» »

kak free wap hosting ko lahko uploadaš java aplikacije?

kak free wap hosting ko lahko uploadaš java aplikacije?

nuclear ::

a pozna kdo kak zastonj wap hosting, ko lahka dodaš poleg melodij in slikc, še java aplikacije gor na wap?

meli bi pa za naš portal... napisan v mojem podpisu, če vas že zanima.. :P heh
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

rabis cist navaden web hosting, kjer naredis index.wml, ce ne ves kako ga naredit napisi v google "wap wml tutorial"

ce ti wmlja ali java stvari na mobitelu ne bo hotlo odpret, naredis v istem diru .htaccess z vsebino:

DirectoryIndex index.wml
AddType text/vnd.sun.j2me.app-descriptor jad
AddType application/java-archive jar

in to je vse kar rabis :)

nuclear ::

aha... ja sam ka to pol na navadn server te xwap fajle lovdamo?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

ja itak.. cist navaden HTTP server - saj gre wap tudi preko HTTP protokola...

nuclear ::

hmm... prečitu sem si neki tutorialev-vodičov... probu neki delat z XMLSPY... pa ne kapišam... Fury... a bi mi lahko tukle prlepu kok se naredu naprimer prwa stran, ki je na njej pač naprimer piše "Zdravo", in ko klikneš te pač drugam vrže... mislim kot link... sam za začetek...

tnx
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

no prejšni post zgleda ni čisto velau... tole sm do zdaj ustvaru za hec neki... zj me pa zanima, kak lahk java aplikacijo dodaš... da jo lahko pol lovdaš... tist a href ko je pol dovg naslov lahk spodi vidš... tis sm kr do serverja kjer je fajl... narobe a? kr noče vlečt...

ustrvajeno: sm hotu dodat kode, pa se mi ne da vse sprement da bi šlo tle, ko neki forum ne podpira.. mislim... no v glavnem pejt na www.tagtag.com pa v simulatorja vpiši "http://users.volja.net/nuclear/index.wm..., pa mi povej, kwa bi lahka blo narobe... hmm brez kode tešk tole..

bom probu še tis not dodat, tamo gore ko si napisu...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

skor ti je ze ratal..

prvo ti svetujem da si instaliras opero - z njo lahko gledas WML sajte najbl enostavno.. www.opera.com

tam ko naredis link moras naredit link do .JAD fajla, ne do .JAR.. mobitel bo pol iz .JAD fajla prebral naslov .JAR fajla in ga instaliral...

nuclear ::

aha.. vse morm pa oba dat na server.. istoimenska moreta bit ane? pa pol sam link do jad dam..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

u bistvu se mi zdi da niti ni treba da sta isto imenska ker je itak link v .jad na .jar... samo pac dobro je da sta - ce nic drugega zaradi preglednosti :)

nuclear ::

aha.. no zaj sm dau na naš server... samo povej mi še kok se naredi da bo prva stran http://wap.racunalniski.net/ in ne http://wap.racunalniski.net/index.wml

tnx

ps preko emulatorja mi ni uspelo povlečt unga jar fajla še vedn.. kaj bi lahko blo narobe... če hočeš ti lahko po mejlu kodo pošljem...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

aha.. zaj smo to konfigurirali.. tis brez index.wml... sam skrbi me zaj neki... fury, ka morš a href do fajla dat kjer je? do unga jad? prav link? A HREF?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

okej hvala ti Fury.. sm vse potrebno se naučiu... zj pa na delo.. tnx še enkrat...
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

ni problema :)

nuclear ::

hehe... i'm back z novo težavo... ko sem vse lepo naredu, sem probal s tulifonom it gor... prvič mi uspe.. lepo danes zjutraj nič več.. probama s sošolcem z enga, z drugega spet ne gre... kot da ne obstaja... preko emulatorja na tagtag.com mi pa wap zazna... kje bi lahk bla težava?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

nimam ideje :) mogoce je server cuden?

nuclear ::

a ti lahk na mejl pošljem index.wml .. da pogledaš če je slučajno kje napaka? sam če mi v emulatorju ofne... :/
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Fury ::

sem ti poslal nazaj.. en beden emulator mas.. ko sem tvoj index odprl z opero mi je miljon errorjev prbil :) use opera :)

XS!D3 ::

A obstaja kšn programčk za delat tko kot nprimer ksn FrontPage za html(sam nrdi ful dodatnga stranja) za .wml wap strani.Sm neki probavu pa sm iz une kode od pinkponka neki spremiju pa se neki zafrkavu pa sem komi neki izi skup spravu text pa ena slikca.Ksn programck da bi lahk mal podmape (rubrike) del pa za slikce nutr dajat (linke slikc) pa tko pol pa bi une fajle na server uploadu.(Na pinkponku je un online bl tko pa mot me ker nemorš barvnih slikc not dodajat.)

[_MW_] ::

Najlažje je če se registriraš na www.coolservice.dk pa uploadaš java aplikacije in podobno.
Pol pa ko je uploadano pa greš na wap.coolservice.dk z telefonom se vpišeš in downloadaš tisto kaj si prej uploado:D
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

XS!D3 ::

Jst nebi tok zarad java aplikacij pa tega itak mam SE P800 pa cradle in bluetooth za povezavo z računalnikom.En programček za stran narest (ne znam programirat) da bi mel več rubrik kšno brvno slikco pa tud mogoče kšno strvar za zloadad.Server mam že za uploadad sem že uno stran k sm jo na pinkponku naredu shranu na disk pa z notepadom ml se igral s kodo testiral pa spomočjo enga wap wml tutoriala neki naredu sam mal teksta pa ena slikca za test pa dela s telefona.Tko da en programčič za creerat wap strani če kej poznate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izdelava wap strani

Oddelek: Izdelava spletišč
102000 (1601) jobber
»

Slo-tech WAP?

Oddelek: Slo-Tech
372088 (1294) panja003
»

HTTP serv. program

Oddelek: Omrežja in internet
201828 (1665) pivmik
»

wap server za windose

Oddelek: Omrežja in internet
171019 (906) arch5

Več podobnih tem