» »

Zvezdne steze!

Zvezdne steze!

«
1
2 3

OldSkul ::

Kak se vam zdijo.Filmi in nadeljevanke mislim!

LP

R0K ::

te stvari suxxxx

....star gate roxxx

zizi ::

Morm rect da Stare Gate res rulajo!!!!:D
Pa Star Wars!!!
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

JLP ::

Aha Star Trek je zakon. Pa tud Star Gate je bil ful uredu. Veeeeeeelik bol k pa kakšna španska bedarija.
Live long and prosper!

OrlyTM ::

Tanartabolš je zmešana Ally :D:D:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

White ::

Same ponovitve ponovitev ponovitev ponovitev ponovitev ...

OldSkul ::

Star gate res rulajo sam kaj ko je kanal a nehal že pri 2 sezoni.JIh je 5!!!!!!!!!!!!!;(8-O


>>>Kaj pa mislite o Pogonu WARP a ga bomo kdej izumli.Nasa drgač že dela na tem!

Tr0n ::

Star Gate = bedarija
Star Trek = wooooohoo baby!

TESKAn ::

Jeee stargate roxxx:) Pa startrek tut:). Aja, za tiste, k bi radi vidli ostale sezone -> tle mate naslov tipa, k vam lahko posname stargate pa startreke...računa pa sam prazne CD - je + poštnina.
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

R0K ::

teskan : tvoj link roxxxxxxx :D

Binji ::

StarGate in Star Trek RULEZ!! Tko kot ZF nasploh! Je pa tud link za dljat Stargate epizode: Gammaquad
Jst sm jih sz 56kb modemom ze 2 seriji dljal:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Thomas ::

Sadjar,

warp divea - ne bo nikoli.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ChiefThunder ::

zakaj?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

R0K ::

thomas : zakaj ?

Thomas ::

Tole Vesolje ni tako narejeno. Ne dopušča potovanja snovi (iz njih so naša telesa in vesoljske ladje) s hitrostjo večjo od svetlobne.

Warp drive in minus 300 stopinj Celzija - pozabimo na oboje! Ker ne smemo misliti, da je mogoče ravno vse, kar kdo uspe izreči v naravnem jezikui. Ni. To je vendarle svet končnih in omejenih možnosti.

Pa ni za žalovat. Lahko bomo imeli mnogo dosti boljših reči, kot je warp drive.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

olimp_ ::

Thomas nikoli ne reci nikoli

OldSkul ::

Enkrat bomo izumli potovanje s svetlobno hitrosjo.Če to ne bo warp bomo pa kej druzga pogruntal!
To bo verjetno čez sto let.Ali pa manj ,nikoli ne veš kaj Amerikanci delajo v svojih skrivnih strogo tajnih oporiščih!

boss_y ::

Sej je vse gud, sam to migre na živce k reče dnevnik št. 26547,6 V čem je point. Drgač bo pa zdej enkrat spet pršu star gejt na sceno pa bo spet mal lažje gledat TV:

Thomas ::

sadjar

A da ne bo nikoli dosežena temperatura minus 300 stopinj Celzija - pa verjameš?


suplemental log:

boss_y objects.



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

Jaz vam povem da je čist brezveze govort zdaj al bo warp al ne bo.......

>>>>Kaj mislite o Naših tv postajah predvsem kanal a ko je nehal vrtet zvezdne vrata.Mislte na bo nadeljeval z 3 sezono sploh kdaj ta kanal a!

gkovac ::

Star Trek rulajo!

mel sem posnete epizode skor cele sezone ST:TNG pa jih je moj kretenski brat izbrisal... za filme pa so mi jih izbrisal starci... (sami moroni pr nas v familiji ;)

rad bi najdu filme Star Trek na CD-ju.... ve kdo kej kar jest ne vem?

V glavnem... najboljša serija je definitivno ST:TNG za tem sledijo Star Gate in pa ST:Voyager (Seven of Nine je res zakon!)

zdi se mi neka taka utopična prihodnost... lepo bi blo če bi res enkrat bila taka prihodnost a ne?

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Thomas ::

Seven of nine je dobro zamišljena - ni dvoma.

Ampak ne bo se mogla kosati s tistimi, ki v resnici pridejo. Zelo kmalu po Singularnosti. Tehnološki - se razume.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Thomas, brez zamere, ma a lahko že nehaš s to singularnostjo, k že mal utrujaš...počakmo še teh 19 let (po tvojem), pa mo vidl, kaj bo, ane? Pustimo se presenetiti:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Hrček ::

am....Star trek, star gate, Babylon 5 vse majo neki skupnga...


Vse so dobre...

in vse nehajo na pol dela in na pol vseh sezon !!!


A-kanal je u pizdi čist....matr so kreteni tile akanalovci...


!!! Minimal Rox !!!

OldSkul ::

Pr nas sta pop-tv ter kanal a čist v kurcu.Predvsem pop-tv ki celo poletje samo ponavlja tist tv dobr dan!

