» »

Monopoly

Monopoly

JOKER ::

Stvar je sledeča.
Odločili smo se malo igrat monopoly. Ker smo vsi pozabili, kakšna so navodila, recimo kako se razdeli denar ... itd, navodil pa namreč nismo našli bi prosil ali ima mogoče kdo navodila in bi jih bil pripravljen skenirat in mi jih poslati po meilu.
Ali pa vsaj kakšno stran kjer bi si lahko jih sprintal. Iskal sem na Google in najdiju, ampak brez zadetkov.
Hvala in lp.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Phoebus ::

Ja navodila so takale (za slo in za yugo stari in za yogo novi):

slovenski:
-> denarja 30k (2x10k, 9x1k, 9x100, 5x20) na začetku
-> ko greš čez štart dobiš 3x
-> ko greš v zapor 3x ne mečeš
-> vse kazni se plačuje "na sredo" (na sredo kjer se nalaga dnar). ta denar pobere tisti ki pride na polje s vrečo dnarja
-> če hočeš postavit bajte moraš imet vsa polja ene barve
-> bajte lahko postavljaš zvezno (torej npr. LJ, MB: 3 na oba, 2 na oba, 1 na oba, nikakor pa 1:0 ipd)
-> konec je ko nekdo ostane brez denarja (prodajanje nepremičnin ni omenjeno nikjer v navodilih)

novi yugo:
-> denarja 50k
-> čez start 5k
-> vse enako, edino se lahko prodaja nepremičnine za pol cene nazaj banki ali če kdo hoče kupit njemu

stari yugo:
isto kot novi yugo, RAZEN
srednjega polja za nalagat denar ni, zato se plačuje kazni v banko

JOKER ::

Phoebus, hvala ! ;)
________________________________________________________
Ka te češ ....

Bob Rock ::

bajte lahko postavljaš zvezno (torej npr. LJ, MB: 3 na oba, 2 na oba, 1 na oba, nikakor pa 1:0 ipd)


ne bom tdril, ker sem ze mal pozabil kak gre, ko ze dolg nisn igral, sam, a ni da lahka bajto postavis sam na polju na katerem stojis. Pa eno bajto po eno, po stirih bajtah pa hotel.

JOKER ::

No, sploh nisem vedel, da lahko bajte postavljaš šele takrat ko imaš vse zbrane kartice določene barve. A eno po eno se kupuje ? Tudi tega nisem vedel smo tako igral, da tisti ki je mel keš je kar 4 na enkrat kupil.
Če ne bo druge varjante bo najbolje, da se spravim v knjigarno ter gospo za pultom prosim, če mi lahko fotokopira navodila.
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrednost denarja včasih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13229318 (25603) GGGGG
»

Linksys WRT54GL firmware

Oddelek: Omrežja in internet
2710319 (9278) Skyman
»

Vrednotenje nepremičnin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6512565 (10525) Okapi
»

XPji mreža ne dela...

Oddelek: Pomoč in nasveti
6892 (804) Oblivion
»

Win2k, instalacija, pomoc

Oddelek: Operacijski sistemi
212141 (1923) CaqKa

Več podobnih tem