» »

SMRT FAŠIZMU!

SMRT FAŠIZMU!

1
2
»

McWolf ::

Pa kaj bi ti rad? Da te pretepem? Mrs nekam z anarhijo. Jao kaksni l00zeri obstajajo.
Go tell it on the mountains!

||_^_|| ::

anarhija? izvoli, pejt nekam v p.m. pa jo mej.

Komunizem, demokrazija, blablabla, itak popolna ureditev ne obstaja, vsaka ma svoje pluse in vsaka ma svoje žrtve.

MadMax ::

Nek red mora biti!
(Pa ceprav je slab:D)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Binji ::

SVOBODA NARODU! (pest ob glavi)

Sm lihkar spilal 1h Wolfensteina tko da DIE NAZI SWEINS, DIE!>:D:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

dex ::

aj, aj, aj, aj....

Zgleda, da mal drugačno anarhijo kot vi mislim
check this out

Zdaj moram pa še mal teorije prebrat, da vidim kako vse skupaj klapa. Drugače je vse skupaj itaq precej huda iluzija, samo tudi pristanek na luni je bil pred 100 leti...

P.S.

Kar se pa panx-ov tiče, je bila pa v petek na TV oddaja o SLO sceni na začetku 80-ih. In kdo so bili dejavni člani? Vika Potočnik(ROTFL), Zoran Thaler(ROTFL), Direktor Kmečke družbe (ime pozabu, delničar pri Koloseju, eden najbogatejših Slovencev)...Pajac je še celo pri ljubljanskih psih špilal. Pa če se spomnim na njihov komad neumni, odpisani in prazni....cccc..... >:D

McWolf ::

Dej pust u qrc tist ruleless, zqa ste mogli tisto novico objavit :\:D.
Sam res no. Neki RED mora bit. Če pa že češ met anarhijo more bit po celem svet, ne pa sam, hmm sej če je anarhija pol ni držav. Dej razmisl mal...
Go tell it on the mountains!

dex ::

ja tisti RED mi gre na qurac, ker se ga BMHO mal preveč zlorablja.
Da pa zadeva lahko funkcionira, sem pa ugotovil letos (OK, lansko leto) na morju. 13 ljudi, niti pod razno z istimi interesi, nekatere sem spoznal slab teden pred odhodom pa smo zdržal cel tedn skupi brez najmanjšega prepira. Čist drugač kot pri meni doma, kjer naj bi vladala red in disciplina, je pa edin rezultat ta, da se trudim čimmanj bogat>:D. Samo folk mora bit na to pripravljen pa gre. Res pa je, da velika večina ljudi še ni pripravljenih na to, tko da je vse skupi še iluzija.

McWolf ::

Sam 100% nikoli v praxi anarhija NE BO delovala. A ves zakaj ne? zaradi tistega človeka, ki je prvi zabil kol v zemljo in rekel to je moje!
Go tell it on the mountains!

dex ::

mal bi te popravu...
100% anarhija v praxi najbrž ne bo nikoli delovala. Kako bi se npr. počutil, če bi bla tvoja punca javna lastnina:D? Samo nikjer pa ne piše, da se temu ne mormo vsaj približat. Odprava držav, vojsk, družbenih razredov, represivnega aparata(ma dobr, tega se lohka samo zmanjša ter prične z uporabo drugačnih metod) bi znala bit čist realna. Drugač maš pa itaq v threadu dirkanje okoli LJ dost dokazov, da družba še ni pripravljena. Dokler bodo posamezniki za življenjsko nujo definiral postavljanje hitrostnih rekordov na obvoznici nimaš kej...

Thomas ::

> Kako bi se npr. počutil, če bi bla tvoja punca javna lastnina

Punca ni nikogar lastnina, ker je človek.

In dokler ne bo anarhije, bo tudi tako ostalo.

Anarhije ne maramo, ker v svoji neumnosti razruši institucije, pomembne kot vodovod ali pa še bolj.

Potem je pa kaos, ki je zlo.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

dex ::

Ups, se mi pozna, da tobaka manjka. Sej veste kaj sem hotu povedat. Samo vseen imata zaljubljeni osebi tud posesivna čustva ena do druge. Eni bolj, drugi manj imajo jih pa vsi. Ej, večina tistih inštitucij je no need, če bi ljudje se ljudje vedl po principu ne počni drugemu tistega, kar nočeš, da bi ti počeli drugi. Mal čudn sm napisal, sam razlog mate zgoraj. Sicer pa teorije ne poznam in se ne morm kej preveč razmetavat.

ABX ::

Osel vleče voz samo če mu visi korenček pred nosom.

Ni da se je prostovolno javil za delo.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

krneki0001 ::

Hmal bomo spet u komunizmu - takrat je bil denar brez vrednosti in Slovenija se z našimi politiki z veliko hitrostjo bliža vedno manjši vrednosti slovenskega denarja - Vidimo se v komunizmu.
LP
Nebivedu
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaša najljubša knjiga/avtor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
848209 (1789) donvito
»

Thomas posti. (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
834914 (3399) .:joco:.
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367826 (6555) luni
»

Mercator,interspar al leklerc to je zdaj vprašanje!!!!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
564737 (4271) abcde7
»

ste srecni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
745733 (5104) Sergio

Več podobnih tem