ChiefThunder ::

... in kup ostalih stvari...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Thomas ::

Kadarkoli bom omenil karkoli se mi bo zdelo potrebno in/ali smiselno omeniti.

Jasno TESKAn?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

MI bi jim mogli enkrat fajn zatežit !

Tr0n ::

Nic ne bo z Kanalom-A ali POPTV. Sem ze veliko krat pisal. Sedaj Kanal-A predvaja Voyager, 5. sezono. Niso nabavili novih sezon, ker se jim baje ne splaca.

OldSkul ::

Men je drgač Voyager beda.Mogli bi jim zatežit za Zvezdna vrata!

R0K ::

sadarj79 : to so besede ...

TESKAn ::

Thomas, to je tut tvoja pravica. Jaz pa imam tudi pravico, da povem, kar si mislim. In jaz mislim, da s to singularnostjo že pretiravaš. Pač moje mnenje, ki ti ga pač ni treba upoštevat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Pretorijanec ::

Thomas: glede warp hitrosti se mi zdi, da se motiš. Danes znanstveniki delajo poskuse z materijo/antimaterijo in rezultati so obetajoči. Kakor vsi vemo, se v 100-200 letih lahko zgodi veliko! Torej jaz zelo verjamem, da bo(mo) ljudje čez 100, 200 ali pa 300 let potovali s hitrostjo svetlobe in hitreje!

Kot so rekli fantje že pred mano
Never say never!

Thomas ::

TESKAn

Ja hvala no, ker mi priznaš mojo pravico. Seveda gre tebi in vsem enaka. (Seveda pa to ne vključuje širjenja raznih nestprnosti, propagiranja nasilja ...)

V začetku tegale foruma je blo tehlehle "s takimi pa ne na tale forum hodit" - kar precej. Pred desetletji, pa so bile v celi družbi dokaj običjne pridige, kaj je primerno govorit in česa ne. Se zboljšuje še kar naprej!

Pretorijanec

(Anti)materija ni kakšna pot do nadsvetlobne hitrosti. Skoraj pol Vesolja lahko spremeniš v antimaterijo, potem jo pa anihiliraš z drugo skoraj polovico Vesolja - vse skupaj v izgorjevalni komori vesoljske ladje velike kot konzerva rib - pa še ne bo dosegla tista pločevinka niti svetlobne hitrosti.

Minus 300 stopinj Celzija.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

jap, antimaterija je res preveč 'potratna', ko pride do medzvezdnih potovanj. Enostavno bi je rabili preveč. Zato pa tudi razvijajo drugačne pogone, ki rabijo antimaterije izredno malo. O tem so pisali pred nekaj mesci v reviji Življenje in tehnika.

In še Thomasu - jaz nisem rekel 's takimle pa ne na ta forum hodit'. jaz sem rekel edino, da zdej nas pa najbrž že večina ve za protokol, kot si ga zamišljaš ti in ti ga zato ni treba v nedogled ponavljat...

Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TheJack ::

Voyager je ena najboljših stvari, ki se jih zadnje čase vrti na naši televiziji (TNG se mi zdi nekoliko slabši, SG ne gledam). Za razliko od ostalega ameriškega šmorna je ST nekaj dejansko kvalitetnega, celo za človeka kot sem jaz, ki ne da veliko na ZF.

V nasprotju s kakšnim bednobednim črnobelim (slab-dober, dark -light) Star Wars, se ST ukvarja z inteligentno zastavljenimi problemi, ki smo jim priča danes (včerajšnja epizoda - ali smemo uporabljati znanje, ki je bilo pridobljeno z genocidom?) ali pa takimi, ki jim bomo morda priča v prihodnosti (se spomnite Tuvixa? Ga spet razdružiti na Neelixa in Tuvoka in ga s tem ubiti, ali ne?) in ki nimajo očitne, vsezadovoljujoče rešitve.

ZF gor ali dol. Scenaristi, režiserji in ostali ustvarjalci epizod ST so eni najboljših v tem poslu.

OldSkul ::

Sem pisal na A kanal pa so mi povedal da bojo ko bo konc Voyagra bo na sporedu Star trek:TNG 5 sezona!

Thomas ::

Sveta Marija pomagej! Čisto se strinjam z TheJackom.

:D:)):)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matek ::

Mah, po mojem mnenju je StarGate veliko boljši ker je tudi postavljen (teoretično) na bolj realna tla. V Star treku se pa furajo z nekimi Warp pogoni, ki jih najbrž niti ne bo (Kot pravi Thomas:D). Stvar, ki me je pa najbolj izživcirala, pa je bil zadnji del SG-ja. Na koncu je bilo tako napeto, da sem od samega zadovoljstva skoraj doživel orgazem, potem pa se je napisalo "to be continued". Only one thing, Kanal A:

Bolje ispasti glup nego iz aviona.

boha ::

ST je za pogledat. sicer je voy gut serial, a se IMO s tng in ds9 ne more kosati. se mi zdi da je ST-a preveč, oz. zadeva je že precej zasičena (v voy se ponavljajo zgodbe iz tng in ds9). in nova serija? štartali bodo že kar letos, čeprav je bilo rečeno šele po dveh letih. mal preveč je že tega, potem pa še vse ponavljajo v nedogled...

