» »

CSS v uporabi

CSS v uporabi

Yohan del Sud ::

Koliko vas uporablja CSS in konkretno zakaj?

JLP ::

Hja CSS je zlo pametno uporablat. Not so določene vse stilistične zadeve za stran. S tem je spreminjanje izgleda strani velik laži k samo en CSS fajl popravš ne pa da morš vsak HTML fajl popravlat. Poleg tega strani zgledajo bolj enotno in so manjše.
Live long and prosper!

Lara-K ::

Jest, zato k se mi zdi da se hitrej loada, in tko kot je JLP reku. :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

milosm ::

se pridružujem mnenju JLP-ja in Lare

IceIceBaby ::

pa še ful enostavno se da delat tele efekte da se farba spremeni če se z miško gor zapeleš.

poldi ::

Jaz ga uporabljam v kombinaciji z phpjem &javascriptom ... z njim mi je dosti lazje & hitreje enotno oblikovati strani, kjer pa pri projektih ki se delajo za dnar vsekakor pomembno ...

poldi ::

aja ..hehe ...
pretezno ga uporabljam za dolocanje lastnosti tekstu (font,velikost,barva)...
nastelas enotno, tako da ti ni treba to za vsak del posebej pisat, se posebej je to uporabno pri tabelah, kjer bi drugace vse te lastnosti moral pisati za vsak TD posebej ... ce pa imas css pa napises samo TD CLASS=imeklasa
..mnja ..se vedno pa je stvar taka da nekateri browserji tega ne podpirajo... pod to skupino bi lahko uvrstili vecino tistih ki so nastali pred iznajdbo CSSa :D

lordgreg ::

morda bi rad videl eno stran narejeno s pomočjo CSS-ja in ničesar drugega? je samo testna stran.. klikni tukaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297331561 (55710) htmltroubles
»

Zaposlitev - osebna spletna stran?

Oddelek: Loža
213226 (1796) Boomerang
»

Nekaj vprašanj glede izdelave spletne strani.

Oddelek: Izdelava spletišč
384334 (3185) scipascapa
»

Adobe prevzema Macromedio!

Oddelek: Novice / Ostale najave
224329 (3494) janezl
»

Koliko denarja za programiranje?

Oddelek: Programiranje
482560 (1820) Immz

Več podobnih tem