» »

Spet, Powercolor 9800SE??

Spet, Powercolor 9800SE??

1
2
»

Matazz ::

Evo od danes naprej sem tudi jaz lastnik odklenjene 9800se..3dmark score je vredu ne(s tem procesorjem)
[img]http://freeweb.siol.net/kinez/3dmark03....
Test je potekal brez artefaktov..prav tako v atitool-u

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matazz ()

mazy ::

js sm dons celo noč posto artifact test > rezulatat > niti en artifact se ni pojavil, oh kako sem srečen

dolenc ::

Mene pa neki zanima, sedaj imam že 3 kartico(powercolor) in upam, da bo ta delala brez artifactov. A je možnost da v isti pošilki vse kartice ne delajo brez napak ali je možnost da imam končno kako bolšo? Pa še to mi je malo čudno, 1 kartica mi je delala šahovnico, 2 pa male črne pikice, sej s tem bi se še dalo živet ampak vseen. Se da mogoče nedelujočo serijo odkrit po serijski številki?

Vesoljc ::

kot kaze se jo da ze po imenu >:D
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

dolenc ::

Ko smo že pr imenu, se je dala pa grafa ful navit, vse default hlajenje pa je šla na 425/730, tko da očitno ni tak šit. sm pa dobu skor 5800 pik v 03 vmarku z 2ghz duronom.

dolenc ::

Ok sm probov tole 3. kartico. Ta avtomatsko crkne če posnamem driverje, še ne modane. Tko da grem jutr po 4to:D

mazy ::

zgleda da mam js uber srečo, men se je prva zmodala lepo in prav :)

Geo ::

Oo ja js tut razmisljam o nakupu Powercolor 9800SE mam pa na voljo tudi druge sapphire in podobno kira je najboljsa ?:D

dolenc ::

Ok sem šel po 4 kartico in ta celo dela! Niti enga artefacta. Se pa je pojavil nasledni problem. Seveda se zadeva zelo greje in sem se odločiv da odstranim tisti čigumi in namažem jedro z spodobno termalno pasto. No potem sem vstavil grafo nazaj in sedaj ne dela!!!! Ene dvakrat se je še prižgala a je zablokeralo že pri štetju spomina. Sedaj še to noče več. Zadevo sem spucov z acetonom in še enkrat namazal. A je možno da ne dela ker sem popacal grafo z termalno pasto? Al je vzrok da sem malo preveč pocuv z acetonom? Je pa še ena stvar če dam dol hladilnik so tam neki SMD elementi in eden manjka, mislem ne vem če manka sam tako dve bulci cina so kamor bi se lahko en tak element prspajkov, se da to komu pogledat če je tud pr njemu tako?

MEDENA ::

a ti je morda tisti plastični coolerček levo od molexa dol padu ? ta uravnava napetost !

dolenc ::

To uno črno rebrce? Ne tisto je gor, ubistvu fizično se mi zdi da nič ne manka.

dolenc ::

Ok zadeva je uštimana in grafa trga gate!!!

mazy ::

danes dobim nove rame, se malo igram z nastavitvam, spreminjam fsb in latence in ob enem rebootu doživim tole:

naredil sem samo screenshot za vas potem pa ponoven rebot in vse dela po starem. zgleda da ma take arrtifact navale.

Red_Mamba ::

lahko en napiše točno oznako zelmana in kje se ga dobi, $$$

sem jaz tudi predvčerajšnjim kupil grafo pa sem prišel z običnim hladilnikom do 403/360
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

BostiP ::

Ej Dolenc.
A pr Jaetu ne delajo nobenih problemov če hodš kr po tekočem traku menjat kartice??

mazy ::

je kdo mogoče flešal tole zadevo v pro?
js sm probu z biosom ki sm ga dubo na ocfaq in flešal z atitool in flashrom ampak če so driverji omega gor je 8cevovodov drugače pa še vedno 4je in jo prepozna kot 9800se čeprav se flešal z biosom od 9800pro. če je kdo flešal in uspešno nej pove kako je zadevo rešil

PCman ::

Naj mi prosm kdo pove kje naj downloadam za 9800 SE bios da bom flešov v 9800 pro;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PCman ()

MEDENA ::

jao pa ravno ti je rekel kje

ocfaq...obstaja tudi google...

mazy ::

js sm se odloču da flešam nazaj v SE. nikakor ne gre v pro, nikakor ne gre odklenit še 4 cevovodov.
MEDENA ... si jo ti flešav?

MEDENA ::

ne imam samo softmodano....

PCman ::

naj mi kdo pove katere rame ima power color 9800 se 128 Mb 256 Bit pa kako se sofmoda (postopek,ukazi...)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 9800se oklepanje cevovodov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1389221 (5196) Tilen
»

Kako izvem temperaturo GPU

Oddelek: Navijanje
442341 (1738) Tilen
»

Powercolor 9800se 35900 sit jae (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
593856 (2472) ginekolog
»

Odstranitev stock hladilnika iz PowerColor 9800SE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171313 (1009) BluPhenix
»

Hlajenje Radeona 9800SE z čem?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381717 (1077) steev

Več podobnih tem