» »

Turška znanstvena fantastika je najboljša na svetu

Turška znanstvena fantastika je najboljša na svetu

Vanich ::

Nobeden od teh filmov ni komedija. Vsi so narejeni smrtno resno.

Turška Vojna Zvezd

Turške Zvezdne Steze

Turški E.T.

Revizije filmov se splača prebrat v celoti, ker so zelo zabavne, skoraj tako kot sami filmi - vsaj enega izmed teh treh se pa da dobiti na torrentih.


Človek se kar malo zamisli, kakšen retardiranec moraš biti, da posnameš kaj takega, samo po drugi strani je pa še hujše, da v Turčiji obstaja publika za take stvari. Kar malo me je strah, koga sprejemamo v Evropo.

[ Tema se je spustila na precej osebno in nekulturno raven, ze prej... No sedaj je dovolj. -- BigW ]
  • zaklenil: BigWhale ()

Vikking ::

Druga kultura, drugačne stvari... to še ne pomeni da zadeva sux... mogoče nam k smo nafilani od ameriške filmske scene, saj še Evropskih filmov ne znamo tako cenit, kot ameriške,,,,

Kaj si le mislijo turki o nas, če slučajno vidijo oddajo pod kozolcem ali oddaj o po domače,,, po moje si mislijo da bolj debilnega naroda ni na svetu,,, tko da drugačna kultura prinaša drugačne zadeve, sej film ni bil narejen za trženje po svetu ampak za njihovo deželo!

Tako da spoštujmo kulturo drugih držav, ki je različna od nas,,, in če ni ameriško naravna je nimamo pravice obsojat da sux, še posebej če mislijo s svojo glavo in delajo po svoje....

Vanich ::

Dej viking naprej preber opise filmov.

Če je pa zate slaboumnost odlika nekaterih tujih kultur,("ki jo je treba spoštovati ??? - tudi če je slaboumna ?" )pa ne morem drugače kot da se strinjam.

Tako da spoštujmo kulturo drugih držav, ki je različna od nas,,, in če ni ameriško naravna je nimamo pravice obsojat da sux, še posebej če mislijo s svojo glavo in delajo po svoje....

Ja, res, ful delajo s svojo glavo - kopirajo ameriške filme, jih retardirajo do slaboumnosti in servirajo turški publiki, ki take filme hodi gledat.

Druga kultura, drugačne stvari... to še ne pomeni da zadeva sux...

Zadeva sux, in to BIG TIME ! It sux so much that is beyond suck, and becomes amusing and funny.

Preberi opise, ali pa še boljše, poglej si film.

Oddaja pod kozolcem pa ni film. Slaboumna pa je, ja, to pa priznam...

Brane2 ::

Že, ampak te filme postavljaš v napačno kategorijo.

Narejeni so bili za kvadrilijon drahm ali recimo približno $1500 per shot.

Primerjaj to z ameriškimi "low-cost" serijami za samo parstotisoč $ in razlika v kakovosti izgine.

Ameri rabijo 100 milijonov $ za kkolikor toliko gledljiv film.

Ob raznih Xenah, Himenih, STargateih itd se pa recimo meni obrača želodec.

Star trek je denimo precje draga zadeva, pa je zame že skoraj na meji gledljivosti.

Sploh pa, ali kdo pomni kak resnično dober slovenski Sci-Fi movie ?

Saj vem, da za efekte ni denarja, a danes je računalniška animacija vse bolj poceni, poleg tega pa bi bil zadovoljen že z dobro, izvirno zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Vanich ::

Brane2, dej preber opise, prosim te. Predvsem prvega.
Teh filmov ne primerjam z ničemer, so preprosto slaboumni sami zase, neglede za koliko denarja so bili narejeni.

Kar se pa slovenskih filmov tiče, se mi zdi da so nekateri nevarno blizu tem turškim filmom. Minus element zabave.

A SLO - S.F. sploh obstaja ???

Brane2 ::

Sem se prisilu prebrat dele prvega. Precej bolno.

Thomas ::

> Sploh pa, ali kdo pomni kak resnično dober slovenski Sci-Fi movie ?

Supervitalin. Na nivoju, res.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Vanich ::

Sem se prisilu prebrat dele prvega. Precej bolno

Film ali revizija ?

Brane2 ::

Film, v manjši meri pa tudi revizija.

MIslim, če je film tako slab, kdo normalen bi si vzel čas, da bi ga opisoval v take detajle ? :\

Keyser Soze ::

Ha, ha. Pomoje bi se narolal bolj kot pa če bi gledal kakšno Naked Gun al pa Police Academy.:D

Kanta za smeti. Pomoje bi crknu od smeha že ob tem kadru. Ni kaj dobri humoristi.
Aja pa so pomoje porabili mnogo manj denarja kot pa tista Naga Pištolj pa Policijska Šola. Svaka jim čast. Iznajdljivost važi.

P.S.: Pepca. C'mon Get A Life. Malo se sprosti, pa glej na stvari z svetle strani.:D
OM, F, G!

Vanich ::

Kayser, get a brain.
Nobeden od teh filmov ni narejen kot komedija.
Očitno sploh ne vidiš za kaj se gre.

Keyser Soze ::

Me got a brain. U dont know if.

Ampak ti si pa tako resno zagrabil to, kot da bi imeli tvojo mamo na "gavgah". Pač imajo drugačen koncept razmišljanja, imajo drugačne navade. In se jim zdi takšen film OK.

