» »

Email.si spet crknil!

Email.si spet crknil!

Dr.S ::

JA vse zgleda tako. Že včeraj nisem uspel prebrati pošte, danes pa spet isto.

KAJ SE JIM DOGAJA? Bom res moral preklopit na drugega ponudnika!

jamiroq ::

.. meni je delal tako včeraj kot danes... dostopaš do neta prek Arnesa, slučajno? kolega, ki ma dostop preko Arnesa je tudi rekel, da mu ne dela....

km- ::

lol

Dr.S ::

ja, kaj ma pa arnes veze z email.si?


A ni važno samo da pridem na net!

Dr.S ::

Ja res! Razlog je priklop preko arnes-a (čeprav ravno ne razumem zakaj? ).

Ja in kaj zdaj? Bom res moral vso pošto menjat?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

sidd ::

kaj zaj, bomo res mogli pošto menjat?! men tud email.si nena dela....;((
damm....toti arnes!!!
no idea for signature
signed
I

tha_man ::

WTF?!? Pa res, preko Kissa ne dela, preko Volje pa. Kaka je spet to glupa fora? ;((
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Ashrack ::

Isti problem! Men prek Arnesa ne dela, pr frendu na ADSLu pa dela!!!

Bom poklical na ARNES da vidim kaj imajo za povedat

ps. A je bojle imeti vklopljen Arnesov proxy al ne?
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

iskra ::

jst sm pa že večkrat opazu d arnes usake tolko zgubi povezavo z zunanjim svetom - to sm oazu tako, da sm laufu slo-tech normalno, arnes.si tudi ostalo pa ni delalo - MSN messenger se mi je izpisu, google se ni palu (k se vedno) itd. ... tudi kolega k sm ga klicu iz NG u Lj istočasno mi je reku d mu ne dela povezava z zunanjim svetom (kabel, arnes verzija) in da e-mule ne vleče (noče povezat) tko d ... ARNES!!!

Soprano ::

Problem je bil pri SIOLU:

http://www.arnes.si/obvestila.shtml?ID=...

Očitno so kar lepo blokirali Arnes =(

Cokolesnik ::

Od petka (05.09.2003) popoldne do danes (08.09.2003) do cca. 12:00 ure
so imeli ARNES-ovi uporabniki tezave pri dostopu do nekaterih
omrezij po Sloveniji (npr. do streznika www.email.si), ki so stranke SiOL-a.

Po nasi intervenciji na SiOL-u smo izvedeli, da je napaka na
njihovem usmerjevalniku prometa in da bodo napako cimprej odpravili.
Napako so odpravili ob cca. 12:00 uri in stanje se je uredilo.


Nič nepričakovanega, da bi SiOL nehote ali hote otežil promet za ostale spletne ponudnike v Sloveniji, saj bi bila to voda na mlin v reklamni kampaniji tipa "Izstopite iz vrste, uporabljajte ADSL".;(
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Uporablja kdo se email.si? Vam dela ali ne?

Meni javi napako:

Zgodila se je usodna napaka, ki je bila zabeležena v dnevniku.


:|

Uporabljam samo zacasno par accjev, pa za nalaganje kaksnih slik.

gregyk ::

Ista napaka pri meni, dela pa POP3 dostop (preko OE, ali TB).

Samson ::

Ista napaka se je dogajala sestri kaksnih 10 dni nazaj in danes. Vendar kaksne 3 ure nazaj je rekla da dela. Verjetno imajo kaksne problemcke.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

kixs ::

Vceraj sem se delal in vmes mi je prekinilo, zdaj je ze vec kot 24 ur in skoz ista napaka!? Za foro sem probal iz vecih racunalnikov, a brez uspeha.

krho ::

email.si bo umrl... Zamenjajte e-mail račune s googlom ali čim drugim.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

zee ::

Jesus f* Christ, ljudje.

Z email.si so ze zadnjih nekaj let sami krizi in tezave. Zakaj vztrajate pri njih, ce imajo drugi ponudniki *znatno* bolje storitve (vec placa, POP/IMAP dostop, spam filter, pravila za sortiranje prihajajoce poste,...)? Obenem pa email.si podpira se posredovanje poste na drug racun tako, da si lahko za vmesno obdobje nastavite tudi to.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Igor0 ::

Pravzaprav je vse skupaj zelo čudno pri email.si.

Res bo potrebno oditi z emaila.

Kaj se dogaja pri meni - od 4 računov na email.si (vsi so stari kot zemlja, a včasih še prileti kaj uporabnega) dva delujeta OK, dva pa ne. Pri prijavi na portalu email.si mi napiše v eni vrstici da nisem prijavljen, v drugi pa da sem. Dostopa seveda ni.

Svašta !
LP Igor

Istrian ::

Imam identičen problem kot Igor0.
Dva računa, en dela, en pa zgoraj piše prijavi se spodaj pa, da sem prijavljen.

lp

kixs ::

krho, zee:
kot da uporabljam samo email.si :)) Dolocene zadeve imam pac tam, sicer pa ne bi bilo panike, ce tudi bi ga ukinili - ni nic tako pomembnega.

Sicer pa imam posto (bolj pomembno) se na treh drugih providerjih.

lp

gregyk ::

Če bi kdo rad prišel do svojih emailov na email.si, pa se ne more loginat naj uporabi Mail2Web

z njim lahko dostopa do vseh računov pri različnih ponudnikih, tudi trenutno do email.si (ne glede da prijava na njihovi strani ne deluje).

