo poročil u Nemčiji z drugim tipom. Takrat sem zvedel da je istospolno usmerjen. Ne vem zakaj bi ga jst zdej ubil al pa mu težil - mene ni nikol probal osvajat.

LP
Nebivedu

P.S.Če te osvajajo tako ženskle kot tipi to pomeni samo eno: si pač tok dober da privlačiš oba spola(jst bi to vzel kot kompliment).

skorc_norc ::

WOW morm rečt spet en zanimiv topic po tem, ko so se Thomas&Co kregal v temi Kam gre ta naš svet.
Sej ste usi ze večinoma use povedal sam neki mi ne gre u glavo. Zakaj je večina zaskrbljena, da bo na poti u šolo iz grmovja skočil gay in jih začel osvajat. Tako privlačni pa spet usi ne morete biti. :D

Elemen_T ::

Ma izredno redki so geji, ki bi te kar napadli s svojimi čustvenimi izbruhi.
Če pogledamo iz realne plati, se jih 90% sploh ne upa pokazat javnosti ... v "kočljivih" situacijah seveda.

Jest osebno SPLOH nimam slabih izkušenj z geji.
Povsem normalni ljudje, z vsem lastnostmi, ki jih imaš ti, ti ti ti ti ti in ti...le z eno izjemo - zanimanje za enak spol.
So be it.

skorc_norc ::

Sej tisto, da bi skočil iz grmovja je blo mišljeno u prenesenem pomenu. Ne vem zakaj usi mislijo, da bodo bili v bližnji prihodnosti osvajani s strani gay -a??? :\ Al pa bli v nekem smislu ogroženi?

misko ::

Freddie Mercury (naj v miru počiva) je bil gej. Tako je tudi dobil AIDS in 10 let nazaj zanjim tudi umrl.
Bil pa je tudi zaročen (kamuflaža, i guess) in je vse svoje premoženje zapustil zaročenki.

o homoseskualnosti pa tem pa naslednje:
dokler ne posegajo v mojo zasebnost, me ne šlatajo me, ... me ne motijo
tisti, ki mislite da so geji izmečki družbe ... (v stilu dr. Ruglja), pa se ne upate pogledati resnici v oči, da bi tudi vi lahko bili to

BC3 ::

Freddie Mercury (naj v miru počiva) je bil gej. Tako je tudi dobil AIDS in 10 let nazaj zanjim tudi umrl.
Bil pa je tudi zaročen (kamuflaža, i guess) in je vse svoje premoženje zapustil zaročenki.


HEHE:D
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Elemen_T ::

"Profesor" Rugelj je freak :D

Parkrat sem obiskal njegov miting in morem rečt da odlično priča - izključno za momentalno napeta ušesa.

Takoj ko pa se zamislim nad njegovimi flegmatično-omejnimi komentarji pa me vse mine, lol 8-)
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

parada ponosa / homoseksualnost (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
172956914 (32393) Tear_DR0P
»

Kaj bi storili, ce bi izvedeli da je vas najboljsi prijatelj/ica gay/lesbian? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
916166 (4232) Sergio

Več podobnih tem