» »

Ali se splača Kupiti ohišje ter ta napajalnik

Ali se splača Kupiti ohišje ter ta napajalnik

Dodgeviper ::

Imam namen kupiti naslednji zadevi:
In sicer
ohišje

Thermaltake V7000A Xaser V WinGo črn s pleksijem
(26.160 SIT) cena v macomu

Ter napajalnik
LC6550
+3.3V 32A
+5V 40A
+12V 24A
Total power: 550W

Imam namen še naprej navijat vse skupi, do sedaj sem imel noname napajač pa je podlegel navijanju;(
Moj sistem pa zgleda takole Abit nf7s rev 2.0, AMD xp2700 ta je bil navit na 2640 mhz pri voltaži 1.95, ( 12+ linija je nihala med 11.13 ter 11.21) nekaj mesecev nato je podlegel Defoult je bila 12+ na 11.48.
1x Wd 80 gb 8mb, 1x sata seagate 120gb, 1x maxtor 120gb, DVD-RW lite on, CD-RW liteon,
1x 512 corsair 466mhz, 2x 256 400 mhz kingston, tv kartica pinacle, TI 4200 leadtek 325/635, 5 ventilatorjev in to je vse mislim?

Kaj menite a bo ta napajač zmogel poganjat vse te zadevce, navite mislim.
Ter kaj menite o ohišju.
Lp

Caligula ::

Moral bi.

Dodgeviper ::

En odgovor po dolgem času, a bom vseno uporen ter vprašal kaj mislite sploh o teh dveh zadevah?
Oziroma ali ima kdo sploh napajalnik od LC power?

Lp

dwinxp ::

Jutri ga dobim LC 550W pa bom vidu kej je znjim. Mislm zdej mam dva napajalca zaradi neonk in te robe.... sam upam da zdej bo ta sam dovolj mocan. trenutno pa mam 350W z 12V 16A in zunanjega z 160W in 12V 4A. Tko skupno je 20A sam uni jih ma 24 tko da mislm da bi mogu delat :D :D ti povem jutri al pojutrijsnjim kaj je znjim

Caligula ::

Jz mam tega LCja in sem zelo zadovoljen.

Dodgeviper ::

dwinxp velja
Upam da ti bo dobro delal, tko da bom še jaz bolj prepričan v nakup. Tnx

Kar se tiče ohišja, ga še nisem videl v živo. A je zadost prostorno za kako vodno hlajenje?
Lp

x_men ::

Sam da te ne bo fotr nalomu, k bo pršla položnica za štrom domov. :D :D

dwinxp ::

Evo me en lep pozdrav :D Pravkar mi je uspelo sestavit kisto z novim napajalcem, sel delu cel popoldne :D :D e tko ti povem racunalnik dela ko sus in na procu se mi pozna za 5 stopinj seveda tut zradi novih ventov ki so ohisju ampak sigurno prispeva tut napajalec :D no glede suma ti ne morem povedat ker mam prevec ventilatorjev v racunalniku tko da se ga ne slisi unga od napajalca ce tudi je 120mm :D :D v glavnem ti ga priporocam meni je ful zakon. K zdej mi vsaj ni treba met 2 napajalcev :D :D :D . No pa uzivi ob nakupovanju :D

Dodgeviper ::

dwinxp dej mi povej kaksne mas kaj voltaže?
Pa če maš zadevo kaj navito oziroma kaj mas vse v kisti?
Hvala za odg.
Lp

ddeben ::

Glede ohisja: dosti prostorno je za kako vodno hlajenje - js si tudi nameravam kupiti TT V5000A damier tko da....:\ :)

dwinxp ::

o tko je moj racunalnik:
ohisje: Xaser III
maticna: Abit AN7 uGuru
proc: AMD Barton 2800+ (trenutno dela na 2300mhz) na 1.71V
rami: 2x 256MB Hyrix cipi.... (trenutno dela na 435mhz) 2.6V
graficna: Leadtek ti4200 128mb my Vivo
disk: IBM 80gb 7200 rpm + 160gb WD (v reku za prenos, ni zmeraj v kisti)
pa se par kartic tv-tuner, Live 5.1 ... pa se dvd pecico + navaden pekac

no trenutne napetsoti pa so:

+3.3V = 3.36V
+5 = 5.16V
+12 = 12.12V

aja v ohisju je 13 ventilatorjev, 7 od njih pa majo ledico tko da se neki pozere + eno veliko neonka je se notr k tut popije neki stroma...

no upam da ti to kej pomaga :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dwinxp ()

dwinxp ::

:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dwinxp ()

Oblivion ::

dwinxp ima pa res zelo, zelo podobno konfiguracijo, ravno toliko navit procesor, ohisje isto, procesor isti, diski enake velikost, razlika je v graficni, malo vec rama pa audigy :). A mi lahko poves, kako ti dela kaj tale plosca? Se ti zdi kaj "lena" glede navijanja? hvala.

Oblivion ::

dwinxp imava pa res zelo, zelo podobno konfiguracijo, ravno toliko navit procesor, ohisje isto, procesor isti, diski enake velikost, razlika je v graficni, malo vec rama pa audigy :). A mi lahko poves, kako ti dela kaj tale plosca? Se ti zdi kaj "lena" glede navijanja? hvala.

Edit: dva krat mi je dalo isti post, se opravicujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oblivion ()

dwinxp ::

Glede matične ti sam neki povem, jst najbolj zadovoljen clovek na svetu :D :D :D pa brez zajebancije tko fajn maticna kot je ta je zame ni, pa ceprav sm mel ze opravka z NF7S, eno Gigabytko z Ultra400 in isto eno Asusko A7N8X-delux. Kar se navijanje teci cakam na dinarcke da si narocim Thermalright SP97 in tako da bom mel temp bod 40. Pol ga bom pustu da tece kak mesec na 2500mhz in na koncu probu kolk gre se. Ker na 2500mhz mi je ze delu vendar sm ga dal na 2300mhz zaradi pregrevanja saj je imel okol 72 stopinj :D :D . Rami delajo na tej plati super. Upam da bodo zdrzali vsaj se 20mhz tko da bo racunalnik lepo tiktaku na 2500mhz. Edino kar sem mel probleme je bil ventilator na plati saj je neki ropotal in sm ga zadaj namazu kjer ma lezaje z oljem....zdej je se tisij kot original :D . V glavnem jst sm ful vesel s to plato. Ze ko sm odprl skatlo v kateri je bla sm vedu da se na Abit lahko zanesem vse knjigce so bile zlozene v eni skatlici (taki beli z napisom Guru gor :D ) pol v drugi skatli so bli kabli in cd-ji + SATA disketa (katero pa nism zasledil ne sluha ne duha pr Gigabytki in Asusu). In spodi lepo zascitena je bila maticna :D :D . Sm bil prou presenec nad pakiranjem :D :D . Meni do zdej dela izjemen efekt in ponos da jo mam. Sej vem da bo prsu en zdej tuki tezit da on ma boljso pa nevem kaj. Zal mi je vendar tolk kot sm jst vidu maticnih mi je ta najbolj prijetna za uporabo :D :D

:))

Oblivion ::

Se kar strinjam ja, res je uredu plosca. Motilo me je samo to, da sem na NF7-S s temi rami lahko dosegel 220 fsb-ja, s to pa sem tezko prilezel do 200 z starim bartonom 2500+, potem sm pa sel po tega 2800+. Zato sprasujem ali se ti zdi "lena", drugace pa super plosca i agree.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barton-M (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Navijanje
61132000 (15605) K0K0
»

Do koliko ste prišli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1549579 (6200) MEDENA
»

Kako naviti AMD 1600XP

Oddelek: Navijanje
301839 (1374) Hux
»

kolk navit 2600+

Oddelek: Navijanje
321719 (914) Tugo
»

Kako do čimboljšega delovanja

Oddelek: Navijanje
331927 (1435) Tugo

Več podobnih tem