» »

Program za live cam snemanje

Program za live cam snemanje

c0dehunter ::

Kupil sem Sigma Webcam, zraven sem dobil program VideoImpression 1.6. Sliko lahko čisto uredu gledam direkt (live). LAhko tudi snemam, problem pa je, ker 1 minuta filma .avi zavzame kar 137 MB! Slika ni zelo kakovostna (saj veste kako snemajo webcamere). Tudi velikost slike ni velika: 320x240. Kaj mi priporočate? :\

c0dehunter ::

A nihče ne ve, za kakšen tak programček al pa kej podobnga?

_max_ ::

1.) Hyper Cam 2

2.) Google is your friend


LP,

J.
Lasciate ogni speranza voi chi domandate

Gizmo_X ::

Upam, da kdo.:\ Ali pa vsaj program, ki bi preverjal, če so v določeni mapi novi odrezki(filmčki), ter jih kompresiral.:\

Dzonson ::

ena varijanta je, da pri snemanju v AVI nastavis kompresijo (najlazje ce izberes en kodek). program, ki ti ga pa priporocam, Active Webcam

tec ::

Se ena alternativa, ki jo jest uporabljam, je dorgem. Ta free program, ti po dolocenih intervalih naredi screenshot in ti ga nalozi na streznik. Jest imam recimo nastavljeno na 2 sekunde in da mi shranjuje v apachijev dir. Potem pa naredis en site, kamor shranis to sliko in naredis meta tag na 2 sekunde refresh. Meni zelo ustreza, ker ima slika samo 7kb in lahko gledam preko telefona ali dlancnika. Tako imam nadzor, kaj se dogaja v prostoru, kjerkoli sem.
Ni ravno kot film, vendar je tukaj spet odvisno za kaj potrebujes. Ce samo za home nadzor, potem je to dovolj. Pa se poceni je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

digitalni sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
329011 (6556) 6151
»

Program za "Motion detection"

Oddelek: Programska oprema
102142 (1853) BIG_Yack
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918994 (12034) Izi
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697311 (6459) BadWolf
»

S cim encodirate Divxe?

Oddelek: Zvok in slika
261472 (1004) zile

Več podobnih tem