» »

Spet problem z email.si

Spet problem z email.si

flipflop ::

Ima še kdo takšen problem? Na email.si se mi od včeraj zvečer prikazuje sporočilo da imam poln predal. V nastavitvah piše da je zasedenost predala 260%. V vseh mapah pa ni za več kot 150 kB stvari, tk da ne vem od kod njim 26 MB:\ . In sedaj ne morem dobit več novih mailov ker imam baje poln predal!

Brilko ::

Ja to je men tud pisal, ma je blo okol 1 Mb vse vlk, pa sem neki pobrisu. Tak da nevem al so zadevo namenoma omejil al je prišl do kake napake.

flipflop ::

Hja, sej sm pobrisal vse kar je bilo večje velikosti. Sem skoraj spraznil vse. Pa tam ko grem na mape in pogleda koliko je, vse skupaj ni več kot 150 kB, v zasedenosti pa piše da je polno. Včeraj je bilo 180%, danes pa že 260 %.

karafeka ::

Tudi meni piše da je predal prepoln za 300%, 30mb od 10mb; velikost vseh sporočil pa ni več kot pa 5mb.

jsmith ::

Res je, izračun porabljenega prostora na email.si ne deluje pravilno.

flipflop ::

Ja, ampak zaradi tega napačnega izračuna zdaj mailov ne dobim!;(

karafeka ::

Madona, tudi če zbrišem vsa sporočila, mi bo še vedno pisalo da je predal poln. Jao;(( ;(( ;(

iskra ::

gmail anyone :D Če ste brez (velja za flipflop, jsmith, karafeka, Brilko) lahko nafehtam kolegico za invite >:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

flipflop ::

Hvala,hvala:D , sej jst mam gmail. Sm podelil kr nekaj invitov na slo-techu pa še enim drugim ljudem, ampak čakam na en mail na email.si, pa ga zaradi njih ne morem dobit. Sej od sedaj naprej bom res sam še gmail uporabljal. Na yahoo mail mi je nehal delat POP3, ne vem zakaj se je isto naredilo tudi na mailu od triere8-O ,potem še pa email.si. Bi moral slo-tech ponujati kakšne zanesljive maile;)

jsmith ::

Jaz sem pred časom pričel uporabljati mail.najdi.si in zaenkrat ni težav. So pa zmanjšali predal na 250 MB.

Rokm ::

jest bi rabu en invite, ker ta email.si je pa prav že brezvezn
rok.mocnik na email.si

ALIen23 ::

Imam enake probleme s tem email.si pa ko prav sedaj nujno rabim!!
pismo!

Brilko ::

Ma sej jst mail računov mam dost, sam problem je ko je folk navajen na en mail pošiljat ti. Mam tuki dva računa in na enem dela OK.

LotoZgubitek ::

Prekleti email.si,me je danes stal dobrega zmenka.Dal sem naslov namesto kakšen yahoo,mail386,..ravno to sranje od naslova.Nikoli več gospodje,saj to čudo od emaila sploh redko kdaj pravilno pravilno dela,crkne pa ravno takrat ko ga najbolj rabiš!
Ne,ne,ne...vode ne pijem jaz...rabi jo računalnik...

Zgodovina sprememb…

flipflop ::

Ja zdej so očitno popravili, sam za kako dolgo? Jst email.si ne mislim več uporabljat. Še za spam ni več dober ko ti confirmation linka ne morejo poslati.;((

CaqKa ::

in ko sem jaz sošolcem pravil, da je to sranje in da jim na ta naslov nebom pošiljal pošte, če jim fax ponuja zastonjskega z pop3 in 40 mega prostora, so me samo debelo gledali in me prepričevali kak jim jaz nisem pošte poslal.. noben od njih pa ni pomislil da je verjetno napaka na email.si strani... ah


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Email.si spet crknil!

Oddelek: Omrežja in internet
394634 (2697) Matheeew
»

Vprašanje o Email.si

Oddelek: Omrežja in internet
272570 (2570) OmaDesala
»

Ali postaja email.si vedno bolj nezanesljiv?

Oddelek: Omrežja in internet
363759 (2344) marsovcek
»

Kateri free mail je "najboljsi" ?

Oddelek: Omrežja in internet
242708 (2215) Ashrack
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216566 (13248) the_unborn

Več podobnih tem