» »

Zvezdne steze!

Zvezdne steze!

1
2
3

Binji ::

SG epizoda Window of Opportunities je tudi zakon! Rezal sm se skorej nonstop.

Kanal A: if you don't want us to kick your ass nam dejte 3 in 4 serijo SG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SG Rulez!!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Sem poslal A kanalu e-mail pa so rekli da niso odkupil 3 sezode kaj šele četrto!;((;(

Pol pa bi lahko vsaj nacionalka dala kej tazga gor.Sej jo plačujemo ima velik dnara!

TESKAn ::

Jop, se strinjam glede window of opportunities:).
Aja, kanal A: dej nam SG nazaj!:). Eh, kot da nas bodo poslušal...treba uporabit bl 'drastc measures'>:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Hrček ::

sej borgi sekajo...sam ne vem zakaj nikdar ne nardijo dela kjer se Borgi spopadejo s Q-jem


ta bi bla zanimiva...



:D
!!! Minimal Rox !!!

Tr0n ::

Heh, zakaj le, ce pa jih Q lahko enostavno "odcara" :).

skorc_norc ::

Rad bi odgovoril Thomasu da črvje luknje obstajajo in da je že veliko dokazov o njej sicer jih je pa Einstein v svoji teoriji potrdil njihov obstoj :\
Kar se tiše pa ST Voyager, DS9, TNG pa filmi so pa vsi zakon!!!! Sam tale nas kanal A pa POP TV bi lohk nove sezone odkupila in za Voyager in za TNG pa DS) sploh se niso vrtel :( pa tud Babilon 5 bi lohk nadeljeval!!!
Kaj pravite??

Tr0n ::

Verjami mi, sem ze velikokrat pisal na PopTV in Kanal A. In so mnenja, da ST pri nas ni tako priljubljen, kot si marsikdo misli. So pa zaradi nasega tezenja spet zaceli kazat stare sezone. Vsaj nekaj. No, ce vas bo se vec pisalo bodo mogoce kaj spremenili ;).

Thomas ::

skorc

Crvje luknje obstajajo v subatomskem svetu. Tozadevno si lahko ogledas Marjanov podpis.

Makroskopska crvja luknja je pa predvsem negostoljubna za popotnika. Je boljs, ce gres skozi plavz ali skozi kaksno Sonce - pes.

:)

p.s.

Fora NI Einsteinova.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

Tron: naslov? Pisem tkoj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

jakinj ::

Zdravo, Jan!

Po koncu pete sezone serije Zvezdne steze: Voyager, bomo nadaljevali s peto sezono serije Zvezdne steze: Naslednja generacija. Šeste sezone Voyagerja pa na Kanalu A nismo odkupili.

Lp!


To je uraden odgovor s Kanala A
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

OldSkul ::

Men so isto skor odgovorili!

McAjvar ::

Khem... Kaj pa kaka peticija? Kdo ve povedat, kako je s peticijami, zlasti elektronskimi? Pridem pa tudi podpisat, ce elektronsko ne gre.
Mislm, ce bi dost podpisov zbral, da vidjo da je interes... mrbit pa pol pridejo nove sezone SG in ST serij?
Ce ne pa, kak je naslov, pisem na Kanal A in Mexico/Oprah TV tud jaz.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

jakinj ::

E-mail kanala a

Zdaj pa vsi pisat. Sam vsak samo enkrat drugače bojo mislili da je zajebancija.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

Binji ::

kumej 5. sezono???!!!!!!!!!!!??? Pa 3. in 4.??
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

skorc_norc ::