Drugače pa... Ni bil mišljen kao komedija. Pa kaj potem. Verjamem da me bolj nasmeje kot pa film z mnogo večjim budgetom in "zahodnjaškim" scenarijem, ki je bil mišljen kot komedija. Pa izpade kot pogrebščina.:\
OM, F, G!

Vanich ::

Pač imajo drugačen koncept razmišljanja, imajo drugačne navade. In se jim zdi takšen film OK.

Ja, sej to že skoz pravim.
Imajo slaboumni in pa retardirani koncept razmišljanja.


Drugače pa... Ni bil mišljen kao komedija. Pa kaj potem. Verjamem da me bolj nasmeje kot pa film z mnogo večjim budgetom in "zahodnjaškim" scenarijem, ki je bil mišljen kot komedija. Pa izpade kot pogrebščina

Tudi to že vsezkozi trdim. Film je tko zanič, da je že dober. Fascinira in nasmeje te z slaboumnostjo, ki je mišljena resno.


Hmmmm...če tukaj dam torrent link do turških Zvezdnih Stez, a bi to bilo kršenje pravil z oziroma na to, da so že turške Zvezdne Steze grob poseg v avtorske pravice ustvarjalcev pravih Zvezdnih Stez ?

Ja, no... Sej vem da je.

Keyser Soze ::

Ja, je.:\ Ampak na dial-upu tako ali tako nimam kaj skakat z filmi.

Je drugačen. Za tebe neumen. ampak sedaj je spet uprašanje če pa njim ni slučajno neumen tvoj koncept. Kdo ima pa bolj prav??:( Pa se ti zrola.:D

Bottom line je.... sedem umetnosti. Pa če je naša prva, turška druga, jih je pol še najmanj pet(pa jih je rajši več. Pa če se za vsako tako obremenjuješ. Boš kmalu kakšen čir staknil.

P.S.: Vsaj veš kam ne iz na počitnice.
OM, F, G!

Tito ::

Morm met.... Ko pogledam komentiram ;)... Prej ne bom ... :D

Všeč so mi druge prespektive, še posebi imam rad satiro in parodijo, tako da zna biti vredu zadeva!:D

Vanich ::

Všeč so mi druge prespektive, še posebi imam rad satiro in parodijo, tako da zna biti vredu zadeva!

Ja pizda so eni ljudje trdi.
To niso komedije ali parodije. To so resni filmi, ampak so tko retardirani in zanič, da so smešni.

Za tebe neumen. ampak sedaj je spet uprašanje če pa njim ni slučajno neumen tvoj koncept. Kdo ima pa bolj prav??

Za vsakega neumen. Ne samo zame, ampak za vsakega, ki ima vsaj 55 IQ.
Pa ni važno če je magari iz Papue Nove Gvineje.
Kaj šele iz moderne, to-be evropske države Turčije.

Keyser Soze ::

Hm, poraja se zanimivo vprašanje. Kako pa veš, da je resen film?

A je kdo umrl pri snemanju? Ker praviš da je smrtno resen.:D
OM, F, G!

flipflop ::

A to je na ravni Plan 9 from outerspace?>:D

Pepca, bi te prosil za torrent link,lahko pošlješ na zasebno0:)

Vanich ::

Hja, flipflop, če bi mu napisan mejl pod osebnimi podatki, bi ti ga poslal, tko ti ga pa ne morem.

Vanich ::

He, he, he, zgleda da obstaja še:

Turški Superman
Turški mladi Frankenstein (ampak ni komedija kot original)
Turški Čarovnik iz Oz-a
Turški Exorcist

Še odlomek iz revizije turške Vojne Zvezd:

Although setting world records for lack of production values, Turkish Star Wars is a lot more entertaining than Episodes 1 and 2, and not nearly as unexplainably stupid as Jar Jar Binks. It’s tough to say why they bothered to make it since it’s obviously not an improvement, and with all the stolen video footage and music, the filmmakers are in the same amount of legal trouble they would be in if they were just distributing bootleg copies of the original. Of course, if any of us could understand the motivations behind Turkish Star Wars, we wouldn’t be sitting here, we’d be powering flying cars with our minds at some kind of Smartest People Ever convention.

BigWhale ::

Ej, dajte se umirit malo...

Bob Rock ::

Pa ka si se tak zapiknu zdej u to??? Ce jim pase, naj gledajo. Pac drugacen nacin razmisljanja, drugacen okus,...
Pa flipflop je verjetn mislu na zasebna sporocila, ne na e-mail(mogoce narobe koncept razmisljanja? >:D ).

Vanich ::

Ne se delat pametnega, bob.

Linka jima nisem mogel poslat, ker te tracker ne pusti zraven, če nisi uporabnik.

Poslal sem jima torrent file, pa še to se bosta verjetno morala vseeno prijavit na tracker, da bosta lahko dll.

Če hočeš, ga pošljem še tebi, pa poj pametuj, ko si boš ogledal film.
'Till then - stfu.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Time to Die

Oddelek: Sedem umetnosti
383273 (1970) Kurzweil

Prerok in karikakture (nadaljevanje) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1498876 (6292) BigWhale
»

rabm naslove filmov ! ! !

Oddelek: Loža
254078 (3759) Goodspeed
»

Zvezdne steze! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1467894 (5745) OldSkul
»

Šovinizem

Oddelek: Loža
201700 (1348) TheJack

Več podobnih tem