Thomas ::

Warpa ne bo 1X1. StarGates so pa črvine, ki jih tudi ni.

Prihodnost bo zelo protokolarna.

Je pa zanimivo gledat kar oboje. Tricoder in holodeck - me impresionirata naprimer. Še najbolj me je pa tista SG, kjer so jim naredili robotske dvojnike. Oboji so bili oni.

A je kdo zastopu tisto tako?

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TheJack ::



:D

TESKAn ::

Thomas - če te je impresioniral tisti del, potem si le dobi 20. del 4 sezone - naslov je Entity. Grem stavit, da ti bo še bol všeč.
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Tr0n ::

TheJack je lepo povedal :).

Meni so vsec casovni paradoksi v Voyagerju, kot recimo Relativity ali zadnji del.

OldSkul ::

Men je TNG dost boljši od Voyagra predvsem ima bolj posrečene Igralce.Picard je zakon.Ta vloga mu prov paše.Pri Voyager me moti to da ni tok akcije včasih se kej dogaja tako da je za pogledat sam z TNG se ne more kosat!DS9 pa začuda sploh še nisem gledal!

Thomas ::

TESKAn

Entity ... misliš Jack The Ripper?

Vsa znanstvena fantastika, kjer se igrajo s SELF du/re plication je zelo zanimiva. Ker realnost je pa še bolj. Ane Ahac?

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TESKAn ::

Ne, benga ripperja ne mislim. Ampak če ti je bla všeč tista zgodba, kjer so zavest preslikal v androide, pol bi ti bla ta še bol. Aja, v njej se zgodi tisto, za kar ti praviš, da bomo enkrat zagotovo naredili - podobno uraniumu pa to. ok, ne bom preveč zgodbe pravu, da mi ne bo kdo kaj naredu...
Lp
TESKAn
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

AtaStrumf ::

Sulc, če te še vedno zanima Star Trek: Voyager na CD-ju piši. Lahko tudi kdo drug, če ga to zanima.

Drugač pa ST:TNG rula Voyager precej manj, Deep Space 9 pa je največja Star Trek bedarija vseh časov.

Star Gate pa Sux.

Thomas pa že najeda, čeprav rad preberem njegovo mnenje.

jeb ::

Star Trek so dobre zadeve, ceprav: treba si je priznati, da je vsaj polovica storij bolj tako-tako. Hollywood pac...
Se pa vsake toliko casa najdejo ZARES dobri deli. Na te serije je po mojem treba gledat kot na kratke ZF novele, kakrsnih sem na tone prebral v Siriusu ali pa v ŽIT-u. Treba se je zavedat, da je v tistih 45 min oddaje zelo tezko spravit pametno storijo. Vsake toliko casa jim res odlicno uspe.
Piccard in druscina so sicer kul, vendar je Voyager zame precej boljsi. Hej, ta folk se zaveda, da cetudi jim bo morda uspelo priti nazaj, bodo ze starcki, ko se vrnejo. Pa vseeno vztrajajo. To so stvari, ki jih delajo cloveske, s cimer se gledalec tudi identificira. Ni slab koncept.
Iz ST-TNG je pa zanimiv Q, ki jim vsake toliko da vedet, da so kljub warpu in holodeckom se vedno samo "opicjaki", ki o vesolju in resnici vedo zelo zelo malo. Bistveno je pa to, da se ucijo. In zelijo napredovat. Pomemben element ZF-ja, in cloveske druzbe nasploh.
SG mi na zacetku ni bil vsec, ampak so bile tudi tam nekatere odlicne ZF ideje.
Zal pa na SLO TV postajah verjetno teh stvari ne bomo videli prav veliko, dokler so razmeroma aktualne in drzijo ceno. Pri nas je pac premalo folka, ki to gleda. Povprecen Slovenec se ocitno raje vsede pred Maria Galunica, kot pa da bi se malo pustil "nategnit" s kaksno ZF serijo in malo razgibal domisljijo.
Jasno, da vecine pogruntavscin iz teh serij nikoli ne bomo docakali (kot vrsta), ampak vcasih je fino fantazirat. Marsikateri resen znanstvenik je ZF fan.
Nekatere stvari, ki so bile vcasih ZF, so danes ali pa bodo v prihodnje postale realnost.
"Kam pa pridemo brez domisljija?!"

Slide ::

Your technology is far more inferior than ours, if you develope you cerebelum cortex you could be far more sufficient. Recomendation: Watch Star Trek Voyager every day on Kanal A.

Resistance is futile!!!
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star trek enterprise - Pa pa (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
529676 (7736) simnov

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483485 (2473) PaX_MaN
»

Star Trek: Enterprise

Oddelek: Loža
412180 (1681) LoneWolf
»

Star Trek:Voyager End Game

Oddelek: Loža
101250 (1089) BigFoot
»

Se Startrek vraca na nase zaslone

Oddelek: Loža
241604 (1234) Kralj

Več podobnih tem