Igor0 ::

Ni res !
LP Igor

gregyk ::

Kar se mene tiče JE res! Imam dva stara računa na email.si in enega sem za foro novega odprl. In do vseh sem lahko dostopal preko Mail2web-a, tudi ko prijava na email.si ni delovala.

MadMax ::

Tako kot mail2web velikokrat ob nedelovanju on-line dostopa normalno deluje pop dostop.

Ampak...
Že debelih nekaj let email.si velja za najmanj zanesljivega ponudnika.
Zakaj se končno ne spametujete in preidete na kaj zanesljivejšega, da vam ne bo treba cviliti vsak mesec (ali še pogosteje), ko zadeva mrkne?

Da ne omenjam tistih biserov, ki ga uporabljajo celo v službene namene...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

gregyk ::

Še en dodatek: pri mail2web je v primeru, če imaš email v obliki: ime.priimek@email.si - treba kot email vpisati imepriimek@email.si (brez pike), drugače se res ne da loginat.

Tilen ::

Tudi na naših strežnikih čaka večja količina pošte za dostavo naslovnikom @email.si.
Pošte ne gre dostavit, ker njihov strežnik javlja napako:
452 4.3.1 Insufficient system storage
Očitno jim je zmanjkalo prostora na disku in ne morejo prejemati pošte :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bajsibajsi ::

"Pravzaprav je vse skupaj zelo čudno pri email.si.

Res bo potrebno oditi z emaila.

Kaj se dogaja pri meni - od 4 računov na email.si (vsi so stari kot zemlja, a včasih še prileti kaj uporabnega) dva delujeta OK, dva pa ne. Pri prijavi na portalu email.si mi napiše v eni vrstici da nisem prijavljen, v drugi pa da sem. Dostopa seveda ni.

Svašta !"

Matr ma enako pri meni. Se "logiram" in ne morem niti do inboxa, da bi dol pobral dolocene zadeve.

krho ::

Kot sem napisal 24.1. Zamenjajte email.si račune s gmailovimi ali katerimikoli drugimi. Zadeva je mrtva!
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

KoMar- ::

Mja, volja.net in email.si sta ena slabših e-mail providerjev around...

klemen3 ::

jst tud na email.si ne morm pošiljat mejle, lahk jih sam dobivam, to se dogaja že par mescev, zato sm šou na gmail.

bajsibajsi ::

@krho, enostavno na zivce mi grejo taksni odgovori, kot da ne poznamo (nimamo) gmaila. Gmail imam od zacetka, ko je bil se invajt only, hotmail imam od 1997, email na privatni domeni..itd. Govor tukaj je o email.si in ne o ostalih spletnih postnih ponudnikih. Neglede na email.si pravila uporaba, so pokazali vrh nesposobnosti s tem, da ni nikakersnega opozorila za svoje uporabnike. Nekateri email.si uporabljajo ze vrsto let (ja, kljub premnogim tezavam v preteklosti), imajo na ta naslov vezanih kup ostalih stvari in zamenjava z drugim ponudnikom ni tako enostavna.
Sam bi le zelel, da lahko sploh se pridem do svoje poste, poberem dol dolocene zadeve in nato zbrisem vse ter pozabim na email.si. A naravnost zivce parajoce je to, da niti tega ne morem, saj mi ob logiranju na isti strani pise hkrati, da sem prijavljen in da naj se prijavim. In to brez kakersnega koli obvestila s strani "tima" email.si.

krho ::

Do svojih sporočil ne boš prišel. Za Zadevo že slabi 2 leti ne skrbi nihče več. Bo dovolj nazorno? V bistvu več tudi nimam pravice povedati.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

nokia6310 ::

He meni tut ne dela. Istočasno piše da sem logiran in da nisem na isti strani. Preko web maila pa piše da ni pravilen password, isto kot pri oe. Zgleda da mi je nekdo udrl v account.

Matheeew ::

Če se komu da, naj preveri splošne pogoje in kje jih, če jih, e-mail.si krši. Potem pa v akcijo ;)

AndrejS ::

blackbfm ::

Če se komu da, naj preveri splošne pogoje in kje jih, če jih, e-mail.si krši. Potem pa v akcijo ;)


Sigurno so napisana tako, da email.si odgovarja za vse ane..bravo. Hjo kje eni živite.

Mare2 ::

Saj sedaj deluje.

Itak ni nikoli delal neprekinjeno v redu.

Ažuriranje tudi ni bilo sproti, temveč z zamikom.

Podobno deluje tudi solo.si. :)

sajko ::

Verjetno je le še vprašanje časa, kdaj bo zadeva ratala down.

Uglavnem, če ima kdo kakšne fotke gor, ki bi si jih rad snel nazaj na disk je tle en simpl programčič:
http://sw.jawmail.org/esalbum/

Lp,
Grega

ne_kdo ::

zadeva trenutno deluje kolkor sem na hitro opazil, čeprav sem sam mislim da je to že out.

lp

Matheeew ::

Če se komu da, naj preveri splošne pogoje in kje jih, če jih, e-mail.si krši. Potem pa v akcijo ;)


Sigurno so napisana tako, da email.si odgovarja za vse ane..bravo. Hjo kje eni živite.


To je najlažje napisati.

Meni je vseeno, ker tam nimam maila. Tisti, ki pa se bunite, bi si pa lahko prebrali splošne pogoje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje o Email.si

Oddelek: Omrežja in internet
272549 (2549) OmaDesala
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216482 (13164) the_unborn
»

Email.si problemi

Oddelek: Omrežja in internet
62448 (2339) W|ndKiller
»

A komu od vs email.si šteka?

Oddelek: Loža
181385 (1160) bastadu
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96264 (6052) hanuman

Več podobnih tem