» »

celeron 566@850

celeron 566@850

EASYdoor ::

Imam plato VT6X4 in celeron II 566. Pri prejsnjem adapterju za proc. mi je vsake toliko casa zamrznil racunalnik, ker je imel premajhno napetost samo 1,7 V za 850mhz pa to zgleda ni bilo dovolj. Zato sem si nabavil Abit SlotKET !!! in poskusil tu. Lej ga zlomka... na 706 mi lepo laufa, ko pa prestavim na 100 mhz vodilo (100×8.5) pa preide takoj v dosu v nek "preverjevalnik registra"!! potem pa zamrzne???

Kako imate ostali nastavljen abit-ov slot ket? vse na AUTO, ali posebej.

P.S.: sem probal vse variante, tako da...:'(

thanx!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

msmiha ::

Učitno boš mogel modificirat voltažo. Aja pa ne met auto nastavleno ampak za vsako nastavitev posebej. Daj mi še povej kak ti je gratalo postat gnoj (tm)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

EvilK|NG ::

msmiha dej mi neki povej a je voltage mod tut na ABIT BH6, a ni kao fora da ti preden flashiras das na najvisjo voltazo in pol flashiras in pol ti je to default in pol gre se vec!!!8-)
Play your Cards Right !

msmiha ::

Ja sem že ču nekje to sam ne vem če deluje. Sam si namreč lastim Durona 800@1017 Celerona pa nikol prej nisem mel. Mel sem sam Pentiuma 2 na eni QDIjevi plati:P
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

EvilK|NG ::

Ja sej jst mam tut durona 800 in pa Athlona 1000 duron mi dela stabilno na 1040 drgac zdele pa nameravam narest voltage mod phase 2!!!pa kaksno vodno hlajenje !!!:D
Play your Cards Right !

msmiha ::

ker teden je Duron moj je 47
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

EASYdoor ::

msmiha: "modificirat voltažo" - kako to?

A ima kdo se kake izkusnje, z slotketom sem probal tudi na manual, pa... slabo, vedno prerverjalnik registra ali zamrzne. Hlajen je z gorbom in 2×120mm vent. v ohisju, v masini pod najvecjo obremenitvijo 27°C!

P.S.: gnoj(tm) sploh ni tezko pridobiti, samo krsis pravila in evo :)) Moja plat je taka: se preden sem prebral pravila, sem dal v male oglase kao prepovedano zadevco, v bistvu je bil samo link in evo me, gnoj (tm) :))
jebat ga :) bomo ze nekako uredil da bo bolje, a ne primoz?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

sirotka ::

Jsz ma iwill slotket, pa ma od 1.4 do 3.5 volta za naštimat, vse kar čš, pa še drag ni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
452952 (1924) sidney
»

C700@1176 !!!

Oddelek: Navijanje
161191 (875) celica
»

Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262291 (1564) HardwareMaster
»

Najbl navit proc. na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
544737 (3706) SkIDiver
»

Lastniki Celeronov 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
663931 (3229) Boško

Več podobnih tem