» »

Uninstall

Uninstall

dada ::

Pri parih programih mi ne dela uninstall oziroma mi napiše "the following file does not exist or is not a valid uninstallation log file". Razmišlala sem, da bi te programe preprosto zbrisala ročno (delete), ampak potem bi še vedno ostal deli programa po računalniku. Ali obstaja kakšen program ki bi počistil še to?
Hvala!

Mercier ::

Programi obstajajo, preden pa probaš kakrkoli drugega, bi se splačalo probat z Windows Installer CleanUp Utility.

Zateraš utility, pogledaš, če je tvoj program na seznamu, ga odstraniš, ponovno inštaliraš (isti program z enakimi nastavitvami kot prvotno) in potem odinštaliraš.

PS
Če sem že tečen, bom pa še dosleden, da bom ornk zoprn: lahko bi napisala za katero različico windowsov gre in katere programe hočeš odstranit. Mogoče bi pa pomagalo.

dada ::

Mam windowse XP. Gre pa za tele programe:
dotwap
mbm5
microsoft visual studio
pspad
qsetup install
ultraedit
appserv
crimson skies
solid works.
Kje pa je ta program v windowsih?

Hvala !

Mercier ::

Klikni na ime programa v mojem prvem postu.

dada ::

Kaj pa pomeni če nobenega od programov ni na seznamu?

Mercier ::

Potem je nekaj narobe (določenih informacij ni več), ali pa nimaš sreče (vsi itak niso tam). Vseeno pa lahko poskusiš ponovno namestiti in odstraniti program (z istimi nastavitvami). Kakšnega manjšega za začetek.

Kakšen uninstaller pa ti naj kdo drug priporoči, nimam izkušenj z nobenim, prav varno opravilo pa to ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490435230 (911) jedateruk
»

Upravitelj opravil ne meri

Oddelek: Pomoč in nasveti
231893 (1083) darexx
»

ničesar ni..

Oddelek: Pomoč in nasveti
495362 (4621) nina_s85
»

Kako instalirat NVIDIA-driverje v Ubuntu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
505153 (4082) r5r
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424398 (3678) R33D3M33R

Več podobnih tem