» »

Nezanesljivi antivirusni program

Nezanesljivi antivirusni program

°X-bajtek° ::

Imam težavo. Če grem npr. na kakšno stran (obiskal sem telefonski imenk Slovenije na internetu) potem sem hotel sliko od osnovne šole. Pa kliknem hyperlink pa mi stran kar zapre. Imam tudi protivirusni program Ad-aware 6.0. Seveda mi odstrani hrošče ampak ne nardi pa zaščito da se hroči ne bi več vrnili. Kaj naj storim?!?!?!?!:(

Samson ::

Adaware zal ni antivirusni program....Nabavi kaksnega NOD32, BitDefender, Avast. Mnogo dobrih je. Edino Nortona odsvetujem, sploh pa za kaksno slabso masinko.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

OmegaBlue ::

Ad-aware 6.0 ni protivirusni program..
Za antivirusne programe teče tema v forumu, priporočam da si jo ogledaš. Tukaj.

P.S.

Če ravno niočeš dajati denarja za licenco si dobi "AVG" ali "Avast!", oba sta free za domačo uporabo.
AVG in še Avast!
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

polde66 ::

Ne vem če je glih addaware 6.0 antivirusni program,
nainštaliraj si kakšnga kasperskega , nob32, bittdefender al kej podobnga, tole kar pa ti uporabljaš je pa samo odstranjevalec nezaželenih programčkov k se ti iz spleta nalagajo. Tko da če maš samo to inštalirano maš izredno srečo da nis že kej fasal, po vsej verjetnosti pa si pa tega ne veš. Mogoče maš tud kakšnga poup stoperja inšatlranga da ti ne odpira vsega, mogoče pa samo jave nimaš inštalirane pa ti programov v javi ne odpira. Možnosti je velik zato kar lepo po vrsti
LP Andrej

JOKER ::

Vsi so vse že napisali, jaz ti pasvetujem tako kot večina.Čimprej naloži enega od Antivirusnih programov, ter takoj za tem skeniraj kompleten system, da vidiš kakšno imaš stanje. Tako kot je Polde napisal,če ti ne bo nič zaznal "hvalabogu" imaš res velik krompir.
Vso srečo .... ;)
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2492626152 (322) MrStein
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711379 (8742) frikihamster
»

Formatiranje vsak mesec

Oddelek: Pomoč in nasveti
331758 (1163) Keyser Soze
»

varnost,hitrost in urejenost računalinka

Oddelek: Pomoč in nasveti
362022 (1479) flipflop
»

dailup se non-stop odpira

Oddelek: Pomoč in nasveti
8797 (723) Stratus

Več podobnih tem