» »

radeon 9800 in počasno delovanje, ko je igra v ozadju

radeon 9800 in počasno delovanje, ko je igra v ozadju

ginekolog ::

Če imam v ozadju igro (recimo CNC ZH), se mi pc obnaša kot polž: počasno skrolanje v vse win programih, divx ne dela sploh, ko premikam okna se počasi osvežujejo itd... Ali pa recimo zalaufam dooma, grem vem, in divx filmi se zatikao, čeprav doom požere le 30%. Rešim se šele, če dvignem prioriteto bsplay.

Tega mi na 4MX ni nikoli delalo, sem lahko delal vse na1x.

Imam pa omega drivere (bazirane na 4.7).

TX
Divers do it deeper.

Scorpia ::

Kaj ce bi dal original driver-jev od ati-ja. Mogoče ti dela težave grafična k je iz se na xt. Čeprav za odpiranje in gledanje divx večinoma procesor dela ne grafična. probi vse odvit, torej procesor na deafult.

ginekolog ::

vse mam odvito, le omega drivere, potrebne za mod. Kolega ima 9800PRO, pa mu isto dela kot meni(ima tut omega). Zanimajo me izkušnje ostalih s podobno grafo. (malo težko je googlat na to temo). Hvala.

Mogoče pa bom probal še z driveri iz ocfaq, da vidim če slučajno omega mešajo drek. ?
Divers do it deeper.

OrkAA ::

Meni omega driverji ne povzročajo teh težav... Ampak doom3 vseeno zasede 400mb rama, tako da se mi zdi logično, da ti sistem zaradi tega dela počasneje :\

iElectric ::

Meni tudi 9800 pro na Cod skacejo fpsji od 200 na 10 :(

KameHameHa ::

ja meni pa se dogaja ,da mi (radeon 9800 pro) pri igranju doom3 po kaksne 1/2ure kar igra zasteka!Aja in se to med igro se mi dogaja,da ko pridem do kakih kar bi naj ble steklene površine vidijo kockice kot neki artefakti in ko ti oni monster vrze tisti plamen
postane tudi neki kockasti! po moje to nebi smelo delat pri 4xAA in 4xFSAA in resuluciji 1152x862.

moj sistem pa je barton 2800 2x256mb twin mos pc4000 in 120GB sata,asus plato a7n8x delux, pa 400w napajalnik (skrbi me da je premalo,ker mam not 2x80mm,1x92mm pol na procu zalmanov ZALMAN CNPS6000-AlCu,dvd drive in pekača)

na radeonu pa je navaden cooler ,ki pa ne pokriva ramov tak,da me skrbi,če je dobro hlajen.
Pretok zraka skozi ohišje je dober ker dva venta na strani pihata noter eden pa pri procu piha ven se pravi zgoraj.

driverji pa so ta zadnji od atija.

POMOČ!

sk8er ::

čakte fantje, zdj sm pa jes v dvomih glede nakupa R9800Pro:\

dejte ugotovit al so krivi gonilniki al kartica sama pliz...
Flip that sh*t!

kihc ::

Če boste tli po več špilov hkrat špilat bo treba malo več rama ? Kolk ga maš - 512?
x

sk8er ::

KameHameHa: Od kerga proizvajalca maš grafično da ni heatsinkov na ramih?
Flip that sh*t!

KameHameHa ::

ja kupil sem ga v pelugi firma je PowerColor na ramih pa nima reberc.Aja pa opazo sem,da mi pri nfs undergroundu steka,če se peljem skozi kanal,kjer šprica voda ali pa če je kateri drugi voznik pred mano!Kar pod nobenim pogojem nebi smelo delat,če bi bilo vse v redu zdaj pa ne vem če je problem v novih ramih,ki jih imam ali pa v radeonu!

tudi nisem prepričan če nima moja plata kakih kompartibilnostnih problemov z rami (twinmos twister 2x256mb pc 4000) da bi mogoče pomagalo,če bi bios od plate fleshal?

ginekolog ::

Ugootvil sem, da mi to šteka SAMO ko je c&c ZH v ozadju, drugače pa je vedno ok. Tako da je očitno sama igra nekka zjebana, čeprav mi je na gf4mx delalo dobro. Hlajenje imam stock in dela BP. Dobra grafa.
Divers do it deeper.

kopriwa ::

KameHameH za doom3 rukn gor ta najnovejše driverje (če ti šteka)

sk8er ::

a mi lahk še povete od kerga proizvajalca se najbolj splača nabavt R9800Pro?
Flip that sh*t!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup grafične 8800 GTS 640 ali 2900XT?

Oddelek: Kaj kupiti
332522 (1397) jimyboy
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122458044 (26776) LittleDevil
»

6600agp za 34k sit (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32617358 (10810) Nande
»

Pomoč pri izbiri komponent

Oddelek: Kaj kupiti
91448 (1290) boštjan
»

radeon 9600 ali radeon 9800 SE ??

Oddelek: Kaj kupiti
461659 (1232) Witboy

Več podobnih tem