» »

zaklenjena MMC kartica

zaklenjena MMC kartica

mb ::

A mogoče kdo ve kako bi se dalo odklenit MMC kartico. Namreč vnešena je bila koda za zaklep in sedaj jo nihče več ne ve. Zelo zelo prav bi mi prišlo da bi podatki ostali na njej. A je res edina možnost formatiranje in kje in kako bi to lahko naredu?
lp.

Matri[X] ::

Sam ti zal ne morem povedati odgovora, sem pa preprican, da je komu to uspelo. Poglej po googlu.

CaqKa ::

jaz bi naredil mountable image kartice in se s tem imageom zajebaval naprej..
ono kartico pa bi formatiral.
samo se bo ziher spet kdo najdo ki bo reko "ne pipat kartice dokler nimaš date dol" >:D

b ::

Hja, ce je stvar na kartici enkriptirana preko software-a, tako da lahko do kartice se vedno normalno dostopas, potem je res najbolje naredit image (z dd ali kakim podobnim toolom za tvoj sistem), tako da ga lahko pozneje spet zapises na kartico. Enkripcija je najverjetneje cisto uboga in google bi moral kaj najti. Hkrati pa je kartica se vedno uporabna ta cas, ko ti razresujes uganko :-)

Ce pa uporablja kake hardverske trike (ne vem, ne spoznam se na te kartice), potem pa verjetno ne bo slo tko. Ampak po mojem ima Caqka prav.

mb ::

..in kako se to nardi ta image kartice?

js sm neki bral po netu da inštaliraš nek program na telefon in tam dobiš podatke od kartice in baje tudi geslo. Če kdo ve kašn program, kako kaj...?

zeroc00l1 ::

Ojla!
Mogoče ti bo tole kaj koristl - Link

Lp,
ZeroC00l


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urbana (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29852388 (1270) Lonsarg
»

Netflix nateguje s svojim 1 month "free" trial-om (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7618371 (12124) BigWhale
»

Unicenje NFC na placilni kartici (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
9020587 (17357) St235
»

Vzdržljive Compact Flash kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9212474 (11366) misek

Več podobnih tem