Rad bi se opravičil Thomasu, ker sem pomotoma mislil da govorimo o črnih ne pa o črvjih luknjah! :8)
Moram mu tudi dati prav da warp hitrosti ne bo mogoče doseči. Tukaj se tudi delno podpirata s teorijo o črnih (black) ne črvjih (worm) luknjah. Črnja luknja je v bistvu enormna koncentracija mase v tako majhnem polmeru da je njena ubežna hitrost večja od hitrosti svetlobe. In če nič ne more potovati hitreje od svetlobe nič ne more ubežati njeni gravitaciji. To teorije je prvi omenil Laplace v 18 stoletju in skoraj takoj po Einsteinovi splošni relativnostni teoriji je Schwarzschild oskril matematično rešitev enačb teorije, ki je opisovala, da bi taki objekti lahko obstajali.
Da še podprem Thomasa o tem, da črvje (worm) luknje skorajda ne obstajajo. Črvja luknja je v bistvu kombinacija črne (black) in bele (white) luknje. Enačbe relativnostne teorije imajo zanimivo matematično korektnost - simetrične so v času. To pomeni da lahko vzameš katerokoli rešitev enačbe in si predstavljaš da čas teče nazaj namesto naprej dobiš še eno veljavno rešitev enačbe. In če to pravilo upoštevaš pri rešitvi, ki opisuje črne luknje dobiš belo luknjo. 8-O In če so črne luknje objekti katerim nič ne more ubežati so bele luknje področja vesolja v katere nič ne more pasti. Čeprav so bele luknje korekntne matematične rešitve enačbam splošne relativnosti še ne pomeni da obstajajo v vesolju. Skorajda zagotovo ne obstajajo ker ni nobenega načina, da se formirajo - formiranje bele luknje je tako nemogoče, kot uničenje črne (ker sta oba procesa časovno obratna eden drugemu).
Se pravi so črvje (worm) luknje črne luknje ki se rotirajo in imajo naboj in potem se vse bolj zakomplicira. Teoretično je mogoče pasti v tako črno luknjo in ne zadeti singularnosti. Vbistvu notranjost rotirajoče se črne luknje z nabojem se lahko ''združi'' s korenspondenčno belo luknjo v takem smislu, da padeš v črno luknjo in prideš ven v beli. In ta kombinacija se imenuje črvja (worm) luknja.
Povzetek: Črvje luknje skoraj da zagotove ne obstajajo in ne morejo obstajati. Črne luknje, ki se formirajo kot razpad običajne materije (in tako naj bi nastale vse črne luknje za katere mislimo, da obstajajo) ne tvorijo črvjih lukenj. In čer padeš v eno od teh ne prideš nikjer več ven. Zadel boš singularnost in nič drugega. In tudi, če bi se črvje luknje po kateri čudni logiki formirale ni nujno, da bi bile stabilne zato, ker vsak najmanjši prodor (tudi ta, ki bi ga povzročilo tvoje potovanje) bi povzročilo sesedenje te luknje. In tudi, če bi obstajale stabilne črvnine bi te radiacija od bližnjoh zvezd, kozmičnih mikrovalovov in drugih stvari scvrla.:|
Se pravi, črvje luknje ne obstajajo in hitreje od hitrosti svetlobe ni možno potovati. Lahko si zamislite, kaj bi se zgodilo, če bi potovali hitreje od svetlobe? Bi padli v temo? :))

Upam, da vas nisem zdolgočasil, čeprav sem prepričan, da je Thomas edin, ki je to prebral:\
PIŠITE NA KANAL A IN POP TV! Hočemo Zvezdne Steze vseh oblik!!!!:D

Tr0n ::

Verjetno jim je ze zdaj tecno odgovarjat na taksne maile ;).

skorc_norc ::

Eno vprašanje za THOMASA?

Sm zasledu, da pričakuješ tehnološko singularnost čez 19 let??8-O A imaš mogoče kaj, ki bi to podprlo oz. ne, če imaš, ker vem da imaš sigurno nekaj ampak, če si pripravljen deliti to z nami?
Da ne bo kdo zamešal. V prejšnem postu se govori o kozmični in ne tehnološki singularnosti.

Aja, mislim, da absolutne ničle oz. 0K ali -237°C ni mogoče doseči. :)

Binji ::

Bine, pozdravljeni!

Na Kanalu A smo predvajali le prvi dve sezoni nanizanke Zvezdna vrata, ker smo jih le toliko odkupili. Nadaljnjih sezon v kratkem torej ne bomo predvajali.
Kar pa se tiče navdušencev znanstvene fantastike, jih je v Sloveniji precej manj, kot bi si želeli.

