» »

Zvezdne steze!

Zvezdne steze!

1 2
3
»

[t502] ::

jaz sem ze pogledal sezone 1, 2, 3, 4, 5 in zdaj cakam na 12 epizodo (season 5) SG1.

Naj grejo nekam z polovicnimi sezonami in tem sranjem. Ce hoces kaj do konca videt si moras na netu iskat. &"$/&#!

:D

[t502]

OldSkul ::

Sej se na internetu dobijo filmčki star gate same kvaliteta Sux!!

Binji ::

Aja kdu mi je ze reku da bi mi lahko zrihtal Stargate epizode Divx kvalitete? Zgubu mejl...

Drgaci smo ze neki pisarli na Kanal A glede tega pa so vsakmi rekli da nas (fanov) baje nej zadosti. SUX!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

[t502] ::

Sej se na internetu dobijo filmčki star gate same kvaliteta Sux!!

Nemaš kaj bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kaj,..
-----------------------------------------------------------------------

Ta je dobra...vse episode so bile super kvalitete (300+ mb) samo najt jih moras :D

[t502]

Binji ::

Na ircu komot:\
Problem je edino ker mam dial-up..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

No lahko se dobijo tud take kvaliteti filmi samo ISDN je zato prepočasn!

OldSkul ::

Sem dobil odgovor od Kanala a in Star trek bodo umaknili!!:(:(:(:(:(

Dami ::

Binji: ehm....si mogoč v svojem predzadnjem postu mene mislu?:D Ja, sori da ti nism nč pisal, sam iz SG1 ne bo nč, kr sploh ne vem če obstaja kje na netu fajli v divx kvaliteti. Tip, k sn mislu da mi bo to dol potegnu, pa itak ne prenese stargate ampak je nor na startrek in ma že skor vse epizode Voyagerja. Sam tud tu jih je 3/4 v zanič kvaliteti. Tu pa tam se najde kaka epizoda ki je v Divxu. Sicer pa greš na Winmx in napišeš Voyager pa ti najde vsega boga. Ko pa napišeš sg1 pa prazno. Pozna kdo koga (kdorkoli, kjerkoli), ki ima vse epizode SG1 v Divxu posnete? Plačam do 20 jurjev sam posojo:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Binji ::

Dami: jap:D
Ma sej ni problema. Se pa tud jst pridruzujem tvoji prosnji:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

BigFoot ::

jest mam vse epizode Star Gate do zdej, samo so bolj slaba kvaliteta. DivX, 20MB na epizodo.
poleg tega mam pa okrog...120 epizod Star Treka (TOS, TNG, DS9, Voyager, Enterprise)
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

OldSkul ::

Kakšna pa je kvaliteta Star trek epizod!

BigFoot ::

odvisno. tiste ki so okrog 75MB so čisto v redu, vse kar je pa nad 150MB je pa že vlo v redu. mam tud neki epizod ki so čez 400MB, tisto pa itaq seka
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Thomas ::

A nisem pred kake pol leta rekel, da bo kmalu tako?

Da nam TV postaje ne bodo mar, da bomo izmenjavali fajle?

Na kar je Miran Požar izjavil, da rad posluša moje napovedi prihodnosti?

8-)

Dami ::

Thomas::D
Ja, najbolš je da ustanovimo eno SF društvo. Pa si vsepovprek izmenjujemo epizode:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

PaJo ::

Kaj se cakas??

:D:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

[t502] ::

Se enkrat povem. SG1 episode v DivX kvaliteti obstajajo (ker jih jaz imam :p )

Samo prebrskat je treba :D

ST: TNG pa naj ker umaknejo, ker je kič

/me runs

:D

[t502]

Binji ::

Dami, Thomas: itak!! Glede tistga drustva fanov pa za izmenjavanje.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Sem za društvo.Mal bi se mogli zment pa bi blo!

Thomas ::

Mal je problem (zaenkrat) z legalnostjo.

Ali pa tudi ne - ne spoznam se zadost na (avtorsko) pravo.

