» »

Pretvorba DIVX v KVCD-kako zapečt z dvd pekačem

Pretvorba DIVX v KVCD-kako zapečt z dvd pekačem

gorro ::

Pri pretvorbi z TMPGEnc sem do sedaj delal brez problema,dokler sem pretvarjal v KVCD,sedaj sem pa v DVD pa mi naredi dve datoteke wav,kije glasbena -OK,druga pa ima končnico n2v,ki pa mi jo nero 6,3 noče sprejeti,češ da nima prave končnice,pa tudi napiše,da ne sme biti daljša od 2 gigabajta,ima 2,9 giga +wav 1 giga,to še zmeraj ni 4.7 giga (kar seveda nima ima 4,5 giga),kot bi naj šlo na dvd.

Prosim za pomoč,da bom lahko sprostil disk,ker imam že štiri filme gor

LP
gorro

CaqKa ::

m2v in wav združi v kakem dvd avtorju kot je recimo dvd lab pa šele nato vobe speči...
aja.. pa dvd ima 4,7*10^9 bajtov, kar pa je 4,7*230/109 GiB to pa je okrog 4,377 GiB (toto cifro ti explorer in nero pokažeta)

gorro ::

poskusil sem z dvd lab pa ne gre ker prav tako ne odpre n2v datoteke.Prosim še za nasvet,kako naj naredim,da bom to lahko speku.Probal sem narediti s tpmgenc kdvd,pa ima isto končnico kot dvd.

CaqKa ::

ker si sedaj že drugič napisal n2v me zanima če imaš n2v datoteke ali m2v?
kakšno napako pa javi dvdlab?

normalno ker moreš surove mpeg datoteke še pretvorit prej v dvd obliko da jih lahko zapečeš kot dvd


pa dajte folk prosim navadite se da zraven napišete vse napake ki vam jih program izpljune.. pomožnosti pa še z točno tem opisom napake prej preiščete gugl.
pa seveda če ne razumete angleško si to napako najprej prevedite.

gorro ::

se opravičujem tiskarski škrat datoteka ,ki sem jo dobil pri pretvarjanju s tpmgenc iz divx v dvd ali kdvd ima končnico m2v.dvdlab ne javi napake preprosto filma ne morem odpreti , ker nima prave konćnice,spodaj je prikazana samo *.dal,verjetno odpre filme samo s to končnico.

Praviš da moram surove mpeg datoteke še pretvorit prej v dvd obliko da jih lahko zapečeš kot dvd-prosim kako?

Ali gre s katerim programom direktno v dvd obliko iz divx z podnapisi tako kot gre v svcd ali kvcd z tpmgenc

LP

CaqKa ::

če boš pozoren boš vido da svcd in kvcd podatke nero spremni v primerno obliko..
za dvd pa jih nea ker nima licenciranega mpeg2 enkodera.. zato moraš to z zunanjim programom naredit.. sej sem ti reko dvdlab..
dvdlab lepo odpira m2v.. nevem kake probleme maš ti.
ti tote m2v ki jih dobiš powerdvd normalno predvaja?

gorro ::

tako je powerdvd mi normalno predvaja z podnapisi,prav tako se zapeku datoteko m2v podatkovno na dvd in na računalniku zapečen podatkovni dvd v dvd playerju dela ,na zunanjem dvd playerju pa ne.
dvdlab,sem potegnu iz neta in noče odpreti te m2v datoteke zakaj ne vem,verjetno pa so še kakšni drugi programi za to,zato bi te prosil,če veš da mi napišeš s katerimi programi vse se da m2v spremeniti v dvd,potem bom pa vse probal in ni vrag da vsi ne bi delali.
hvala
lp

CaqKa ::

vidim da sem tukaj edini ki se trenutno s tabo pogovarjam..čaki:

Odstraniev dodatkov pri DVD backup-u?
dvd9 => 2 dvd
program za izdelavo DVD menijev

preberi te teme in se z morebitnimi dodatnimi vprašanji oglasi v program za izdelavo DVD menijev.


pa še:
Dvd authoring
Zvok in slika @ Slo-Tech


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077652 (19788) CaqKa
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928278 (7714) LexLuthor
»

Program Sonic MyDVD ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
71169 (1127) CaqKa

Pinnacle & A-Premiere

Oddelek: Zvok in slika
101814 (1612) Stepni Volk
»

Pretvarjanje avi v DVD

Oddelek: Zvok in slika
151691 (1455) krneki

Več podobnih tem