Lp!

Grrrrrrrrrrr!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

skorc .... bom odgovoru zvecer v temi PROTOKOL
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

skorc_norc ::

K ste že vsi težil Kanalu A sm pa še jest pisu :D
Tole je odgovor: ''Na Kanalu A bomo v kratkem predvajali peto sezono serije Zvezdne steze: Nova generacija, nato pa bomo ponovili še četrto sezono te serije. Ostalih Zvezdnih stez nismo odkupili in jih v bližnji prihodnosti tako tudi ne bomo predvajali'' - sej odgovor že poznate ampak zakaj jim neb še mal zatežil, da bojo v prihodnje kej več star treka vseh vsrst odkupil
...Thomas še zmeraj čakam tvoj odgovor. Upam, da ga ne pišeš že cel dan, ker potem bom lahko rekel, da sem najbolj zmeden človek na svetu :\

Thomas ::

Ma se opravicujem - nisem se najdu cajta. AMPAK BOM. Dons 90% .... jutri pa 99%.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

Ja le piši!

Binji ::

Jst sm dal se v newsgroup da nej pisejo. Sam kurc ce so se odlocli da ne bojo pol ne bojo predvajali.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Double_J ::

Svetlobne hitrosti ni mogoce doseci, saj ima telo ki se giblje z svetlobno hitrostjo neskoncno maso, torej je potrebna neskoncna energija da telo spravis na tako hitrost. Edina rešitev, bi bila da bi pospesil na tako hitrost telo brez mase. Kar pa ni ravno lahko ane(dobit telo brez mase:)

Tr0n ::

p33sda, na kanalu-a so nehali se Voyagerja predvajat. V cem je finta? Kaj so samo 10 serij 5. sezone odkupli al kaj? BEDAKI!

jeb ::

ne, ampak so zadevo prestavili na najbolj mozen udarni termin: ob 14:15
To sele potrjuje, da so KRETENI...
Pizda, a so sploh pomislili, kaksna populacija gleda ZF, in kdaj ta populacija sploh gleda TV???
Madona, sej za to obstajajo raziskave.
Res, kretenizem na kubik!
Za tole bi se pa res splacalo pisat na KanalA in jih fajn skurcat, debile nesposobne!

Tr0n ::

Kaj? 14.15? LOLEKI! ;((

OldSkul ::

Res kar neki!;((

JLP ::

Sam res kretensk. $%&$%&#$%&#$;(;((
K bi saj kake 2 ure kasnej blo.
Live long and prosper!

Binji ::

Grr. Jst pridem ponavad s sule lih 10 do 3!! Se ena stvar ku jim jo zamerm.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dami ::

A ma kdo kak link, kjer bi lahk dobil vse epizode Voyagerja? Onih prvih epizod se sploh ne spomnim več, 5. ki jo zdej na a kanalu vrtijo pa itak ne morm gledat kr me tist cajt ni doma. Pa še neki; ful dost postov nazaj je biu not vržen en link za downloadat stargate sg1 epizode. Mene zanima v kaki obliki/kvaliteti so ti deli posneti in kuk zasede 1 del.
Hvala.
Aja, drgač pa Star Trek rulz vse po vrsti (sam deep space 9 ni blo preveč posrečeno). Pa SG-1 je tud ena najbolših SF nadaljevank.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Binji ::

Gammaquad
So pa mal divx, nekej pa tudi asf (slabsa kvaliteta). Poglej pa bos vidu:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Dami ::

Piše da ni več na voljo fajlov. Za 4. in 5. sezono pa so sam preview-ji. A ma kdo že čist vse dol zloadane? Bi se dal kej zmenit;)
Kaj pa za ST: Voyagerja obstaja kak tak naslov??
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Binji ::

Grrr pa res. Avtorja je zgleda MPAA prisilla da je skinu dol epizode.I hate them!!