Kar se tiče društva - pa po moje sploh ni potrebno. Dovolj bi bilo pošiljanje emailov vsem članom virtualnega kluba:

NUDIM v menjavo:

Charlie, am. film. 210 MB, 800X600, mp1

.....

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

Kaj pa je to za en film?:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dami ::

No, sej kar se tiče legalnosti ni treba skrbet. Nardimo neke vrste napster. Nekdo ki bo vodu vse skupaj da svoj e-mail in njemu pol vsi, ki hočjo zravn bit pošlejo svoj spisek filmov, ki jih je pripravljen share-at. Ti pol dobijo nazaj spisek vseh filmov, ki so trenutno že share-ani in so na voljo. Sam ta stvar naj obstaja samo za take sf nadaljevanke ali kaka sf filem (klasike), ki se malo težje dobijo. Če bi si vsi po vrsti začeli posojat vse filme ka jih mamo, bi nas na koncu še kaki pirati začeli preganjat, češ da jim krademo zaslužek. V najbolj kritičnem primeru pa nam še BSA pride trkat na vrata. Da pa se razume. Če bi se že morl kej zaračunavat pri menjavi, naj se samo stroški. Na jetre mi gre če kaki pirati ponujajo en film za jurja + poštnina. Vse kar nucaš je 200sit (prazn cd in poštnina). There's no rich and poor, we should just share all the wealth (mal mi engliš rusta, ne vem če sn 'premoženje' prav napisu. forgive me).
Ok, bom rajš nehal kr sn zašel v zelo nelegalne vode in nočem da bi se ta tema zaprla.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Binji ::

Si prou napisal:D
Ja jst sm tud za to sam da se posilja tiste fajle ku naj bi bli sharani sam tistim ku smo "notr" in da drugim nc (morda lih nardimo ksno izjemo za SloTecharje:D)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

Na vsak način je treba delat legalno. Na vsak način.

Legalnost pa po moje nikakor ne pomeni, da se izmenjava ne da začet delat.

Če mora it 100 SIT avtorjem - pač mora it.

Ne verjamem pa, da preko Kanala A dobijo na gledalca več.

Razen avtorjev in gledalca - naj vsi posredniki padejo ven. Ker očitno niso zmožni predvajati niti ene SF serije.

Mislim pa tudi, da prej kot v 6-12 mesecih ne bo še nič. Potem pa že.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Binji ::

Thomas: jah fora je da drgac ne mormo dobit epizod tko da jebes legalnost.
Ja ce ma kdu ksne take spiske lahko kr meni poslje pa se zmenmo pol kaku naprej.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

skorc_norc ::

Se strinjam z Binji -jem, zakaj bi pa morala ta stvar biti legalna? Vsakdo ima sigurno ze nekaj epizod it winmx al pa edonkey al pa od nevem kje tko, da bi blo prou fajn, če bi si začel mau vse skp izmenjavat, ampak da to omejimo na zf epizode in klasične filme, kot je bilo omenjeno, pa bomo pol vsi srečni in zadovoljni. Če to poteka npr. tako, da se dva zmenita za izmenjavo pa en pošle drugmu preko irca al pa ICQ al pa ne vem preko česa še, nam nima noben nič za težit in nam tud ne more.

Igor ::

hmm
ceprov ne verjamem da bi blo kej iz tega
moja lista
samo menjava prek neta
mejli v stilu
mi posnames to pa to
manjka mi samo ta pa ta del pa nimam nic ..
mam modem ipd
bodo ignorirani

Binji ::

Kako to mislis: "ce mi posnames to pa to" da bo ignorirano? Sej je cel point da ti enmu pac posnames kar se nima in od ti da al cd al pa kes za cd.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Sergio je zaprl od Binji-ja temo tako da nadaljujmo kar tle!
Jaz bom tko povedal,nimam nobenih filmov da bi jih izmenjaval bi jih pa kupu oz. lahko bi mi jih kdo posodu ( ne bi jih vzel, saj bi itak mel moj naslov če bi vam film sunu ).Samo problem je v tem da so eni škrti in človek do tega priti ne more!

