» »

Nenadno "zaštekanje" računalnika ...

Nenadno "zaštekanje" računalnika ...

JOKER ::

Ne vem, kaj bi to bilo ...
Delam, ali sem na netu ali delam v Dreamweaverju oziroma kadarkoli se nenadoma vse zašteka 8-O .
Edina rešitev je RESET tipka.
Včeraj sem vse na novo inšaliru, ker je bil komp že potreben saj se je nabralo navlake.
Nimam nič posebnega in nič preveč inštaliranega, predvsem softwer, ki ga uporabljam za vsakodnevno delo. In kar naenkrat zmrzne vseskupi. Včasih tud do 6x na dan.
Naj se nekdo najde in pove kaj bi pri hudiču to lahko bilo .
Hvala & lp
________________________________________________________
Ka te češ ....

delfinus ::

Vceraj sem z nekom imel podobno temo in, da se ne bom ponavljal, ti kar pripenjam link.

KLIK

JOKER ::

Ja, ampak meni se ne izklaplja, temveč kar obstane. Miška se ne premika več, ctrl-alt+del ni mogoče stisnit na ekranu recimo če sem na netu se pa vse normalno premika (tukaj mislim predvsem gif animacije).
Tako, da mi ne preostane nič druga kot RESET tipka.

Računalnik je star 6 mesecev in v njega nisem nič posegal saj je še zapečaten, ker ima garancijo:

MB ASRock K7V8X-X, 266/333 FSB Skt.A
CPU AMD Athlon XP 2600+ Boxed Socket A
RAM DDR 512MB PC3200 400MHz
Disk AT 80 GB 7200rpm Maxtor 7200
CD Combo CD/DVD-RW LG
Ohišje ATX Linkworld, F313, Black/Silver/Neon Flourescent
VGA AGP GeCube ATI RADEON 9200SE 128MB

Tako da nimam pojma, kaj bi to lahko bilo. Razumem, da računalniki štekajo tistim, ki jih navijajo in delajo čudeže. Jaz pa tu in tam grem na net ter tu in tam malo poslušam MP3 ob delu, tako da ne delam s compom nič drastičnega.
Nimam pojma in to te lahko včasih mal ras***i !
________________________________________________________
Ka te češ ....

BlackHole ::

Meni se dogaja isto zadnje čase, vendar do zdaj le med gledanjem divx-a ali pa kake igre (Far Cry). Reši samo hard reset. Zaenkrat sumim kakšne hardverske driverje ali pa morda pregrevanje, čeprav to zadnje dvomim, ker sem večkrat po zamrznitvi preveril temp. in je bila največ 57 (sicer pa manj). Mogoče tudi napajlanik, bog si ga vedi. Čeprav hardvera nisem že nekaj časa kakega novega dodajal.

Daedalus ::

Nesi na servis, če je pod garancijo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

delfinus ::

Ni vazno ali je restart ali pac zmrzal. Ce je zmrzal je se prej lahko krivec ram, zato le naredi test, po navodilih na tistem linku, ki sem ti ga dal. Sem sedaj se nekaj dopolnil s podrobnimi navodili kako se to naredi.

lp, D.

Brainstorm ::

Če maš inštaliran firewall Zone Alarm 5xx je to to takoj nazaj na 4.5 ker petka ma v sebi bug tk da system po kake pol ure na netu al pa še prej obstane.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ključavnica in čitalec prstnih odtisov

Oddelek: Pomoč in nasveti
398169 (6991) vivo
»

Prestigio PMP7280C DUO se ne odziva

Oddelek: Strojna oprema
52439 (2331) krofko
»

Remote Desktop problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91162 (1008) DaDek
»

Asus p535 - vaša mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
234129 (2325) sixtoo
»

Kateri kos opreme povzroča zmrzovanje v igrah? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
505252 (4300) lordgreg

Več podobnih tem