» »

OI - Portoriko premagal ZDA v košarki

OI - Portoriko premagal ZDA v košarki

pro549 ::

klik

Tej američani so vedno bolj smešni. Zgleda da ta naša (tehnična) košarka jim ne gre, pa še na sodnike so sejezili, kajti "prestrogo" dosojajo osebne :D

[Naslov teme naj odseva tematiko, o kateri naj bi se diskutiralo. Prevelika oz. konstantna uporaba velikih črk (še posebej pa v naslovih!) je če že ne prepovedana, pa vsaj nezaželjena. Tokrat se mi je dalo popravljat pa nisem zaklenil; drugič pa bom. - moderator]
  • spremenil: sketch ()

Binji ::

ehh dream team je mrtev.
Sem gledal tekmo in sploh niso vedeli kaj naj nardijo. So tudi po 3x na napad metali iz neposredne blizine pa zgresili. Da ne govorim o tricah ki so bile tudi ze samo 7%
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

LapD ::

u mater iverson 1/10 trojke pa grem stavit da jst z levo roko ne mecem tok slabo (nism levicar:P ) Ma škoda besed ker ta ekipa če bi tako igrala bi zgubla v kaki osmini finala Šklja pr nas ne pa na OI omg :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

andper ::

Ja če pa niso navajeni 'evropske' razdalje za 3. :)))

Ne sej.. slabo so odigral, to je dejstvo. Je pa tud dejstvo, da je Portoriko odigral blesteče in bi s tako včerajšnjo igro premagal vsako reprezentanco. Tko da se mi zdi, da malce pretiravaš, lapajne. :)

Je pa fajn tole, kar se je že pokazal na nogometnem Euro2004, da neke naddominantne ekipe ne obstajo več in je praktično vsakdo favorit.

P.S.: Debata ma pa čist neumesten naslov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197184 (94493) Samael
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617775 (14943) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921461 (18142) jrtjtejtt
»

Slo košarka, Vujačič, Zdovc,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12710940 (7763) T.A.D.E.J
»

SP v košarki (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29318707 (13469) glinik

Več podobnih tem