Igor ::

ker del od "samo menjava prek neta " ti ni jasen ?

Thomas ::

Kar se tiče tegale izmenjavanja - vztrajam na legalnosi in na tem, da še 6 mesecev do enega leta ne bo drugega kot nekaj poskusov v mp1 ali mp4 - whatever. To se da jemati kot poskus uvajanja novih tehnologij na tem področju. Ne kot piratstvo.

Po tem času, pa bi lahko začeli z zadevo resno in profesionalno.

Sam sem (glavni) lastnik nekega posebnega kodeka, ki bi znal biti za te namene najbolj primeren. Za velike resolucije in visoko kvaliteto in povsem RAM - CPU - video based playing. 90% CPU ostane za druge namene.

TV bo morala - premisliti znova. Prešaltati v višjo prestavo - ali izginiti.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

skorc_norc ::

Legalnost gor, legalnost dol. :( Hmau bom meu ADSL pa mam ene epizode. Drugi že majo al pa bojo mel kakšno hitro povezavo pa majo druge epizode. So.... no further actions needs explanation. Let's swap! Nimamo pol leta cajta lohk pa seveda zraven teh legalnih poskusov in uvajanju novih tehnologij oz. načinov, delujemo še malce nelegalno. ;) Sej razumeš, da smo nekateri odtrgani na Star Trek pa pač nimamo vseh epizod.

ups, there were a few spelling mistakes

Binji ::

Da ne omenimo da epizod StarGatea od 3 sezone dalje pri nas sploh ni MOZNO dobit brez skinjavanja epizod.

Aja - zakaj pa je bla moja tema zaklenjena? Sam sprasujem.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Zato ker je Sergio p......!>:D

TinkaPinka ::

Sergio je pravilno zaklenil, ker je bila tista tema v nasprotju s pravili foruma.
In ta bo tudi zaklenjena, če se ne boste nehali pogovarjat o warezu.
I am easy to please as long as I get my way.

Binji ::

Cak no to pa ja ni warez. Pol je warez ze ce posnames na kaseto pa frendu posods al pa ce mu poves kaj se je dogajalu v epizodi. Krneki.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OldSkul ::

Mislim ej!
Kaj vam pa je tuki ne govorimo o nobenem warezu!!

Dami ::

Ja sej zdej se bomo pa spet začel kregat kaj je prav in kaj ni. V tej bitki mi (userji) ne mormo zmagat. No, naše društvo je začelo obratovat ne glede na to kaj se bo s to temo zgodilo. Za vse informacije, pište Binji-ju.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

skorc_norc ::

Kaksen warez le??? 8-O

Dami ::

Ja, warez naj bi blo vse kar je nelegalno. Seveda ni glih prav da vlečemo dol nadaljevanke (ki jih po TV nkol ne bomo vidl) in jih pol okol posojamo kr pač nimamo avtorskih pravic za to. Sej pol lahk začnemo o tem da so mp3-ji tud warez sam ne vem kam bi prišl.
Skratka ne se začet bunit kr to ne vodi nikamor. Vsak si pač po svoje razlaga besedo warez. Admini v to definicijo pač vklučijo vse kar se da (pa brez zamere:8)).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

TinkaPinka ::

Tudi presnemavanje nadaljevank in filmov je nelegalno. Je kršitev avtorskih pravic.
I am easy to please as long as I get my way.

undefined ::

Hmm, zakaj pa potem sploh obstajajo videorecorderji? Kaj ni to potem avtomatsko nelegalno orodje? Bi potemtakem mogli bit le videoplayerji, in nič drugega. Recordanje je namreč nelegalno, ane?

Brane2 ::

Men se zdijo pa bolj tko.
Vcasih sem komej caku na to, zdej bi me pa skor mogl prsilt, da bi gledu stvar.
Zdi se mi, da tko ko vse ameriske stvari, ze bistveno prevec kesha poskusajo povlec iz zacetne ideje, ki je BLA DOBRA.
Mislim, tista inicialna serija s Pikardom sploh ni bla slaba, ampakzdej ze dolgo casa niso uspel rec nc zares novega.