Drgac mam pa celo 3. serijo pa mal 1. in 4.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Binji ::

Dami: dej mi mejl ti posljem ke naslov ene strani. Moj je drgac tle
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

[t502] ::

SG epizoda Window of Opportunities je tudi zakon! Rezal sm se skorej nonstop.

Kanal A: if you don't want us to kick your ass nam dejte 3 in 4 serijo SG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SG Rulez!!!



Ja stargate_sg1_4x06_window_of_opportunity je ful smesna samo sem pa tudi cakal celi dan da sem jo dobil :D

[t502]

OldSkul ::

No zdej so začel vsaj 5 sezono ST:TNG predvajat!:))

TESKAn ::

Hm, po moje bi nardil bolje, če bi najprej eno, pol pa drugo nadaljevanko odvrtel...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Dami ::

Pa sej vodstvo kanala A itak pojma nima. Oni menjajo nadaljevanke kr kak se jim zdi. Recimo zdele so nehal predvajat (ponovitev....mislim da prvo) nadaljevanke Lepi časi (sej ne da bi gledal;)), ki je bla cela 2 tedna na sporedu in namest tega vrgl ponovitev (mislim da že drugo al clo več) nadaljevanke Družinsko pravo. Neki cajta nazaj so predvajal nadaljevanko Črna luka (ki sux big time, sploh nism mogu 5 gledat) in po mislim da 2 tednih je blo konc. Jst ne vem zakaj hočjo met 100 različnih serij vendar nobene ne bojo niti do polovice pokazal. Ok, izjema je Tretji kamen od sonca, ki je res zakon in ki so jo predvajal do konca. Pa ne vem od kod jim to da ni dost zanimanja za SF nadaljevanke. A za limonade pa jih je? Tud stare mame majo že poln kufer vsega, pa še kr mečejo nove in nove serije not. Groza!
Vem da to s temo nima zveze sam mogu sn se izpisat:|
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

JLP ::

Končn so pr Kanalu A mal k pamet pršli pa Star Trek prestavl na 16:35.
Live long and prosper!

DaDo ::

Katere epizode vrtijo ta teden? Včeraj je bil Vojager, prejšnji teden pa TNG.

Dami ::

Ja zdej je spet TNG. Sam pred par dnevi pa je biu Voyager, ponovitev sezone ki so jo mal prej končal. Groza! Toti Akanalovci tak mešajo pa spreminjajo program pa nadaljevanke k kak menu v restavraciji-vsak dan drugo. A obstaja na svetu (ZDA) kak Science Fiction Channel? Mislim da je, kr mi piše na škatli od X-coma :P
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Quickbeam ::

Hmm odkar so dal tako hecno uro še nisem niti enkrat gledal. Prej, ko je blo ob šestih popoldne nisem pa nobene zamudil. Enostavno ne mislim na tv ob tej uri / me ni doma...

OldSkul ::

;((Zdej so spet začel ponavlat TNG 4 sezona.

;((;((

TESKAn ::

Qrc jih gleda;((.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JLP ::

Ja res kretensk. Ampak še useen pa bol k pa da bi limonade vrtel. Mal jim bo treba spet pisat nej že mal nabavjo znanstvene fantastike, recimo nove sezone Star Treka.

OldSkul ::

Sem jim že pisal.Bomo vidli!

Binji ::

Ma kaj Star Trek.

Stargate!!!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

SubOrbit ::

Thomas: kje mas temo protokol... ker me res zanima kaj si postnu (ce si pol utegnu sploh) :D


lp

R0K ::

ja kva star trek.......to sux......

........tisti ki ste za star gate bi lohk nardil peticijo za predvajanje vseh sezon.......a ste za to ? ....... da bi dobl ene 200 podpisov bi blo kul.....
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529633 (7693) simnov

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483474 (2462) PaX_MaN
»

Star Trek: Enterprise

Oddelek: Loža
412175 (1676) LoneWolf
»

Star Trek:Voyager End Game

Oddelek: Loža
101246 (1085) BigFoot
»

Se Startrek vraca na nase zaslone

Oddelek: Loža
241601 (1231) Kralj

Več podobnih tem