» »

Kako ukiniti reklame messenger-ja ??

Kako ukiniti reklame messenger-ja ??

JOKER ::

Zadnja dva dni se mi pojavlja nenadoma reklama na računalniku. In to kar na enkrat.
Piše v zgornjem levem kotu: Storitev "Messenger" in vsebina je, da je sporočilo za "moj IP naslov" potem pa reklama vsebuje neke sexualne zadeve. Recimo kako si povečati ... itd.
Tudi z X ne gre zapret, če pa nonstop stiskam V REDU pa se izmenjujejo v nedogled.
Probal sem z CTRL + ALT + DEL , da bi končal opravilo in nič.
Edina rešitev da jih eliminiram je totalni izklop računalnika.
Ko pa spet odprem svoj email s katerim sem prijavljen v Messenger se pa spet pojavijo. Ko pa zapustim Email.si pa reklame ostanejo, četudi izklopim modem.
Torej, kaj mi je storiti ?
Hvala in lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

gkovac ::

JOKER očitno imaš probleme z virusi ali pa z spywarom (že v mailboxu)... iz neta snemi program za odstranjevanje takih in podobnih stvari in odstrani iz svojega sistema. Po moje druge razlage za tvoj problem ni.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

JOKER ::

No, kaj se tiče virusov na mojem računalniku jih 100% ni, ker sem zaščiten in tudi z Adaware pregledujem comp. Strinjam pa se s teboj, da je velika verjetnost, da je emailov strežnik okužen. O tem ne dvomim.
Jaz sem sedaj nekaj našel na Googleu in se mi do sedaj ni še nič pokazalo. Ne vem, če sem se prej prav izrazil, ampak SPAMi od messengerja, kao neko sporočilo je prišlo za moj IP naslov. Za vse, ki imate takšen problem lahko napišem kaj sem nardil.
Že 40 minut se ni nič pokazalo, tako da mislim, da je učinkovito, čeprav hvaliti dneva pred večerom ni dobro. Glede nato, da se mi je prej po 2 minutah že pokazalo.
Torej:

Takšna sporočila so se mi prikazovala. Četudi sem kliknil X se niso odstranla, ampak vedno nova.



Stvar sem pa rešil takole :

How to stop Messenger popup spam
1) Go to Start, then Run and type in services.msc Click Ok
2) Scroll to Messenger, select it, right click it and choose Properties.
3) Under startup choose "Disabled", then choose Stop.
4) When stopped, click Ok.

Do sedaj se še ni nič pokazalo in upam, da se ne bo. :D

P.S. Ta slika je simbolna in ni vsebina takšna na mojem compu, teveč je okno isto samo da je reklama za povečanje moškosti ... itd.
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675365 (16006) tilinho20
»

Google Wave prihaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10913747 (9905) G-man
»

Msn TEŽAVA...!!! čudna zadevaa...

Oddelek: Pomoč in nasveti
101791 (1416) d3n!5
»

MSN Web Messenger in alternative

Oddelek: Programska oprema
51363 (1303) Keyser Soze
»

Kako odstranit čuden AD

Oddelek: Omrežja in internet
5880 (781) Spajky

Več podobnih tem