Serija nasploh se mi zdi O.K. zato ker bistveno bolj kot o vanzemaljcih govori o nas, oziroma folku, ki je stal ZA kamero.

Vsakdo, ki je gledal staro serijo s cap. Kirkom bo vedu o cem govorim. Vrhunc tehnike se je takrat zdela mashina s trilijon zarnicami, kot so pr. na bojlerju. 15 let nazaj je bil vrhunec LED displej.Folk je v filmih nosu ure z LED displeji, ceprav je blo to skrajno butasto.

Tud filmi, kot je recimo "Beg iz New Yorka", ki se mi je vcasih zdel tko tehnolosko cool, je zdej po tehnoloski plati uporabljene opreme smesen.

Ob vseh tehnoloskih napredkih se mi zdi gledanje tega shita zadnje cajte brcanje v temo.

Ce pomislis recimo, da je v casu pojave Picarda ploski barvni zaslon, ki je obcutljiv na dotik jemal folku sapo, zdej pa bo ze vsakdanjik, tezko na stvar gledas kot na nek Sci-Fi, bolj na domisljijo tehnicno nepismenga folka.

Sploh pa, ob nepismenih amerih bi bil mogoce ze cas, da koncno kdo drug sestavi nek razumen Sci-Fi, ki ob porabljenih Giga in Tera$$$ ne bi zajebu najbolj osnovnih pojmov.

Kot recimo laserski zarek, ki ga vidis od strani v vakumu in ki med potovanjem ne bi zvizgal in piskal.

Kot recimo dejstva, da skorajda vse zivljenjske oblike govorijo anglesko, resda s prevajalcem (reklama za Altavistin Babblefish ?), pa mogoce to, da so skorajda vse na nek nacin kompatibilne s clovekom...

Pa recimo bitke so zanimive. Ob tako hitri racunalniski opremi stvari cakajo na njegov glasovni ukaz in zmeri ma cas tistih neki sekund za to...

Recimo tud pri robotih ocitno nimajo kej dost pojma o problematiki. Na njihovem mestu bi najel neki vrhunskega folka iz branse robotike in recimo AI...



OZZY ::

Sem gledal ,da nekatere zanimajo epizode sg1 v divix kvaliteti (dvd ripi). No jaz jih imam zelo veliko.

Sezone od 1-3 so kompletne.
Sezona 4 epizode od 1-12 (od 13-16 pa jih dobim nakako od začetka do sredi decembra)
sezona 5 od 1-12 (koker so izdali). Peta sezona je izreden tv capture, posnet z digitalne satelitske in je kvaliteta primerljiva z dvd ripi (če ne bi poznal dvd ripov bi reku, da so to ripi).

Za dogovor pa se lahko slišimo po mejlu: firestarter@siol.net
Go with the flow.

BigFoot ::

brane
prvo kot prvo The Next Generation (s Picardom) ni bli inicialna serija ampak je bla druga. prva je bla TOS s Kirkom. drugo, je pa tkole. res je da je dost epizod že zlo zastarelih, samo epizode kot so Amok Time (TOS) al pa recimo The Inner Light (TNG, moja najljubša epizoda) bodo pa dobre še cez sto let.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Thomas ::

Brane2

Zanimivo gledanje na SF, ki ga precej delim.

Star Treks so pač imeli velike težave spremljati dejanski razvoj - ampak kdo ga pa ni imel?

Horizontski časi - kaj pa čmo!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

Hm, že šrav pogrešam tale Star trek nočejo pa nočejo ga več dat na TV!:(
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529676 (7736) simnov

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483485 (2473) PaX_MaN
»

Star Trek: Enterprise

Oddelek: Loža
412180 (1681) LoneWolf
»

Star Trek:Voyager End Game

Oddelek: Loža
101249 (1088) BigFoot
»

Se Startrek vraca na nase zaslone

Oddelek: Loža
241604 (1234) Kralj

Več podobnih tem