» »

Problemček

Problemček

JamesBond ::

Zdravo!

Jaz pa mam en problemček, kajti, ko odprem Firefoxa, se ta obnaša, kot da nisem povezan na net. Ko pa odprem IE pa dela normalono. Pred dnevi se mi je zgodilo nekaj podobnega, vendar takrat nisem mogel prejemati nobenih podatkov z neta sploh, niti v IE niti nisem mogel zalaufati nobene multiplayer igre. Takrat sem ugotovil, da je bil kriv Ad aware, ki je poslal nek proces v karanteno;(

Sedaj pa se mi enaka stvar dogaja le v omenjenem brskalniku. Saj ni problema, niti še nisem resetiral kompa, morda bi to pomagalo, tak če ve kdo rešitev z glave.

Hvala

Vrocipes ::

Smeh, kaj če bi ti najprej resetiral comp in potem povedal če še vedno ne deluje.
Vzrokov pa je lahko več, al ti kaki worm zaganja proces, da ne dela, al maš na nastavitvah v firefox pod povezavami kaj narobe.........Skratka več razlogov je lahko, sam v večini primerov reboot pomaga.

JamesBond ::

Ja, saj pravim, da bi morda to rešilo stvar, samo mi je lažje tu napisati post kot pa resetirati comp:D
Do reseta bom pač uporabljal IE. Če pa bom še dalje imel težave, bom pa povedal. Aha, pa kaj je s temi črvi? Mam NOD32 pa se mi zdi da proti črvom nima zaščite. Sumim pa da mam kakega, ker se mi včasih neko čudno sporočilo pokaže, neki security bulletin pa me hoče poslati na neko stran windowspatch.info al nekaj podobnega. Any ideas?

Vrocipes ::

Moj rač. je čist pa ga že dolgo nisem sformatiral.
Zahvalim se lahko naslednjim programom:

NOD32
System mechanic
AD aware
spybotSD
CWShredder
Pest patrol
in še kaj...
Skratka vsake tolko časa jih poženem in je comp čist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

Dead_Eye ::

poglej da nimaš slučajno nastavljen kak proxy (ki ne dela...........)...
The one and only

K0K0 ::

A mogoče uporabljaš kak firewall?

JamesBond ::

Ne uporabljam firewalla pa proxi nastavitve tudi niso krive.

Vrocipes ::

Imaš XP in si mogoče pred kratkim formatiral in znova naložil. Veliko frendov mi je zdaj reklo, da se jim to dogaja...

JamesBond ::

Ja, mam xp-je, a sem formatiral nazadnje novembra;)
Hehe, nišce ne ve kaj je narobe.

Ajde kdo ugotovi je car (pa preden resetiram:D )

K0K0 ::

Ja pa kva a je tko težko resetirat al kaj?8-O

Tody ::

Njabolj mi je všeč ta fora k si folk naštima po nsereč work ofline potem je pa siol kriv ker ne dela internet :D Tko če še kdo ne ve je to pod File--> work ofline

JamesBond ::

Ja, Tody, prav imaš:D
Sem končno ugotovil, ko sem prebral sporočilo, ki se je prikazalo ob neuspešni naložitvi strani. Sem mel obkljukan delaj v brezpovezavnem načinu. Potem pa vam tu kradem čas zaradi lastne lenobe... sori fantje:8)

Pa saj nisem krivil siola.

JamesBond ::

Aha, pa še nekaj. Poskusil sem sporočiti, da sem odpravil težavo že prej, pa mi je napisalo, da sem neregistriran uporabnik, čeprav sem bil sveže prijavljen. Zdaj sem poskusil še enkrat, pa je šlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
324093 (3019) grofsi
»

Neznani virus onemogoči vse programe za zaščito in upočasni sistem

Oddelek: Pomoč in nasveti
194598 (4121) nokia6310
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253519 (2543) Mr.B
»

Win32 napaka, virus | Generic Host Process for Win32

Oddelek: Pomoč in nasveti
465584 (3606) Caniggia
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29340271 (15253) brainiac20

Več podobnih tem