» »

Odprl sem stran

Odprl sem stran

strle12 ::

Lep dober dan!!

Naredil sem internetno stran in bi rad da jo malo skritizirate in kaj bi še lahko naredil!!



Prosim pa ne prehudo!!
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

rokpok ::

1) Pa ne frejme no :'(
2) Uporabi malo manj barv.
3) Ne uporabljat WordArt-a!
4) Pa kaj ti koristi tisti grd števec obiskov?

Lp
Rad bi bil pingvin.

Tody ::

lol :D

dr_gee ::

Tokrat ne bom preveč kritiziral spletne strani, ker je pač tvoja prva in ti bom povedal samo kaj moraš spremeniti. Ah ne da se mi zdaj pisat itak ti je že sleepy_net vse razjasnil.

No ok pa bom vseeno napisal nekaj kar je pozabil:
-tisti meni ne bo delal če izklopiš javascript
-zakaj maš dvakrat linkano na kontakt
-zakaj je na vsaki strani drugo ozadje(pomisli na nesrečnike z dial-upi)
-Citat: Pa ne frejme no :'(

ZLATI nasvet:
Ko hočeš spletno stran si jo najprej skiciraj na papir pa se pol spravi v programe, ne pa da prideš v FrontPage ali Word pa neki napamet delaš potem pa pride tak podn ven.

strle12 ::

Bom popravil!!
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

JOKER ::

Neverjetno ....... too much . ;((
Zgoraj tedenske, kaj je to si od kod vzel pa pozabil spremenit ??
Frame okvirji !?
Preveč barv, da kar sije :D !

Kaj bi moral še spremenit ? Kompletno stran postavit od začetka.
Preveč je praznega prostora in neiskoriščenega..
Saj ne, da smo neki pametnjakoviči in pa profesionalci, ampak roko na srce vsi sošolci bi se ti smejali, ko bi jim to pokazal.
Lepota strani, nato pa vsebina pritegne obiskovalce, da ostanejo dalj časa na tvoji strani oziroma se tu in tam tud kdaj vrnejo.
Tako je že dr_gee je omenil:
- najprej ideja, kaj boš imel na strani. Začneš zbirat material ( slike ....) nato vse skupaj oblikuješ oziroma si nardiš načrt in nato recimo z Photoshop prg. se spraviš na delo ... itd.
Malo je treba literaturo skupaj zbrat in prebrati.

Voljo pa si pokazal, tako da s tebe še bo nekaj.
Malo več idej in oblikovalske žilice rabiš.
________________________________________________________
Ka te češ ....

strle12 ::

Ja sevda prvo sem sploh probav ampak na 10MB si nebom mogel kaj prida privoščit!!

Sej ni bitno sm jo ze mal sprmenil no ja kr dost!!
Ampa se nebom še zaletel v publish!!

Hvala za nasvete!!
Lahko daste še kakšnega!!
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

webfreak ::

Sedaj si dobil verjetno vsaj občutek kako izgleda izdelava strani. Sedaj pa bo potrebno še veliko truda in dela da boš izdelal stran s katero bo vsaj nekaj % zadovljnih. Če si stran naredil v FrontPagu potem ti priporočam, da ali začneš delati z Dreamweaverjem ali pa se lepo navadiš pisati pravilno in veljavno kodo.:D. Veliko podatkov in navodil o tem kako se izdelujejo spletne strani najdeš na W3C. Za lažji začetek v DW pa si lahko v svoji lokalni knjižnici izposodiš knjigo -> Naučite se Macromedija Dreamweaver MX v 24 urah (avtorica Betsy Bruce). Knjiga ni ravno najboljša je pa primerna za začetnike ;).

Omenil si tudi, da ti 10 MB ne bo dovolj. Po pravici ti povem, da je to več kot dovolj, da izdelaš lepo, pregledno in zanimivo stran. Z uporabo CSS in lepo strukturirane HTML kode ti ne bo zmanjkalo prostora :) -> (moja stran je trenutno velika 4MB s slikami vred). Seveda pa to ne bo dovolj, ča boš začel izdelovati stran namenjeno downloadanju, kajti v tem primeru boš lahko zelo malo ponudil svojim obiskovalcem.

Malce si oglej link in zagotavljam ti da boš tam našel veliko zanimivega branja ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
276267856 (4165) Netrunner
»

Internetna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
535798 (4986) Mipe
»

Ocenite mojo spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
312022 (1631) Brilko
»

Kakšen program mi svetujete ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
885979 (5167) webfreak
»

Html (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
514872 (4213) govno

Več podobnih tem