» »

Skurjen procesor

Skurjen procesor

PIAS ::

Imam skurjen procesor P4. Dobil sem ga od kolega. Sam pa imam enak procesor vgrajen v moji mašini, vendar nisva kupila skupaj računalnika pri isti firmi.

Zanima me če je možno, da bi vgradil ta skurjeni procesor v mojo mašino in pod garancijo odnesel mašino na popravilo, da bi mi zamenjali procesor.

Je to možno narediti ali pa so procesorji označeni in bi na servisu pogruntali da tega procesorja niso oni prodali ampak nekdo drugi?

Hvala!

LP

PIAS
  • zaklenil: Zheegec ()

BoLhCa ::

zakaj bi ga rad pa zamenjal? za mocnejsi model? verjetno ti ga ne bodo nit preverjal ampak sam zamenjal... mislim pogledal bodo al dela al ne, sam da bi pa ugotavljali, če so ga oni prodal, pa mislim da ne bodo=))

probi=)

PIAS ::

Ja moja mašina je še v garanciji, pa če bi tega zamenjali bi verjetno dali močnejšega, al pa istega, pa bi meu dva procesorje in bi lahko enega prodal, če ne drugo...

Bom pa probal samo bojim se da ne pogruntajo, pa mi bojo ukinli garancijo...

Hvala!

LP

PIAS

Dr_M ::

mislm...zarad takih kretenov, potem tistim ki res rabijo garancijo, ne upostevajo ;(( ;((

da te ni sram.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Azrael ::

Če ima trgovina stvari pošlihtane tako, kot je treba, boš samo ob garancijo, ker bodo goljufijo ugotovili. To se ne dela ! Če te slučajno zanima zakaj, si še enkrat preberi post od Dr_M, pa ko boš že bral preberi še to.
Nekoč je bil Slo-tech.

PIAS ::

Draga Dr_M in Azrael, sej glih zarad tega se gre, ker bi rad tej firmi vrnil milo za drago, ker sm pr njih enkrat kupil mašino z AMD-jevim procesorjem, mašine nism nč odpiral ne nč, samo prpelau sm jo domov in že od samega začetka je štekala in kajkmalu crknla do konca, čez par dni sm jo odpelau na servis naj pogledajo kaj je narobe z njo. Ugotovili so da je procesor malo odkrušen in mi seveda niso priznali garancije, jaz pa bumbar neumni k sm sploh kupvau pr takih kretenih, sm moral odštet še 45 K sitov za nov procesor in njihovo delo... nič kriv nič dolžen. Kdo pa je bil kriv, verjetno kak njihov površni serviser, k ni pravilno nastavil hladilnika na procesor in ga je zjebal, seveda on ni rabil plačat škode sm jo pa jaz.
;(( ;(( ;(( ;((
In DRAGI Dr_M, če je koga lahko sram je to lahko njih ne pa mene in upam da mi jih bo uspelo zafukat, ker to je edini način da bom dobil vsaj nekaj svojega denarja nazaj...

Boki_ ::

Če je res tako, kot si reku, upam da jih hočeš naf**** za P4EE>:D .
I'm back

BoLhCa ::

no ne pretiravat:P ze ce dobi "identicnega" bo dobu zanj vsaj 30k:D
če imas P4c...=))

Dr_M ::

PIAS: itak ko bo serviser pogledu serijsko procesorja, bo vidu da ni taprav...
u najboljsem primeru ti bodo stvar vrnil, pa se ksne stroske neupravicene zahteve za garancijo ti bodo zaracunal...
ksne slabe situacije noces zvedt.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

Nesmiselna debata, če hočeš podjetje ogoljufati (pa čeprav se hočeš samo maščevati), potem se za način kako to narediti obrni na koga drugega, ne pa na Slo-techov forum (sploh pa to ne spada v Strojno opremo).

Zaklepam
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron Servis-katastrofa, znanje pod vsako kritiko (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20616401 (10473) boštjan
»

Noče namestiti WIN98

Oddelek: Strojna oprema
7897 (865) Jakka
»

Ali sta procesorja za v smeti?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101205 (936) umetnic
»

QDI PlatiniX 2E/333 + Celeron 1.7 (bo al ne bo?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111726 (1626) matic

NE KUPUJTE PRI MLACOMU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
835074 (3374) Primoz

Več podobnih tem